TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Nejlevnější Exotická dovolená - exotické poznávácí zájezdy

Katalog online

Země jako Thajsko, Maledivy, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Brazílie, Jamaika, Seychely, Mauricius, atd.… lákají každoročně spousty turistů, jak se na takovou vysněnou dovolenou ale dostat co nejlevněji?

Poznávací exotické zájezdy. Vyberte si z nabídky poznávacích zájezdů do celého světa! Pokud nechcete trávit dovolenou pouze v hotelu a na pláži jste na správném místě. Nabízíme vám nepřeberné množství poznávacích zájezdů, ze kterých si vybere opravdu každý. V naší nabídce najdete jak jednodenní poznávací zájezdy do sousedních zemí, tak i poznávací zájezdy do exotických zemí. Zažijte dokumentární filmy a cestopisy na vlastní kůži.

Jak nejlevněji na nejlepší exotické zájezdy - jak na exotickou dovolenou

Exotická dovolená - Aktivní dovolená - Atraktivní zájezdy

| nejlevnější Exotická dovolená - slevy a akce |

Okružní plavby - lodí po celém světě

Plavba lodí patří k druhu dovolené, kde zkombinujete pobyt u moře s poznáním různých míst světa. Během jedné plavby máte možnost poznat mnoho míst i několik zemí během jediné plavby. Na každém ostrově či v jiné destinaci máte možnost navštívit pevninu individuálně či si vybrat z nabídky fakultativních výletů.

Okružní plavby lodí po moři - nejlepší dovolená
OKRUŽNÍ PLAVBY NA VÝLETNÍCH LODÍCH

nejlevnější exotické poznávácí zájezdy dovolená

Last minute Zájezdy dovolená hory, poznávací zájezdy eurovíkendy safari námořní plavby golf golfové zájezdy

exotická dovolená levně | exotická dovolená v zimě | exotická dovolená v listopadu | exotická dovolená v létě | exotická dovolená last minute | exotická dovolená v evropě | exotická dovolená | exotická dovolená do 20 000 | karibik | exotická dovolená | dovolená malorka | thajsko | nejlevnější dovolená u moře | nejlevnější dovolená lastminute řecko | exotická dovolená bora bora | nejlevnější dovolená v dubaji

nejlevnější exotická dovolená

Nakonec je zde ještě další z výhod a tou je servis, v exotických zemích je hotelový servis jednou z největších předností. Při nasmlouvání celého hotelu je pro německé cestovní kanceláře připraven servis all inclusive za ceny polopenzí a řada dalších výhod, od lepších pokojů, transferů z letišť zdarma které nemusí cestovky promítat do Vaší ceny za zájezd a další a další bonusy. Závěr je tedy jasný, hledáte li levnější exotickou dovolenou za nižší cenu s lepším servisem, hledejte jí u zahraniční cestovní kanceláře. Ti, kteří toto věděli, ale byl pro ně problém odlet z letiště v Německu, mají teď určitě jasno. Odlety z Prahy díky společnosti Emirates, to je poslední dílek do skládanky zvané nejlevnější dovolená v exotice.

Nejlepší exotické destinace

exotická dovolená, zájezdy, last minute, last, minute, akční nabídky, speciální akce, slevy, nízké ceny, akce, Exotika, First minute, Letecké zájezdy

Nejlevnější exotické destinace pro dovolenou

Exotická dovolená levně - nejlevnější dovolená dítě zdarma

Kdo chce ušetřit na exotické dovolené, neměl by váhat. Exotické zájezdy, jejichž sezona trvá do konce dubna, je možné letos pořídit za rekordně nízké ceny

Kam vyrazit za exotikou last minute s dětmi zdarma

Slevy má na svědomí krize. V loňské sezoně byl totiž o exotické destinace obrovský zájem. Cestovní kanceláře se "namlsaly" a optimisticky čekaly, že se to bude letos opakovat. Nasmlouvaly proto velké množství charterových letů. Jenomže přišla krize a lety se nevyprodaly. "Cestovky se teď snaží chartery zaplnit z last minute a snižují ceny na minimum," vysvětluje Tomio Okamura z Asociace cestovních kanceláří. Díky tomu je možné podívat se levně například na Kubu. Ceny za týdenní all inclusive letos začínají na necelých třiceti tisících (bez palivových a letištních poplatků a víza), zatímco vloni to bylo kolem 35 tisíc a před třemi roky dokonce 45 tisíc. Nebo jiný příklad: v březnu je možné vyrazit na týden do Egypta od sedmi tisíc za osobu s polopenzí, nebo do Tuniska, kde je možné strávit týden v hotelu s polopenzí už od necelých pěti tisíc (v obou případech bez poplatků). Vybírat do konce února by měl také ten, kdo se chystá na dovolenou v létě. U těchto pobytů končí nabídka first minute, a navíc některé cestovní kanceláře oznámily, že se chystají od března kvůli oslabující koruně zvedat katalogové ceny.

V nabídce máme beze změn Olympskou riviéru - letovisko Nei Pori ( Grekas, Rosa, Sotiria, hotel IRO ), ostrov Rhodos - letovisko Faliraki, studia Alexander ( vedle studií Elpida ), ostrov Kos - letovisko Lambi, hotel Bohéma s all inclusive, ostrov Korfu - letovisko Barbati, studia Margarita, nově ostrov Zakynthos - letovisko Argassi, studia Timotheos. Obnovili jsme nabídku na Egypt - letovisko Hurghada, hotely 4* a 5* s all inclusive. Všechny zájezdy jsou s odlety z Brna. Na stránkách najdete i širokou nabídku poznávacích zájezdů. Těšíme se na Vaše rezervace.

Dovolená do celého světa, zájezdy za nejlepší ceny, nabídky na míru

Tipy na hezkou, ale bezpečnou dovolenou, bezpečná dovolená

kde je letos bezpečná dovolena u moře. Vyberte si exotickou dovolenou z několika set poznávacích okruhů pa Asii, Severní i Jižní Americe, Africe nebo Austrálii. Chcete-li poznat během jedné dovolené celý svět, pouvažujte o naší luxusní cestě kolem světa vlastním letadlem. Poznáte na ní 10 nádherných koutů naší planety - od chladné Patagonie po žhavé karibské pláže. Vyrážíme v Březnu.

nejlevnější exotické poznávací zájezdy do celého světa

To ale není všechno. V naší nabídce najdete stovky dalších lákavých exotických okruhů s průvodcem. Pro odvážnější pak máme ještě širší nabídku okruhů, na nichž máte zajištěny letenky, ubytování, případně pronájem auta a navíc obdržíte podrobně zpracovaný itinerář Vaší cesty, kterou potom můžete absolvovat podle vlastních představ a zaměřit se na to, co Vás nejvíce zajímá.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ZA PAMÁTKAMI A HISTORIÍ Vyražte na poznávací zájezd Milujete poznávání nových zemí, kultur, lidí, jídla a historie? Pak volte poznávací zájezdy! Poznávací zájezdy nabízejí spojení pobytového zájezdu s aktivním poznáním země. Užijete si historii, památky, přírodní atraktivity či jiné zajímavosti země a přitom se stihnete i opálit na pláži. Výhodou poznávacích zájezdů je to, že program zájezdu je jasně daný a Vy si tak můžete vybrat, který program je pro Vás nejatraktivnější. Poznávací zájezdy za kulturou + Nemusíte nic zdlouhavě plánovat, stačí si jen vybrat z nabídky poznávacích zájezdů a vyrazit na dovolenou s tím, že program za Vás připraví někdo jiný. To je příjemné, nemyslíte? :) + V nabídce máme velké množství poznávacích zájezdů od různých cestovních kanceláří s rozlišným zaměřením a bohatými programy, takže záleží pouze na Vás, který zájezd si vyberete. + Vybírat můžete z evropských zemí, jako je například Francie, Itálie či rakouská Vídeň. V naší nabídce poznávacích zájezdů nechybí ani exotické destinace. Spojte relaxaci s poznáním a vyražte třeba procestovat krásy báječné Kuby, Thajska nebo Číny.

Poznávací zájezdy - Zájezdy do exotických destinací

Nabízíme poznávací zájezdy do celého světa - Afrika, Severní Amerika, Jižní Amerika, Austrálie, Asie, Evropa... dále nabízíme zájezdy na míru, turistiku, ferraty... Netušené zážitky, nevšední setkání. Specializujeme se na poznávací zájezdy do celého světa. Poznejte Afriku, Severní a Jižní Ameriku, Austrálii, Asii či krásy Evropy. Navštivte s námi např. úchvatnou Jihoafrickou republiku s mnoha národními parky, spoustou zvěře a nádherným pobřežím Indického a Atlantského oceánu, nebo Hawaii, zemský ráj s tropickými rostlinami, činnými sopkami, vodopády a korálovými útesy či USA s neskutečnými národními parky na západě a supermoderními městy na východě. Ochutnejte Mexiko s velkolepou historií a atmosférou...

Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky dovolené a míří do všech kontinentů světa. Převážnou většinu poznávacích zájezdů připravujeme jako originální programy pro menší skupiny v rozsahu 10–18 osob. Kromě několika autobusových zájezdů do bližších částí Evropy jde o zájezdy letecké. Jejich úspěšnost se opírá o dlouholeté zkušenosti a kvalitní průvodcovský tým. Na poznávací zájezdy se s námi můžete vydat do nejoblíbenějších turistických zemí, jako jsou Francie, Itálie, Turecko nebo USA, nebo si můžete vybrat exotickou dovolenou v zemích méně tradičních, například v Maroku, Tunisku, Tanzanii, na Kubě, Novém Zélandu a v mnoha dalších atraktivních destinacích.

NABÍZÍME VÁM EXOTICKÉ ZÁJEZDY A LAST MINUTE ZA NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU. NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME NAŠE CENY, ABYCHOM VÁM ZAJISTILI EXOTICKOU DOVOLENOU ZA CO NEJLEPŠÍCH PODMÍNEK A S CO NEJVĚTŠÍ SLEVOU. JSME SPECIALISTÉ NA EXOTICKÉ ZÁJEZDY. NAŠE PORTFOLIO ZAHRNUJE VŠECHNY EXOTICKÉ DESTINACE, TAKŽE V PŘÍPADĚ, ŽE NENALEZNETE VHODNÝ ZÁJEZD, MŮŽEME VÁM NABÍDKU PŘIPRAVIT NA MÍRU.

nejvyhledávanější POZNÁVACÍ ZÁJEZDY: děti zdarma

poznávací zájezdy do všech koutů světa, v nepřeberném množství. Najdete zde samozřejmě tolik oblíbené poznávací zájezdy po evropských metropolích (např: Paříž, Londýn, Řím, Madrid, Petrohrad, Amsterdam a jiné). Nechybí zde poznávací zájezdy vícedenní např: Katalánsko, Ukrajina, Skotsko, Isrsko, Řecko, Francie, Itálie, Rusko, Pobaltské země. V nabídce je také široké spektrum poznávacích zájezdů po Rakousku a Německu.

nejžádanější POBYTOVÉ ZÁJEZDY dítě zdarma

exotické pobytové zájezdy do celého světa. Jsou zde např. pobyty tolik oblíbených zemí jako Chorvatsko, Černá Hora, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Řecko, Egypt, Tunisko, Kypr, Turecko, Malta. Skvělé ceny a široký výběr z nabídky last minute, kde ceny někdy skutečně ohromí. Na své si přijdou i milovníci exotických zemí, jako třeba Jamajka, Kapverdy, Kostarika, Keňa, Madagaskar, Thajsko, Seychely, Portoriko, Mauricius, Maledivy…

LÁZNĚ A WELLNESS:

přehled nabídek po velice oblíbených lázeňských městech v Maďarsku, Slovensku, Slovinsku, Rumunsku a České republice. Samozřejmě nechybí velmi oblíbené jednodenní i vícedenní zájezdy do Německa a Rakouska (Bad Fussing, Bad Gmund, Tropical Island…). Najdete zájezdy na dopravu vlastní, ale i autobusovou.

EUROVÍKENDY:

v nabídce nesmí chybět tvz. eurovikendy. K dispozici jsou různé délky a návštěvy jakéhokoliv města, na které si vzpomenete. Paříž, Řím, Londýn, Petrohrad, Moskva, Madrid, Barcelona, Benátky, Verona, Atény, Berlín, Brusel, Amsterdam, Budapešť, Drážďany, Dublin, Edinburg, Florencie, Istanbul, Kodaň, Lisabon, Mallorca, Malta, Neapol, New York, Nice, Stockholm, Vídeň… Opravdu široká nabídka letecky, ale možnost samozřejmě i vlastním autem. V případě zájmu zajistíme eurovíkend na přání.

LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY:

z naší zimní nabídky si určitě vyberete. Ohromné množství lyžařských zájezdů nejen do Rakouska, Německa, Francie, Itálie. Zajištění ubytování na vlastní dopravu, ale i oblíbené autobusové zájezdy

SPORTOVNÍ ZÁJEZDY A PLAVBY:

na své si přijdou i milovníci sportu a adrenalinu. V nabídce najdete zájezdy zaměřující se na cyklistiku, rafting, horolezectví, pěší a horskou turistiku. Mezi stále více oblíbené patří plavby. Nabízíme různé varianty a okruhy. Středozemní moře, Atlantik, Karibik, Jadran, Severní moře

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading