TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Albánie - Zájezdy a dovolená

Albánie - dovolená podle vašich představ

Katalog online

Albánie - dovolená podle vašich představ Albánie je zemí krásných scenérií moře a divokých hor. V jižní části země se nachází Albánská riviéra, která se chlubí krásnými přírodními úkazy, čistým mořem a upravenými plážemi. Pláže jsou zde písčité nebo z malých drobných oblázků. Snadný přístup do vody ocení především rodiny s menšími dětmi. Na pobřeží leží nespočet typických balkánských vesniček a měst. Ochutnáte mnoho místních kulinářských specialit a pravou jižanskou pohodu. Vyberte si z nabídky Dovolená Albánie.

Albánie - dovolená podle vašich představ

Proč právě Albánie? Albánie, cestovním ruchem minimálně dotčená země, láká turisty krásou svých hor i moře, mešitami a minarety, pravoslavnými monastýry a římskými ruinami. Je zajímavé poznat těžký život místních lidí i pozůstatky stalinistického režimu Envera Hodži, který pokryl zemi statisíci bunkrů. Jde o skutečnou rozvojovou zemi v rámci vyspělé Evropy, ale také o zemi kontrastů, protože tu vedle oslíků a koňských potahů potkáme i velmi oblíbené Mercedesy. Převaha muslimského obyvatelstva daná dlouhou nadvládou Turků pro nás znamená určitý nádech exotiky. Kromě „země orlů“, jak se malému hornatému státečku odnepaměti říká, zavítáme i do další země Balkánu, Makedonie s Ohridským jezerem a příjemným městem Ohrid.

Albánie aktivní dovolená a zájezdy

Albánie– dovolená. Zveme Vás na mimořádnou kombinaci pobytového a poznávacího zájezdu s ubytováním v komfortním hotelu na břehu Valonského zálivu uzavřeného na jedné straně prstenem albánských velehor se slovutným Llogarským průsmykem, na straně druhé téměř nepřístupným divokým poloostrovem Karaburun, který nezapře svůj název (turecky Karaburun – černý mys), a současně v dosažitelnosti všech významných lokalit, které bychom při našem pobytu v Albánii rozhodně neměli vynechat. Všechna slavná místa a významné památky Albániebudeme mít doslova „na dosah ruky“ a přitom se můžeme stále osvěžovat mořskou koupelí ve vodách romantického zálivu. Albánie– 12denní pobytově-poznávací autokarový zájezd do hotelu s polopenzí nebo Albánie - 8 denní pobytově-poznávací letecký zájezd do hotelu

Dnes se ALBÁNIE snaží vyrovnat s okolním světem. Albánie má obrovský potenciál v nerostném bohatství a turismu. Kdo touží po dobrodružné dovolené v krásné a nedotčené přírodě, měl by navštívit zejména romantické hory Prokletije, Skadarské jezero a třetihorní Ochridské jezero. V Albánii se nachází také archeologicky cenné památky jako Butrinti – místo obývané od dob prehistorie, které je pod ochranou organizace UNESCO, či stará města Škodra a Berat s působivými památkami z dob turecké nadvlády.

Albánie, to je především úchvatná a často nedotčená příroda

, skalnaté hory, divoké řeky a čisté moře. Poznejte vzrušující místo, kde se snoubí orientální kultura s Evropou a vydejte se s námi do Albánie za dobrodružstvím. Zájezdy do Albánie jsou novým trendem Albánie se pyšní majestátními horami, které po desetiletí oddělovaly zemi od sousedních států, v nichž se turismus rozvíjel dynamicky. Touha po poznávání nedotčených destinací však v posledních letech zapříčinila znovuobjevení Albánie. Navštivte s námi letoviska v Jižní Albánii a zažijte opravdu nevšední dovolenou. Divoká a nespoutaná krása přírody, čistého moře a hor si podmaní každého milovníka romantiky. Několik zajímavostí o Albánii: Západní část Albánie leží na pobřeží Jaderského moře, zatímco její jihozápadní část na pobřeží Jónského moře. V antickém městě Dodona se nacházela nejstarší věštírna antiky, asi o 2500 let starší než věštírna v Delfách. Albánské pobřeží Jaderského a Jónského moře má délku cca 420 km.

Zájezdy a dovolená Albánie all inclusive. Nabídka zájezdy a dovolená Albánie vás zavede na jihovýchod Evropy na Balkánský poloostrov. Pobřeží Albánie omývá Jaderské a Jónské moře. Jejími suchozemskými sousedy jsou Řecko, Makedonie, Kosovo a Černá Hora. Přes Otrantský průliv sousedí s Itálií. Albánie je země s bohatou historií i úchvatnou přírodou. Nabídka dovolená Albánie, to je nepřeberné množství zážitků!

Dovolená a zájezdy Albánie

Last minute dovolená Albánie je určena všem, kteří rádi cestují na poslední chvíli. S nabídkou last minute dovolená v Albánii nebo super last minute dovolená Albánie vás čekají slevy, se kterými může být i luxusní dovolená u moře levná! Navštivte hlavní město Tiranu, projděte si velké Skanderbegovo náměstí s jeho sochou a prohlédněte si historickou mešitu Edhem Beye. Velice oblíbená je turistická oblast Drač nebo oblast Vlorë. Přejeme vám, aby vaše last minute dovolená v Albánii byla tou správnou volbou!

Nudí vás tradiční destinace, chcete zažít něco nového? Zájezdy do Albánie vás zavedou na netradiční místa, za exotikou. Na své si příjdou milovníci památek, divoké přírody, autentické kultury, nočního života a čirého moře. Na zájezdy do Albánie s sebou vezměte rodinu nebo přátele. Na cesty do Albánie můžete využít také nabídky poznávací zájezdy Albánie.

Last minute dovolená Albánie levně

Dovolená Albánie autem. Pokud máte rádi velká a krásná přírodní jezera, jistě budete nadšeni. Především Ohrid opravdu stojí za to – a to nejen kvůli slavnému klášteru, kam se uchýlili někteří ze Sedmipočetníků, žáků Konstantina a Metoděje, po vyhnání z Velké Moravy. Určitě doporučujeme pronajmout si loďku a udělat si krásný výlet na toto jezero, které tvoří přirozenou hranici Albánie a Makedonie. Zkuste si vybrat jako cíl pro dovolenou v Albánii 2015 / 2016, uvidíte, že budete nadšeni. Vydejte se do Albánie levně autem nebo autobusem. Milovníci pohodlí jistě zvolí nabídku dovolená Albánie letecky s odletem z Prahy, Brna nebo z Ostravy.

Příjemnou stránkou této země je také tradičně slunné albánské počasí, které nabízí mírné, spíše vlhké zimy, a horká léta. Pokud vás letní žár u moře zmůže, vždy se můžete uchýlit do zdejších hor, které jsou opravdu krásné, můžete se například pokusit o výstup na nejvyšší horu Velký Korab, která dosahuje výšky 2764 m. a taktéž tvoří předěl mezi Albánií a Makedonií. Albánie mapa Tato země představuje ideální cíl jak pro plážové turisty, obdivovatele památek a architektury, tak pro opravdové dobrodruhy. Bez mapy Albánie se jistě neobejdete, seženete ji však snadno a pak už můžete cestovat napříč zemí, ať už vlaky, autem, nebo třeba na kole. Silnice stále bohužel nejsou příliš dobré, nicméně Albánci usilovně pracují na zlepšení jejich stavu a propojení celé země s ostatními balkánskými zeměmi.

Zájezdy do Albánie

OVOLENÁ V ALBÁNII Chcete poznat novou zemi? Chete prožít svou dovolenou jinak než v obrovském resortu s all inclusive? Nenávidíte masy turistů a přeplněné pláže? Rádi byste někam jinam než každý a poznali něco nového? Právě pro vás je připravena nabídka pobytů v Albánii. Objevte tento kousek země, poznejte sami tuto dosud málo známou zemi a budete překvapeni. Přečtěte si o Albánii více a podívejte se na fotografie na našem facebooku. Netradiční dovolená v Albánii - příroda, moře, hory a klid. Město Saranda v jižní Albánii se na vás těší.

Dovolená a zájezdy Albánie. Láká vás prožít dovolenou v exotických zákoutích jihovýchodní Evropy? Vydejte se s námi do letoviska Albánie na Balkánský poloostrovv, a prožijte zajímavou dovolenou v této pohádkové destinaci. Dovolená v Albánii je přímo stvořená pro milovníky bohaté historie a příznivce poznávání odlišných kultur, kteří se rádi seznamují s cizími zvyky a rituály. Jedině v Albánii se seznámíte s jedinečnou kulturou a rozmanitým obyvatelstvem. Albánie se administrativně dělí do 12 krajů, 36 okresů a 351 obcí. Zájezdy do Albánie vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou a náboženstvím, zajímavým obyvatelstvem a bohatou, zajímavou historií, která rozhodně stojí za povšimnutí. Dovolená v Albánii je zárukou skvělých zážitků a nezapomenutelných vzpomínek, které vás budou ještě dlouho provádět. Pokud si tedy ještě stále nejste jisti, ale řadíte se mezi příznivce bohaté historie a rozmanité kultury, neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Albánie právě teď.

Dovolená Albánie autem, autobusem, letecky

Albánie - zájezdy a aktivní dovolená - hory, turistika, MTB cyklistika a cykloturistika Albánie (Shqipëria) je země turisticky takřka nedotčená... Vypravíme se poznat krásy zdejší přírody, nádherné a divoké hory - Albánské Alpy (Bjeshkët e Namuna nebo Prokletije), příjemná městečka a především velmi přátelské místní lidi.

Albánie je převážně hornatou zemí. Pobřežní nížiny přecházejí velmi prudce v páteřní horské pásmo severozápadně - jihovýchodního směru. Albánské hory patří do dvou horských systémů - jejich severní část Dinárkým Alpám (které přesahují z jugoslávské republiky Černá Hora), jižní část je řazena k pohoří Pindus, pokračující dále na území Řecka. Nejvyšší horou Albánie je Korab (2764 m). Další informace - Albánie Nejdelší albánskou řekou je Drin, pramenící v Srbsku. Dalšími významnými řekami jsou Seman a Škumbin. Klimatické podmínky v Albánii závisí zejména na nadmořské výšce. Pobřežní nížiny mají téměř středomořské klima se suchými horkými léty, zimy jsou deštivé, mírné. Pro horské oblasti je obecně typické vysoké množství srážek (v zimě sněhových), často doprovázených bouřkami. Destinace v Albánie Saranda, Vlora Města v Albánie Tirana Okolní země

Počasí Albánie

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading