TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Austrálie - Zájezdy a dovolená nejvýhodněji

Dovolená a zájezdy Austrálie

Katalog online

Austrálie křížem krážem za dobrodružstvím. Láká vás objevování podmořského světa, deštných pralesů, rozlehlých pouští a vysokých hor? Zamiřte do Austrálie a poznejte zemi kontrastů a nezapomenutelných okamžiků. Prozkoumejte proslulé město Sydney, poznejte nádheru nedotčených pláží nebo navštivte Cairns, centrum vodních sportů. Vydáte-li se na dovolenou do Austrálie, nenechte si ujít jeden z největších divů světa Velký bariérový útes, který láká potápěče z celého světa. Skalnaté hory, divoké řeky a čisté moře – to je Austrálie V Austrálii na vás čeká drsná krása Tasmánie i skvělé pláže v Queenslandu. Při svých toulkách po vzdáleném kontinentu zavítejte i do romantických zátok na Whitsundays Islands. Co byste měli vědět o Austrálii? Austrálie se pyšní nejvíce písečnými plážemi na světě. Kontinent byl původně trestaneckou kolonií, jelikož na něj byli dováženi vězni, zloději a další nepřizpůsobiví obyvatelé. Nejbližším sousedem Austrálie není Nový Zéland, ale Papua Nová Guinea. Slavná budova opery v Sydney je první stavbou zapsanou na seznam UNESCO ještě za autorova života

Austrálie - dovolená a zájezdy

Dovolená Austrálie. Austrálie je nejmenší kontinent na světě, který překvapuje svou různorodostí. Když se řekne Austrálie, většina lidí si vybaví klokana, Sydney, možná Harbour bridge a ti znalejší nejspíše i Uluru, které se nachází uprostřed pouště.Austrálii tvoří osm států a teritorií. Austrálie je kontinent, který zahrnuje všechny krajinné typy, od horkých tropů a tropických deštných lesů na severu, přes vyprahlé savany monzunových lesů, obrovskou rudou poušť až po zelené nížiny Jižní Austrálie a Tasmánie. V australských Alpách najdete po většinu roku i sníh. Vzhledem ke své velikosti se Austrálie nachází ve třech časových pásmech.

Města v Austrálii

Canberra, Sydney, Adelaide, Alice Springs, Melbourne, Albury, Adelaide , Alice Springs, Broome, Broken Hill, Kokosové ostrovy, Cairns, Darwin, Esperance, Flinders Island, George Town, Geelong, Hobart, Vánoční ostrov, Wollongong, Townsville, Saibai Island, Richmond, Port Augusta, Port Lincoln, Port Hedland, Olympic Dam, Oakey, Narrabri, Launceston, Kalgoorlie, Julia Creek

Destinace Austrálie

Cairns, Queensland, Sydney

Austrálie křížem krážem za dobrodružstvím
Papua Nová Guinea | Nový Zéland

Last minute dovolená Austrálie

Zájezdy a dovolená Austrálie all inclusive. Nabídka dovolená do Austrálie vás zavede do země protinožců. V Austrálii vás přivítá nádherná a hlavně rozmanitá příroda. Najdete zde pouště, polopouště i tropické deštné lesy, nádherné pláže a nekončící moře. Dovolená v Austrálii láká každoročně tisíce turistů, kteří své pobyty tráví zejména v nádherných letoviscích u moře. Využijte skvělých podmínek a věnujte potápění nebo surfování na oceánských vlnách.

Last minute dovolená Austrálie. Pokud toužíte zavítat do země protinožců levně, vybírejte z nabídek nejlevnější zájezdy na poslední chvíli. Nejvýhodněji vás dovolená v Austrálii vyjde s nabídkou - last minute dovolená v Austrálii nebo super last minute Austrálie. Využijte last minute slevy a vyražte na tento nádherný kontinent v řádu několika dní. Last minute Austrálie, to je vaše nádherná i levná dovolená!

Zájezdy do Austrálie

K nejoblíbenějším nabídkám zájezdy do Austrálie dlouhodobě paří: last minute dovolená Austrálie , dovolená v Austrálii, poznávací zájezdy Austrálie a dovolená Austrálie západ. Přeneste se na tento tajemný a málo známý kontinent, o kterém panuje ještě stále mnoho mýtů. Tento kus planety je v mnohém zcela odlišný od ostatních. Například nikde na světě nenajdete tolik endemických druhů rostlin a živočichů. Známá je úzkostná péče dnešních Australanů o rovnováhu a zachování celého ekosystému. Nabídka dovolená v Austrálii, to je nepřeberná řada zajímavostí, kterými budete doslova nadšeni. Určitě musíte vidět Velký bariérový útes, Operu v Sydney, jezerní oblast Willandru nebo Národní park Kakadu. Na zájezdy do Austrálie odlétámě převážně z Prahy.

Austrálie, úřední název Australské společenství, je stát rozkládající se na stejnojmenném kontinentu. K pevninské části patří ještě velký ostrov Tasmánie a malé ostrovy v Jižním, Indickém a Tichém oceánu. Politicky je mapa Austrálie rozdělena na správní celky, kterými jsou Nový Jižní Wales, Queensland, Jižní Austrálie, Tasmánie, Victoria a Západní Austrálie. Jihovýchodně od Austrálie leží zelený ostrov Nový Zéland, na který můžete vycestovat s nabídkou dovolená Nový Zéland nebo poznávací zájezdy Nový Zéland. Austrálie počasí Počasí v Austrálii je vzhledem k rozlehlosti kontinentu a pestrosti jeho přírodního bohatství velice rozmanité. Velkou část území pokrývají pouště, nicméně najdete zde mnoho rozmanitých lesů, vřesovišť, hory, údolí a mořská pobřeží, na nichž je situována většina měst. Obecně je Austrálie považována za nejsuchší kontinent.

Mapa Austrálie

Austrálie – Terra Incognita (Země nepoznaná), jak ji nazvali první objevitelé, je kontinent ležící na jižní polokouli mezi Indickým a Tichým oceánem. Austrálie je rozlohou nejmenším kontinentem, ale šestou největší zemí světa. Klima se mění od tropického severu s obdobím dešťů až po mírné v Tasmánii se sněhovými srážkami v zimních měsících. Třetinu území zabírají pouště. Obyvatelstvo Austrálie tvoří z 92% běloši, 7% má asijské předky. Původní obyvatelé (aborigines) tvoří méně než 1% populace, většina obyvatel žije podél východního a jihovýchodního pobřeží.

AUSTRÁLIE: SYDNEY - místo nejstaršího osídlení australského kontinentu Evropany, jeden z nejpůsobivějších přístavů na světě, je živé a svůdné město mnoha přírodních kouzel, výrazných barev a tvarů, mrakodrapů a plachetnic. Místní obyvatelé se vyznačují ležérností a otevřeností, avšak v porovnání s ostatními Australany jsou módní a totálně závislí na vymoženostech civilizace. A právě pro jejich městskou závislost na pobřežních nemovitostech je to ona sdílná kultura, která se vždy vyrovnávala s vědomím, že to nejlepší v Sydney – pláže, skály, vlnobití a milovaný přístav – jsou tu pro všechny zadarmo. Sydney prošla dobou rozsáhlého omlazení a dnes se zaměřuje spíše na povyšování svých městských scenérií na úroveň srovnatelnou s přírodním půvabem.

Austrálie je oblíbeným cílem českých turistů. Nejmenší kontinent světa nabízí pro našince opravdovou exotiku. Je to kontinent plný extrémů. Naleznete zde pusté rudé pouště, tajemné pralesy překypující exotickou faunou a flórou a nádherné korálové formace u magických hlubin Velkého bariérového útesu, a samozřejmě kosmopolitní metropole. Austrálie je země pohody a relaxace.

Dovolená a zájezdy Austrálie. Austrálie, země klokanů, láká ročně turisty z celého světa krásou své přírody skýtající písečné duny, divokou buš, hory, korálové moře i nekonečné pláže. Vydejte se na pobytové zájezdy do krásných letovisek na pobřeží Austrálie, ale také na poznávací zájezdy do Austrálie, se kterými prožijete dovolenou nabitou nezapomenutelnými zážitky a uvidíte nejkrásnější místa Austrálie, jako je Velký bariérový útes, australská buš nebo australské řeky s krokodýly. Na dovolené v Austrálii si užijete jedinečné turistické i sportovní aktivity, jako je windsurfing nebo potápění mezi žraloky, ale také vysokohorskou turistiku nebo výlety do místních národních parků, kde uvidíte jedinečná australská zvířata, panenskou přírodu i kulturu původních obyvatel. Austrálie se pyšní také nádhernými metropolemi jako je její hlavní město Canberra, Sydney, Brisbane, Perth, Adelaide, Darwin či Melbourne, kde můžete navštívit místní památky a poznat život Austrálie a jejich měst. Užijte si svou netradiční dovolenou v Austrálii.

Dovolená v Austrálii

Austrálie je kontinentem s obrovskou rozlohou a rozmanitými přírodními a klimatickými podmínkami, díky kterým zde vznikly naprosto unikátní lokality. Některé z těchto míst jsou chráněny jako ztv. Oblasti světového dědictví pod ochranou UNESCO. Cílem ustanovení těchto oblastí je chránit místa celosvětového kulturního a přírodního významu. V Austrálii je těchto oblastí 11.

Rozhodli jste se strávit svou dovolenou v Austrálii? Jste na správné adrese, v naší nabídce zájezdů do Austrálie jsou pouze produkty řádně pojištěných a prověřených cestovních kanceláří, které jsou zárukou pohodové a klidné dovolené. Informace o Austrálii Austrálie je jednou z oblastí, na které se Austrálie, Tichomoří v našem katalogu dělí. Na této stránce prezentujeme ucelenou nabídku. Hotely jsou řazeny abecedně dle názvu. Zájezdy pořádají cestovní kanceláře pojištěné proti úpadku. Věříme, že se vám Austrálie bude líbit a vaše dovolená bude příjemně stráveným časem odpočinku. Hotely v Austrálii pro vaši dovolenou

Města v Austrálie Canberra, Sydney, Adelaide, Alice Springs, Melbourne, Albury, Adelaide , Alice Springs, Broome, Broken Hill, Kokosové ostrovy, Cairns, Darwin, Esperance, Flinders Island, George Town, Geelong, Hobart, Vánoční ostrov, Wollongong, Townsville, Saibai Island, Richmond, Port Augusta, Port Lincoln, Port Hedland, Olympic Dam, Oakey, Narrabri, Launceston, Kalgoorlie, Julia Creek

Koala, Phascolarctos cinereus, AustrálieAustrálie je často (k nelibosti Novozélanďanů) vnímána jako blízký, větší a starší sourozenec Nového Zélandu. Na mapě se nachází relativně blízko, nenechte se však zmást - jen let ze Sydney do Auckland trvá tři a půl hodiny a uletíte celých 2160km. Vzdálenosti mezi turisticky zajímavými místy Austrálie se často místo hodin počítají na dny... Austrálie je kontinentem extrémů, drsných rudých pouští, tajemných pralesů překypujících exotickou faunou a flórou a magických hlubin Velkého bariérového útesu. Zapomenout nesmíme ani na kosmopolitní metropole a zejména pohodovou australskou mentalitu. Uluru, Daintree, Kakadu, Modré hory, Fraser Island, Velká oceánská cesta, Sydney nebo Velký bariérový útes - to je jen hrstka z atrakcí, které každoročně do Austrálie přilákají mnoho cestovatelů toužících po jedinečných a neopakovatelných zážitcích. Austrálie a Nový Zéland - pronájem auta z půjčovny levně Potřebujete auto, obytný vůz nebo karavan z půjčovny pro Austrálii i Nový Zéland? Můžeme vám nabídnout výhodnější, levnější nabídku než od australských autopůjčoven, zejména když si rezervujete auto nebo karavan pro obě země najednou. Navíc některé novozélandské půjčovny aut mají své pobočky v Austrálii a patří mezi nejlevnější na trhu, zeptejte se nás na nezávaznou nabídku: pronájem aut Austrálie Cesta do Austrálie a na Nový Zéland začíná nákupem letenky: Letenky do Austrálie a na Nový Zéland Poznávací zájezdy do Austrálie nebo Austrálie a Nový Zéland najednou? Společně s našimi kolegy z Austrálie nabízíme poznávací zájezdy (a připravujeme na zakázku), které vám ukážou nejkrásnější místa obou zemí. Máte-li málo času a možnost k nám na Jižní polokouli znovu vycestovat, pak raději zvažte zda není lepší každou zemi navštívit zvlášť. Mnohem víc si dovolenou užijete. Na Novém Zélandu najdete co do přírodních atrakcí doslova celý svět - v exkluzivním balení - vše v jednom :-) Nový Zéland známe jako pověstné „své boty“, což však nemůžeme říci o Austrálii. Upřímně to ani není naším cílem - však je to také celý kontinent a prioritou naší cestovní kanceláře True Travel vždy bude Nový Zéland. Dovolená v Austrálii je doménou našeho australského partnera,

Austrálie je nejmenším světadílem, který však vyniká svými přírodními krásami a rozmanitostí. Uchvátí Vás rudé pouště, zelené tropické pralesy, podvodní říše Velkého bariérového útesu, kilometry krásných pláží, tradiční klokani a koaly anebo metropole Sydney s úchvatnou Operou. Určete si sami jak bude Vaše dovolená snů vypadat! Vyberte si z našich kompletních zájezdů anebo si poskládejte vlastní dovolenou ze samostatných balíčků v nabídce. Velmi rádi Vám připravíme dovolenou na míru dle Vašich přání!

Destinace Austrálie Cairns, Queensland, Sydney

Specialita Australia Puzzle Náš nejoblíbenější zájezd, který Vás zavede na ty nejlepší místa Austrálie. Obdivovat tak můžete metropoli Sydney se světoznámou budovou Opery, největší monolit světa Uluru při úchvatném západu slunce anebo se koupat a šnorchlovat na.Silvestr v Sydney Sydney – největší město Austrálie, světoznámá budova Opery, nejhezčí přístav světa, krásné pláže a kultury celého světa. Středobod téměř všeho, co se děje v Austrálii. Chcete-li přivítat nový rok mezi prvními, a navíc uprostřed léta,...[číst více] od 64.990 Kč Perly Austrálie - zájezd s českým průvodcem Speciálně sestavený 18 denní zájezd s českým delegátem. Vezmeme Vás na nejvyhlášenější místa celé Austrálie, navštívíte slavnou budovu Opery v Sydney, budete pozorovat západ slunce na Uluru v poušti, pojedete lodí na Velký bariérový útes a...[číst více] 100.990 Kč Velký okruh Austrálií Velké Australské dobrodružství, které Vám nabídne to nejlepší z celé Austrálie. Rozmanitost tohoto zájezdu je obrovská, tato cesta Vás zavede z tropického severu až na samý jih Austrálie. Budete mít možnost koupat se u největšího...[číst více] od 115.990 Kč Austrálie a Nový Zéland v jednom s českým průvodcem Poznávací 23 denní zájezd pro ty, kterým je samotná Austrálie a její nejznámější oblasti stále málo a chtěli by poznat ještě něco navíc. Vytvořili jsme pro Vás speciální kombinaci těchto dvou zemí, jež spojuje nádherné oblasti Austrálie a...[číst více] od 121.990 Kč Krásy východního pobřeží - autem Poznávací zájezd pro vyznavače dovolené autem. Projedete asi nejhezčí část australského pobřeží se zastávkami na těch nejlepších místech. Z úchvatného Sydney krátce přeletíte do metropole Brisbane, odkud již pojedete autem po pobřeží,...[číst více] od 75.990 Kč To nejlepší z Austrálie - zájezd s českým průvodcem Jedinečný poznávací 23 denní zájezd do Austrálie sestavený tak, aby Vám z hlavních atraktivit Austrálie opravdu nic neuteklo a každou z nich si stihli dostatečně a komfortně vychutnat. Vydejte se s námi poznávat nejkrásnější místa tohoto...[číst více] 129.990 Kč Australské dobrodružství – pouští a pralesem Pravé australské dobrodružství pro ty, kteří chtějí projet kus Austrálie a nevadí jim řídit na dlouhých vzdálenostech. Odměnou Vám bude opravdu unikátní a rozmanitá dovolená plná neobvyklých zážitků. Přes vyhlášený Darwin - NP Kakadu a...[číst více] od 80.990 Kč 2 tváře Austrálie – Sydney a Cairns Skvělý pobytový zájezd kombinující dvě nejznámější lokality Austrálie. Užijete si metropoli Sydney a podíváte se do tropického Cairns na Velký bariérový útes. Sydney - největší město Austrálie, světoznámá budova Opery, nejhezčí přístav...[číst více] od 65.990 Kč Sydney – pláže a nejhezčí přístav světa Sydney – největší město Austrálie, světoznámá budova Opery, nejhezčí přístav světa, krásné pláže a kultury celého světa. Středobod téměř všeho, co se děje v Austrálii, zajištěnu máte exkurzi do budovy Opery, podíváte se na vyhlášený...[číst více] od 46.990 Kč Krásy Západní Austrálie-individuálně nebo s českým průvodcem Tento zájezd Vám ukáže to nejhezčí ze západního pobřeží Austrálie, uvidíte známé jehly Pinnacles, dostanete se na metr od divokých delfínů, můžete šnorchlovat s největší rybou světa – velrybím žralokem, prohlédnete si korály bariérového...[číst více] od 79.990 Kč Sydney – Mardi Gras zájezd pro gaye a lesbičky s českým průvodcem Jedinečný zájezd svého druhu v ČR. Vydejte se s námi do krásného města Sydney na vyhlášenou Mardi Gras Parade, což je druhý největší karneval-festival gayů a lesbiček na světě! V ulicích Sydney zažijete skvělou show a spolu asi s milionem...[číst více] 49.990 Kč Austrálie-expedice pro potápěče na Velký bariérový útes Navštivte s námi největší korálový útes světa, jež obývá přes 4000 druhů ryb,až 350 druhů korálů a je také domovem pro desítky druhů mořských hadů a plžů. Zároveň tento útes přestavuje jedinou stavbu živých tvorů viditelnou z Měsíce. Na...[číst více] 119.990 Kč MIX východního pobřeží - letecky Opravdovou rozmanitost východního pobřeží poznáte během tohoto zájezdu, který Vám ukáže jedny z nejhezčích míst australského pobřeží. Sydney Vám nabídne nejhezčí přístav světa včele s Operou, okolí Brisbane zase zlatavé pláže Gold Coast a...[číst více] od 77.990 Kč Metropole a poušť 15 denní zájezd kombinující návštěvu světově proslulých měst Sydney a Melbourne, okořeněnou o zážitek mystického Uluru. Zájezd Vám umožní prohlídku toho nejhezčího, co tato města nabízejí a k tomu i výlety do okolí na největší lákadla...[číst více] od 74.990 Kč Karavanem po východním pobřeží Užijte si dobrodružství v Austrálie při cestování karavanem po krásách celého východního pobřeží, které je nabité přírodními krásami a zajímavostmi! Sydney Vám nabídne nejhezčí přístav světa včele s Operou, okolí Brisbane zase zlatavé...[číst více] od 80.990 Kč Tropický Cairns a Velký bariérový útes Ideální zájezd pro aktivní odpočinek. V tropickém městečku Cairns se spolehlivě ohřejete na sluníčku a zároveň je to jen krůček ke světoznámému Velkému bariérovému útesu. Tento útes, svého druhu největší na světe, Vám nabídne jedny z...[číst více] od 44.990 Kč Melbourne a Sydney Pobytový zájezd kombinující dvě největší a nejznámější města Austrálie. Kromě prohlídky měst se podíváte také do přírody a poznáte krásy nejznámějších míst v okolí těchto vzrušujících metropolí. Sydney - největší město Austrálie,...[číst více] od 61.990 Kč Ostrovy Whitsundays (DayDream Island) a Sydney Méně známé, ale o to hezčí jsou ostrovy Whitsundays. Jedná se o 74 tropických ostrůvků, které se nachází na začátku oblasti Velkého bariérového útesu. Nabízíme Vám pobyt na jednom z těchto ostrůvků, ve 4* hotelu, který má ostrov jen pro...[číst více] od 80.990 Kč Golf v Austrálii – Gold Coast Výběr z 5 golfových hřišť! Celoročně krásné počasí a výborné golfové hřiště, odkud to není daleko na pláž. Ideální zájezd pro hráče golfu, kteří si chtějí užít krásné prostředí a zároveň relax na australských plážích. Oblast Gold Coast je...[číst více] od 72.990 Kč Golf v Austrálii – Sydney Atraktivní zájezd pro vyznavače golfu. Pojeďte se podívat do krásného města Sydney, které nabízí krásná golfová hřiště, vibrující atmosféru velkoměsta, atraktivní pláže a nejhezčí přístav světa. Máme pro Vás připraven plnohodnotný golfový...[číst více] od 64.990 Kč Tenisový Australian Open Světoznámá sportovní akce, tenisový Grand Slam turnaj v Melbourne. Zahajovací turnaj tenisové sezóny Australian Open, kam se sjíždějí největší tenisová esa. A Vy můžete být u toho! Zařídíme pro Vás celodenní vstupy do areálu, vstupy na...[číst více] od 62.990 Kč Jeepem po Fraser Island Speciální balíček pro vyznavače outdoorových dobrodružství! Nabízíme Vám 3 dny dokonalé zábavy na největším písečném ostrově světa, Fraser Island. Budete si sami řídit jeep v písečných dunách, na plážích a tropickém pralese! K tomu se...[číst více] 15.990 Kč Melbourne a Great Ocean Road Great Ocean Road, scénická cesta po pobřeží, která byla vyhlášena jako jedna z 10 nejhezčích na světě. Největší atrakcí, ne však jedinou, jsou působivé skalní útvary v moři, tzv. 12 Apoštolů. Dále můžete vidět koaly a klokany v přírodě,...[číst více] 10.390 Kč Uluru – australský outback Posvátné a mystické Uluru, největší monolit na světe, tyčící se uprostřed pouště v samém srdci celé Austrálie. Pravým jménem Ayers Rock, je zároveň hlavním symbolem Aboriginců, původních obyvatel Austrálie, které stále můžete potkat v...[číst více] 10.990 Kč Darwin a Kakadu NP Horká část na severu Austrálie, která je plná nádherných národních parků, kde Vás při častých horkých dnech osvěží nesčetné množství nádherných vodopádu. V této oblasti se setkáte s původními obyvateli Aboriginci, uvidíte prastaré malby ve...[číst více] 11.990 Kč Fraser Island a Gold Coast Výborná kombinace divokého ostrova Fraser Island a hotelové oblasti na zlatavých plážích Gold Coast. Strávíte několik relaxačních dní na plážích Gold Coast ve vyhlášeném Surfers Paradise. Vrchol tohoto pobytu jistě bude výlet na...[číst více] 20.890 Kč Tasmánie – za krásami přírody Přírodní krásy, odlehlé národní parky, spousta krásných treků a zcela jiný ráz krajiny než v Austrálii. Tasmánie je srovnávaná s krásami Nového Zélandu, pouze v menším měřítku. Proti Austrálii samotné se jedná o méně zalidněnou a...[číst více] 21.990 Kč Želví kladení vajec a úžasný Fraser Island Speciální balíček, který kombinuje 2 jedinečné lokality Mon Repos a Fraser Island. V parku Mon Repos můžete být svědky kladení vajíček želvami na pláži anebo jejich líhnutí z písku. Na největším písečném ostrově světa, Fraser Island, Vás...[číst více] 13.990 Kč 3 denní plavba na Whitsundays Plavba lodí po tropických ostrovech Whitsundays, plachtění na krásné lodi, koupání na liduprázdných plážích, šnorchlování v blízkosti Velkého bariérového útesu a nejhezčí pláž celé Austrálie. To vše Vás čeká během této 3 denní plavby s...[číst více] od 12.990 Kč Potápění s velrybami - Velký bariérový útes Speciální balíček pro vyznavače potápění a neobvyklých zážitků. Vyhlídkovým letem Vás dopravíme přímo na jeden z útesů! Během 4 dnů budete mít 12 ponorů, včetně ponorů s velrybami – Minkie whale. Ponory jsou všechny na Velkém bariérovém...[číst více] od 38.990 Kč Západní Austrálie a Perth Odlehlá část Austrálie s krásnou přírodou a kilometry opuštěných pláží a bílým pískem. Úžasný podvodní život, který garantuje neobyčejné šnorchlování a potápění. Na vlastní oči můžete šnorchlovat a plavat s želvami, delfíny, velrybami nebo...[číst více] od 16.990 Kč Vinařská oblast Hunter Valley (Sydney) Výlet pro milovníky vína a vinařství. Hunter Valley je vyhlášenou vinařskou oblastí v okolí Sydney. Kromě ochutnávek místních vín můžete navštívit take nedaleké písečné duny a pláže, které Vám příjemně zpestří celý výlet.[číst více] od 4.290 Kč Víkend s klokany v přírodě Výlet ze Sydney pro milovníky přírody. Připravili jsme pro Vás individuální výlet autem na odlehlou pláž v typické australské přírodě, kde můžete při západu nebo východu slunce pozorovat klokany z bezprostřední blízkosti. K dispozici take...[číst více] 4.590 Kč Vinařská oblast Mornington Peninsula (Melbourne) Celodenní výlet do známé oblasti NP Mornington Peninsula, nedaleko Melbourne. Individuální výlet autem dle námi připraveného plánu cesty a celého výletu Vám umožní navštívit tuto známou vinařskou oblast a ochutnat místní vína. Kromě toho...[číst více] 2.090 Kč Trek v NP Royal – výlet ze Sydney Celodenní výlet do národního parku Royal za krásnou přírodou. Jen kousek za Sydney se nachází druhý nejstarší NP Austrálie. Vyrazíte na krásný trek tímto NP, který Vás povede divokou přírodou, podíl útesů s krásnými výhledy na moře....[číst více] 2.090 Kč Šnorchlování s velrybím žralokem – Západní Austrálie Sen každého potapěče. Šnorchlování s velrybím žralokem, můžete si zblízka prohlédnout tohoto monstrózního živočicha. Největší naměřený velrybí žralok na světě měl 18 metrů! Vy se můžete během tohoto výletu pohybovat 3 metry od této...[číst více] 8.990 Kč Potápění v Západní Austrálii Jedny z nejlepších podmínek pro potápění v Austrálii. Zveme Vás na 3 denní plavbu a 11 ponorů na vybraných lokalitách Ningaloo reef v Západní Austrálii.[číst více]

Vstupní formality Pro vstup do země je zapotřebí platný pas minimálně 6 měsíců od plánovaného data odjezdu z Austrálie a také platné vízum. Turistické vízum je udělováno ve Vídni. Vyřízení trvá 4 – 6 týdnů. Podnebí Australský kontinent je obklopen Indickým, Jižním a Tichým oceánem. Jeho pevninská část je téměř tak veliká jako USA bez Aljašky. Austrálie je nejsušším kontinentem, jelikož většinu plochy zabírají pouště a polopouště. V severní části země je klima tropické, v jihovýchodní části je klima mírné. Léto zde trvá od prosince do března a průměrná teplota dosahuje 29 °C. Zima začíná v červnu a končí v září a průměrná teplota je 13 °C. Nejvyhledávanější turistickou lokalitou je Sydney, Velký korálový útes, Ayers Rock, Nár. park Kakadu nebo Blue Mountains. Doporučujeme kombinovat cestu do Austrálie s návštěvou Nového Zélandu.

Letní dovolená v Austrálii

Austrálie - zájezdy, dovolená, cestování, půjčovny aut, informace

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading