TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Pobytové zájezdy

Katalog online
Dovolená pro seniory 55+ - akce a slevy pro seniory

Cestujte v každém věku. Pro osoby starší 55 let máme zajímavé slevy, které se týkají zájezdů speciálně označených akcí "seniorská sleva" nebo typem zájezdu "vhodné pro seniory".

Dotované zájezdy Senior 55+, tedy zájezdy za sníženou cenu, jsou vhodné speciálně pro seniory 55 let a více a vznikly ve spolupráci s organizacemi cestovních kanceláří a s vládami některých zemích.

Katalog - Vhodné pro seniory - Dovolená pro seniory 55+

Dovolená pro seniory 55+ - Seniorská sleva

Kam se s našimi pobyty u moře dostanete? Nabízí se Středozemní moře, Jadran, Egejské moře a řecké ostrovy, Azurové pobřeží, ostrovy Korsika , Sardinie , Ischia i Sicílie , ale i Atlantik. Všude tam lze spojit chladivou a slanou vůni mořské vody na pobřeží s poznáním a novými zážitky. Jako novinku připravujeme pobyty na moři - Plavby za poznáním: plavby na luxusních lodích po moři nebo řekách a poznáním přístavů, metropolí i s výlety do vnitrozemí.

pobytové zájezdy s výlety - k moři - wellnes - vhodné pro seniory

Zájezdy do celého světa - dovolená zima léto kamkoli na světě - moře - hory

pobytové poznávací zájezdy s výlety

Pobyty u moře s výlety je dovolená pro každého člena rodiny. Láká vás moře, koupání a pláže, ale zároveň víte, že za den dva vás začne pálit písek a chtěli byste se podívat někam jinam? Pro vás jsou tu pobyty u moře s výlety. Spojíte koupání a opalování s poznáváním okolní přírody, památek a historie dávno i nedávno minulé.

Nejpopulárnější destinace na dovolenou - Katalog

Dovolenou, kterou zakoupíte na Invia nezakoupíte jinde levněji. Nabízíme zájezdy za stejné ceny jako cestovní kanceláře, které je pořádají. Všechny potřebné doklady k zájezdu včetně smlouvy o zájezdu Vám zašleme emailem, faxem nebo poštou - samozřejmě zdarma.

Pobytové zájezdy

Pobytové zájezdy u moře, v horách, termálních lázních i v evropských velkoměstech si na výsost užijete. Pobytové zájezdy , to znamená hřejivé jižní sluníčko a tyrkysová mořská hladina, teplá minerální voda a kvalitní služby wellness, úžasné turistické, cyklistické i lyžařské trasy. Pobytové zájezdy umožňují také poznání památek a rušného životu lázeňských center i velkoměst. Pobytové zájezdy v horách s turistikou vám umožní aktivní dovolenou i klidnou relaxaci.

Zájezdy do termálních lázní a wellness

pobytové poznávací zájezdy s výlety

Pestrá nabídka kategorie pobytové zájezdy v lázních zahrnuje termální lázně a wellness centra (Maďarsko, Rakousko, Slovensko či Slovinsko). Relax v termálních bazénech, léčebné kúry, wellness procedury pro zdraví a krásu. Zároveň budete mít možnost poznat místní kuchyni a kulturu. Mnohé pobytové zájezdy jsou koncipovány jako pobyty, kde můžete navštívit evropské slavnosti s vínem, lidovou hudbou a tanci anebo krátké pobyty s výlety za gastronomií a vínem.

V dnešní době, plné stresových situací a každodenních povinností, je pro mnohé velmi těžký i samotný odpočinek. Mnozí z nás si jen těžko dělají čas na načerpání sil, což se následně odráží na našem zdravotním stavu. Pro mnohé je proto pobyt ve wellness hotelu opravdovou spásou, potěšením a tím nejlepším dárkem, jaký si dokáží představit. Wellness pobyty slevy pro dva jsou tou správnou volbou pro vaší dovolenou. Pohoda, harmonie a zdraví pro Vaše tělo. V našem katalogu zážitků jsme kromě wellness pobytů připravili také možnost navštívit hotel s pivní lázní, která má velmi příjemný vliv na náš tělesný stav. Buďte si jisti, že po návštěvě jakéhokoliv z nabízených zážitků budete mít znovu vítr v plachtách a život bude mnohem příjemnější. Odpočinete si a patřičně se zotaví celé unavené tělo, které bude připraveno opět podávat stoprocentní výkon v práci i v běžném životě. Věříme, že si wellness pobyt patřičně užijete a vyzkoušíte všechny nabízené ozdravné kůry. Přejeme příjemný pobyt.

Pobytové zájezdy do hor s turistikou

pobytové poznávací zájezdy s výlety

Pobytové zájezdy do hor s turistikou vám umožní poznat krásu horské přírody, navštívit národní parky a vyhledávaná pohoří Evropy. V každém případě vás čeká příjemný a pohodový relaxační týden či víkend, který si můžete zpestřit nabídkou výletů do okolí. Velmi oblíbené jsou pohodové týdny v horách s turistikou

Pokud si nevyberete zde, pak můžeme nabídnout Pobytové zájezdy s vlastní dopravou nebo i s autobusovou či leteckou dopravou jako relaxační pobyt, léčebný pobyt pro celou rodinu nebo pro jednotlivce k moři, do termálních lázní, do hor. Vyberte si podle zemí. Přejeme příjemný pobyt.

Okružní plavby Karibskými ostrovy

Karibské ostrovy Ve vnitrozemí ostrovů najdete exotické druhy ptactva a jiných druhů živočichů. Roste zde také zajímavé rostlinstvo, přičemž některé druhy rostlin lze vidět pouze na Karibských ostrovech. Karibik je zkrátka nespoutané místo více než 50 ostrovů, kde si dle velikosti ostrovu najdete jednotlivé aktivity. Každý má svůj oblíbený ostrov v Karibiku, postupem času si některé představíme a možná právě vás některý z ostrovů osloví, prozatím jsme si představili Karibik z jiného úhlu pohledu a především je zde seznam ostrovů, které do Karibského moře patří.

Aruba | Curacao | Bonaire | Anguilla | Antigua and Barbuda | Aruba | Bahamy | Barbados | Bonaire | Britské Panenské ostrovy | Kajmanské ostrovy | Curacao | Dominikánská republika | Grenada | Guadeloupe | Haiti | Jamaica | Martinik | Montserrat| Portoriko | Saba | Svatý Bartoloměj – St. Barths | St. Eustatius | Svatý Kryštof a Nevis | Svatá Lucie | Svatý Maarten | St. Martin | Svatý Vincent a Grenadinys | Trinidad a Tobago | Turks a Caicos | Americké Panenské ostrovy |

Plavby lodí po moři v Karibiku - Karibské ostrovy

Cestujte v každém věku. Pro osoby starší 55 let máme zajímavé slevy

pobytové zájezdy s výlety

Pobytové zájezdy s výlety - pobytově poznávací zájezdy jsou jedinečnou možností jak se seznámit bez delších přesunů z místa do místa s navštívenou zemí v ideální kombinaci relaxace u moře a výlety. Do místa Vaší dovolené a zpět do ČR Vás dopraví klimatizovaný autobus, který je také k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu (výjimkou je poznávací pobyt na Liparských ostrovech, kde jsou výlety realizovány mezi ostrovními trajekty, lze se dopravit i individuelně). Ubytování je zajištěno v hotelu, apartmánech nebo bungalovech s možností vlastní stravy, snídaní či polopenze dle výběru konkrétního produktu.Výhody tohoto typu produktu spočívají nejen v tom, že ceny výletů jsou již zahrnuty v ceně a odpadá tak starost o jejich rezervaci (výjimkou Liparské ostrovy – zde výlety platíte dle výběru až v místě, protože nelze garantovat jejich ceny dopředu). Další nespornou výhodou je i neustálá přítomnost průvodce (nikoli delegáta), který je k dispozici od začátku až do konce Vašeho pobytu. Provází Vás na Vašich výletech, garantuje servis v místě ubytování a doprovází Vás i na cestě tam a zpět do ČR.

DOVOLENÁ 55+ DO ZAHRANIČÍ Kdy jindy, když ne teď? 55+ DO ZAHRANIČÍ Děti šly svou cestou a vy máte najednou mnohem víc času než dřív? Vydejte se také na cestu, třeba do zahraničí na dovolenou pro seniory nad 55 let. Máme pro vás připravené pobyty pro seniory ve Středomoří. Nechtěli byste se zahřát třeba ve Španělsku nebo na Kypru? Dotované zájezdy 55+ představují ten nejlepší způsob, jak si oddechnout a od každodenní ubíjející rutiny užít si klima států u Středozemního moře. Tyto zájezdy pro seniory, jejichž kompletní aktuální nabídku najdete ve spodní části stránky, mají program přizpůsobený právě vaší cílové skupině. Nemusíte u nich mít obavy z přehnaných cen, zájezdy pro seniory 55+ dotuje Evropská unie. Co jsou to dotované zájezdy 55+? V rámci programu Europe Senior Tourism pořádáme zájezdy do Španělska, na Kypr a do Itálie pro ty z vás, kterým už bylo 55 let a pořád vás láká cestování a poznávání nových končin. Projekt dotuje EU spolu se španělskou, kyperskou a italskou vládou a to tím způsobem, že každému nad 55 let přispívá 150 eury. Stejný příspěvek navíc dostane i váš doprovod, nehledě na věkové omezení. Dovolená 55+ není na co čekat! Z cestování pro seniory 55+ se tak stává zase o něco výhodnější záležitost! Středomořské destinace , které můžete v rámci programu dotovaných zájezdů pro seniory 55+ navštívit, navíc patří k těm nejkrásnějším koutům Evropy. Láká vás historická křižovatka kultur < strong >Kypr anebo historií prodchnutá Itálie? A co malebné zátoky Andalusie, ohnivé části Španělska, kde se střetávají vlivy evropské a africké kultury? Na tamních památkách lze sledovat výrazné vlivy arabské architektury. Nechtěli byste je obdivovat zblízka? Aktivní dovolená pro seniory 55+ je tou nejlepší volbou, jak si odpočinout od každodenního shonu a sychravého počasí. Cestujte výhodně a vychutnejte si pohodovou středomořskou atmosféru, vynikající španělská vína a vybrané italské delikatesy! Kam na dovolenou 55+?

pobytové zájezdy k moři pro seniory

na našich webových stránkách Vám nabízíme velký výběr zájezdů: dovolená letecky, dovolená autobusem, dovolená vlastní dopravou, zájezdy pro seniory, dovolená ve Španělsku, dovolená v Chorvatsku, dovolená v Itálii a mnoho dalších destinací... Pokud dáváte přednost poznávacím zájezdům, můžete vybírat z:autobusové poznávací zájezdy, letecké poznávací zájezdy a eurovíkendy.

Zájezdy pro seniory 55+ Finančně zvýhodněné programy určené osobám 55+. Nabízíme Vám možnost vycestovat za odpočinkem a poznáním s jedinečnými cenovými podmínkami a komfortním ubytováním. Zájezdy probíhají v období mimo hlavní sezonu – na jaře a na podzim.

Zájezdy pro seniory 55+ Vážení cestovatelé, již několik let Vám nabízíme ucelenou nabídku dotovaných zájezdů pro osoby starší 55 let pod názvem SENIOR 55+. S touroperátory, kteří tyto zájezdy pořádají, spolupracujeme již několik let a můžeme Vám tedy nabídnout bohaté zkušenosti a profesionální přístup. Tento program je finančně dotován v programu "EUROPEAN SENIOR TOURISM". Všechny služby v balíčku jsou na kvalitní úrovni, ubytování je v hotelích 3*, 4* a 5* kategorie.

Pobyty pro seniory 55+ Mar Menor

Rekreační středisko La Manga se nachází v autonomní oblasti Murcia asi 80 km jižně od Alicante na dlouhém, úzkém písčitém pásu, který odděluje Středozemní moře a Mar Menor, doslova „Menší moře“. La Manga získala jméno díky svému tvaru, la manga ve španělštině znamená „rukáv“. Laguna Mar Menor o rozloze 170 km² je známá pro své léčebné účinky, které spočívají především ve zvýšené koncentraci minerálů a solí ve vodě. Už jen pouhý pobyt u moře je zdraví prospěšný, ale pobyt u Mar Menor na sobě poznáte velmi rychle. O léčebných účincích vody a bahna z Mar Menor se vědělo od pradávna a dokonce se tvrdí, že jsou srovnatelné s Mrtvým mořem v Izraeli. Ne nadarmo je Mar Menor nazýván španělským “Mrtvým mořem”. Léčebné účinky vody z Mar Menor spočívají ve zvýšené koncentraci minerálů a solí (42,2 – 46,7 %, např. kyslík (4,5 – 6,5 ml/l), vápníku, hořčíku, sodíku, jodu a fluoru. Moře je tu velice mělké a voda si zde udržuje stálou teplotu.Bylo dokázáno, že termální koupele v tomto druhu slané vody mají osmotický vliv na vnitřní tkáně lidského těla a zvyšují činnost krevního oběhu. Odstraňují jedovaté látky z kožních tkání a uvolňují svaly, což je velice dobré pro ty, kteří trpí revmatismem, artrózou, záněty, nervovými chorobami a všemi druhy nemocí spojených s pohybovým ústrojím. Léčivé bahno z laguny je známé svými léčebnými účinky. Při rozborech bahna z Mar Menor prováděných na univerzitě v Murcii bylo zjištěno vysoké procento obsahu vápníku, hořčíku, sodíku, fluóru, chlóru a síry. Hodnota Ph je mezi 7,12 a 8,45. Bahno nanášené na kůži pomáhá pří léčbě kožních chorob, lupénky, vyrážek i akné. Má totiž schopnost rychlého vstřebávání, neutralizace kyselosti a stimulace účinků. To vše je podstatné pro hojení ran a zlomenin. Lehce nanesená vrstva bahna absorbuje všechny jedy z povrchu kůže. Všech výše zmíněných účinků bahna se využívá i k léčení revmatismu, artózy, pohybového ústrojí a alergií.

Na těchto internetových stránkách, které se specializují na zájezdy pro seniory naleznete speciální nabídku pro osoby 55+. Písčité pláže a krásné počasí už od konce března nabízí jižní část Španělska – konkrétně Andalusie, Costa del Sol. Další oblíbenou destinací, zejména díky léčivým účinkům bahna a vody, je La Manga de Mar Menor – „lázně pod širým nebem“, přirovnáváno k Mrtvému moři v Izraeli. Jestliže hledáte odpočinek na jedněch z nejkrásnějších pláží Středomoří, je pro Vás ideální druhý největší ostrov souostroví Baleáry – Menorca. Neméně zajímavou oblastí je ostrov velkého množství kulturních památek - Sicílie. Ta se pyšní krásnými písčitými plážemi, výtečnou gastronomií a nedotčenou přírodou. NOVINKOU je ALBÁNIE - země plná kontrastů. Může se pochlubit Dinárským pohořím, pobřežními nížinami, překrásnou přírodou a čistými písečnými plážemi, které čekají na nové turisty. Pokud nechcete cestovat k moři a přesto Vás láká okouzlující příroda a památky, jsou právě pro Vás připraveny poznávací zájezdy pro seniory do Rakouska.

wellness pobyty, wellness víkend pro dva, lázeňské pobyty a víkendové pobyty po celé České republice. Na jednom místě můžete vybírat z nabídky více než 170 prověřených hotelů prezentujících přes 1.200 pobytů. Profesionální tým portálu Vám rád poradí s výběrem pobytu. Neváhejte se na nás obrátit, jsme specialisté a dokážeme Vám s výběrem nejlépe pomoci.

dnešní pobytové a wellnes slevy pro dva

pobyt pro 2 osoby na 3 dny ve wellness penzionu Eva Jeseníky - 3-denní wellness pobyt pro 2 osoby s polopenzí a slevou na skipasy! Užijte si třídenní pobyt pro dva v krásném, nově zrekonstruovaném wellness penzionu Eva. V balíčku také vstup do vířivky nebo sauny, sleva na wellness a další!

Wellness hotely - akční slevy. wellness hotelyPokud cítíte, že potřebujete odpočinek a relax, tak máme nabídku právě pro Vás. Vybrali jsme pro Vás skvělou nabídku wellness hotelů, kde Vám dopřejí tu správnou dávku odpočinku a wellness. Spojte příjemné s užitečným a pečujte o své zdraví v některém z našich wellness hotelů. V žádném z uvedených hotelů by neměly chybět sauny (finská, parní a jiné), bazén, vířivka atd. Aktuální nabídku hotelů s wellness budeme pravidelně aktualizovat. V čem je wellness hotel lepší? Hlavní rozdíl mezi klasickým hotelem a wellness hotelem je ten, že při pobytu ve wellness hotelu můžete využívat další služby jako bazén, sauny, vířivky, masáže apod. V dnešní době je na trhu řada wellness hotelů, ale ne všechny splňují tento standard. My se snažíme pro Vás vybírat jen ty wellness hotely, o kterých jsme přesvědčeni, že Vás dokáží svou nabídkou wellness služeb uspokojit

Wellness pobyty

Vychutnejte si báječný wellness pobyt plný romantiky v Penzionu Patriot v Orlických horách. 3 dny si 2 osoby budou užívat luxusní ubytování v apartmánu, bohaté snídaně a především i velkolepou VIP Romantic night s relaxací. Kupte si 2 vouchery, spojte je v jeden pobyt a máte noc navíc zdarma.

Pobyty (754) Pobyty ČR (542) Slovensko (71) Zahraniční pobyty (138) Wellness (342) Lyžařské (168) Dovolená u moře (1) Bulharsko (0) Chorvatsko (0) Egypt (0) Francie (13) Itálie (19) Maďarsko (30) Německo (31) Polsko (6) Rakousko (19) Dovolená v Řecku (0) Španělsko (0) Tunisko (0) Turecko (0) Benátky (138) Bratislava (5) Londýn (2) Paříž (10) Praha (33) Vídeň (7) Čechy (221) Morava (77) Beskydy (14) České Švýcarsko (10) Jeseníky (22) Jizerské hory (8) Jižní Čechy (63) Jižní Morava (25) Krkonoše (75) Krušné hory (20) Orlické hory (4) Severní Čechy (93) Střední Čechy (33) Šumava (63) Tatry (38) Východní Čechy (103) Vysočina (16) Západní Čechy (20)

Aktuální sleva: WELLNESS POBYT v KRUŠNÝCH HORÁCH pro 2 se SNÍDANÍ a NEOMEZENÝM ČERPÁNÍM WELLNESS SLUŽEB!

poznávací zájezdy | termální lázně | zájezdy Francie | zájezdy Itálie | zájezdy Maďarsko | zájezdy Španělsko | zájezdy Rakousko | zájezdy Švýcarsko | wellness víkend | wellness pobyty | zájezdy za vínem a gastronomií | zájezdy za uměním a architekturou | lázně maďarsko | lázně slovensko | Eurovíkendy | adventní zájezdy poznávací zájezdy Francie | poznávací zájezdy Itálie | poznávací zájezdy Španělsko | poznávací zájezdy Rakousko

CK Inter Zbiroh zaměření: zájezdy poznávací zájezdy Itálie poznávací zájezdy Švýcarsko poznávací zájezdy Francie poznávací zájezdy Velká Británie poznávací zájezdy Severní Irsko poznávací zájezdy Irsko poznávací zájezdy Skandinávie poznávací zájezdy Německo adventní zájezdy lyžařské zájezdy lyžařské zájezdy Itálie lyžařské vikendové zájezdy pobytové zájezdy pobytové zájezdy Chorvatsko pobytové zájezdy s výlety pobytové zájezdy s výlety Itálie pobytové zájezdy s výlety Turecko pobytové zájezdy s výlety Tunis pobytové zájezdy s výlety Korsika pobytové zájezdy s výlety Chorvatsko zájezdy pro děti víkendové zájezdy víkendové zájezdy Slovensko víkendové zájezdy do Alp víkendové zájezdy Švýcarsko víkendové zájezdy Florencie víkendové zájezdy Polsko víkendové zájezdy Německo termální prameny termály Maďarsko termály Slovensko termály

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading