TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Bahamy - Luxusní dovolená a zájezdy

Milionářský ráj Bahamy - Luxusní dovolená i tajemná jezera plná koster

Katalog online

Bahamy – koktejl širokých pláží, kasin, golfových hřišť a luxusních hotelů pro milionáře. Jedna z nejluxusnějších lokalit planety, která má punc místa, kde si dovolenou nemůže dovolit každý. Extrémně drahé služby a pětihvězdičkové hotely, kde má člověk vlastního komorníka, ale musí si připravit v přepočtu 600 tisíc za noc. Vítejte v ráji, který milují turisté-milionáři!

Bohatstvím Baham jsou jejich pláže! Bohatí jezdí na Bahamy a bohatstvím Baham jsou jejich pláže. Nebýt jich, pak by turisty nenalákal sebeluxusnější hotel. Bahamské pláže jsou proslulé svou šířkou, čistotou a snadným přístupem k vodě. Nenarazíte tady na žádné příkré srázy, naopak vstup do vody je všude mírný a moře mělké. A nejen mělké! Vody v okolí Baham proslavila i jejich tyrkysová barva a čistota, která dovoluje šnorchlovat s viditelností na několik desítek metrů. Bahamy jsou jednou z nejlepších světových lokalit pro potápění a šnorchlování. Vybavení si člověk ani nemusí vozit sebou, všechno se dá na místě vypůjčit. Krásnými plážemi a luxusem se mohou pochlubit i Maledivy. Přečtěte si více v článku Když pět hvězdiček nestačí: Maledivy nabízejí nejlepší resorty světa.

Bahamy - Luxusní dovolená

Bahamy leží jen pár desítek kilometrů od Floridy a patří k nejoblíbenějším místům amerických boháčů. Všude na Bahamách tak narazíte na luxusní hotely s privátními plážemi, kde vám (samozřejmě za pořádný balík) snesou modré z nebe. Jsou ale místa, která jsou ještě známější a luxusnější, než ta ostatní. Láká vás spíš Florida? Také je proč: Florida je zemí přírodních krás, o krásné a spoře oděné dívky tam nouze také není

Bahamy all inclusive

Dovolená a zájezdy Bahamy all inclusive. Letní dovolená na krásných ostrovech obklopených azurovým mořem s bělostnými plážemi lemovanými luxusními letovisky? To je dovolená na Bahamách! Toto jedinečné souostroví Atlanského oceánu láká turisty nejen krásou své přírody, ale také ideálními podmínkami pro sport a turistiku i okouzlující prázdninovou atmosférou, která na vás dýchá ze všech stran. Vydejte se i vy poznat podmanivou krásu Bahamských ostrovů a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Bahamách plnou slunce, vodních radovánek a skvělé zábavy. Chcete klidnou dovolenou na Bahamách? S naší cestovní agenturou si zajistíte letenky i ničím nerušenou dovolenou v krásných letoviscích Baham. Můžete se vydat na místa, jako je Grand Bahamas, Nassau či Paradise Island, kde si užijete plnými doušky skvělý odpočinek i komfort dovolené na Bahamách. Vyberte si své zájezdy na Bahamy právě teď a proměňte své léto v nezapomenutelnou návštěvu tropických ostrovů!

Subtropické klima zde panuje po celý rok

Za luxusem do oblasti Exuma

Hotel Royal Towers patří k tomu nejluxusnějšímu, co můžete na Bahamách dostat

Třeba oblast Exuma. Tady jsou ty nejkrásnější pláže Baham a samozřejmě tedy i ty nejluxusnější hotely. Po příjezdu do místních hotelů je turistovi nezřídka přidělen osobní komorník, který musí být hostu k dispozici kdykoli a zařídit téměř cokoli – i když si host třeba nad ránem v baru vzpomene, že bych chtěl další den ráno snídat na pláži. Symbolem trochu dostupnějšího luxusu je potom malý ostrov Paradise Island. Ten je dvěma mosty spojený s ostrovem New Providence s hlavním městem Nassau. A pozor – ač jsou Bahamy nezávislým územím, Paradise Island je soukromým majetkem!

Paradise Island – ostrov zaslíbený dovoleným. V roce 1959 ho koupil místní majitel řetězce supermarketů, tehdy ještě pod názvem Hog Island. Téměř okamžitě pak změnil název na Paradise Island a dal se do budování opravdového ráje… pro turisty, samozřejmě. Už na začátku 60. let tady vznikla první kasina, golfová hřiště a luxusní hotely. Hotel Royal Towers patří k tomu nejluxusnějšímu, co můžete na Bahamách dostat. Noc tu vyjde i na víc než půl milionu. Ostrov pak během následujících let ještě několikrát změnil majitele. Na počátku 80. let ho vlastnil třeba i Donald Trump a v soukromých rukou je dodnes. Na dovolenou sem létají světové hvězdy filmu, hudby i sportu. Aby také ne, když jsou tu k mání k pronájmu královské apartmány a privátní pláže. Stojí tady i hotel Royal Towers, dvojče extrémně luxusního hotelu Atlantis v Dubaji. A nutno poznamenat, že i tady se člověk při placení pobytu řádně prohne. Noc v královském apartmá s třemi ložnicemi a dvěma koupelnami tu vyjde na více než půl milionu. O dvojčeti, hotelu Atlantis, ale nejen o něm si přečtete v článku: Luxusní dubajské hotely – noc tu stojí desetitisíce, ale za internet si připlatíte

Bohatí jezdí na Bahamy a bohatstvím Baham jsou jejich pláže.

Koloniální ráz Nassau Oblíbeným turistickým cílem Baham je hlavní město Nassau. Unikátní mix koloniální architektury vlivu nedaleko ležících Spojených států. Srdcem města je od 16. století rušný přístav, v době amerických objevů patřil, tehdy pod názvem Charles Town, k nejdůležitějším místům Nového světa. I v Nassau v posledních letech vyrostly desítky hotelů pro náročné a moderní obchody, kde člověk bez problémů stráví několik hodin, i přesto si ale zachovává kouzlo bývalého koloniálního města.

Paradise Island – ostrov zaslíbený dovoleným.

Kostry na Cat Islandu. Ostatně kouzly disponuje i ostrov Cat Island. V tomto případě jde ale o kouzla skutečná. Cat Island je bezesporu nejtajemnější a nejzvláštnější místo celého souostroví. Místní obyvatelé se věnují čarodějnictví a ostrov je protkán sítí podzemních jeskyní, které ústí do některých místních jezer a vytvářejí v nich smrtící víry a proudy. Proslulo tím zejména jezero Big Blue Hole, které je jeskyněmi propojeno s mořem. V samotných jeskynních a tunelech jsou prý stovky koster zvířat, která se vydala moc daleko do středu jezera, a spodní proud je strhl. Místní vyprávějí dokonce o utopených koních. Jenže věřte lidem, kteří praktikují magii a o dalším jezeře Mermaid Hole tvrdí, že je domovem mořské panny!

Letní dovolená na Bahamách Rozhodli jste se strávit svou dovolenou na Bahamách? Jste na správné adrese, v naší nabídce zájezdů na Bahamy jsou pouze produkty řádně pojištěných a prověřených cestovních kanceláří, které jsou zárukou pohodové a klidné dovolené. Dovolená na Bahamách Souostroví Bahamy se skládá z 30 velkých, 700 malých a více než 2000 korálových ostrovů z nichž pouze 29 je obydlených. Celková rozloha souostroví je 14000 km2 a zvláštností je, že ostrůvky vystupují pouze 5-10 m nad hladinu moře. Nalézají se jihovýchodním směrem od Floridy a severovýchodním směrem od Kuby. Největšími ostrovy jsou New Providence, kde se nalézá též hlavní město Nassau, dále Andros, Grand Bahama, Eleuthera a Great Inagua. Jsou vyhlášeným luxusním útočištěm pro bohaté podnikatele, ale lepší charakteristkou je pro ně pozemský ráj. Jeden z ostrovů San Salvador je známý díky Kryštofu Kolumbovi, který se zde zastavil na své cestě do Ameriky. Na začátku 18. století se staly kolonií Velké Británie a v roce 1973 získaly nezávislost. Podnebí je zde přímořské subtropické a teploty se zde v létě pohybují okolo 27°C a v zimě klesají pouze o pár stupňů. Hlavní turistickou sezónou je období od prosince do dubna. Nejznámějšími městy jsou zde Freeport, West End, Andros Town a další. Cestovní ruch je hlavní obživou pro 2/3 obyvatel. Lidé sem jezdí za nádhernou přírodou, bílými písčitými plážemi a tyrkysově modrým mořem. Je zde také ráj pro potápěče, takže si doma nezapomeňte šnorchl. Pokud jste milovníky romantiky, tak se můžete například procházet po pláži při západu slunce. Pokud máte rádi hazard, tak na ostrovech naleznete i spoustu kasin. Nejoblíbenějším druhem zábavy zde je tenis, golf a karnevaly s nádhernými kostýmy a latinskoamerickou hudbou. K nejoblíbenějším pokrmům patří grilované kotletky, krabi v omáčce z ančoviček a také ryby. Ke každému jídlu dostanete spoustu ovoce. A oblíbeným pitím je místní pivo, rum či likér a osvěžující ovocné džusy.

Bahamy: místo, kde se slunce točí okolo vás Kdo by se nechtěl aspoň na chvíli stát Kryštofem Columbem a objevit nádherné souostroví Bahamy! Bývalé útočiště pirátů a pašeráků rumu je dnes obrazem ráje, který je synonymem pro krásné pláže, korálové ostrůvky a pohodu. Pokud hledáte dovolenou, která vám poskytne nejedno potěšení, tak Bahamy jsou tím pravým. Plážová zábava, zkoumání zátok i podmořského světa, kasína, noční kluby, možnost zaplavat si s delfíny nebo zažít krmení žraloků. Ostrovy vám nabídnou karibskou příchuť s příměsí moderního letoviska v městečku Nassau, vyhlášené písečné pláže ostrova Eleuthera i golfová hřiště na ostrově Grand Bahama jako stvořená pro dny strávené na odpalištích. Na Bahamách můžete zažít vše. Tak neváhejte a rezervujte si kousek Karibiku pro sebe. Paradise Island proslavil nejslavnější tobogan světa v resortu Atlantis, kterým sjedete rychlostí 60 km/h přímo mezi útesové žraloky? Bahamy mají třetí nejdelší bariérový útes na světě a ve zdejších vodách lze nalézt přibližně 15% všech světových korálů? celková populace Baham čítá asi 320 tisíc lidí, z toho asi 200 000 žije v Nassau?

Dovolená a zájezdy Bahamy

Zájezdy a dovolená Bahamy all inclusive. Nabídka dovolená Bahamy vás zavede na ostrov ležící v Atlanském oceánu, severovýchodně a od ostrova Kuba a jihovýchodně od Americké Floridy. Bahamy objevil se svou flotilou Kryštof Kolumbus. Celé souostroví Bahamy tvoří 30 velkých, 700 středních a 2400 malých korálových útesů. Najdete zde okouzlující přírodu a nádherné pláže, které přímo vyzývají k lenošení. Dovolená na Bahamách, to je pobyt v exotickém ráji!

Hotely na Bahamách pro vaši dovolenou

Využijte nabídky dovolená na Bahamách a navštivte hlavní město Nassau, jenž je obchodním i kulturním centrem Baham. Další turisty oblíbenou oblastí souostroví je Grand Bahama a Paradise Island. Dovolená na Bahamách je určená všem, kteří milují exotiku a rádi relaxují. Na své si příjdou i sportovci, kteří zde mají nepřeberné možnosti vyžití. Přejeme vám, aby byla vaše dovolená na Bahamách plná báječných zážitků!

Dovolená na Bahamách

Last minute dovolená Bahamy. Nabídka last minute dovolená Bahamy a super last minute dovolená Bahamy vás zavede do tohoto karibského ráje v řádu několika dní. Využijte last minute slevy, které mohou činit i několik desítek procent z původní ceny zájezdu. Přesvěčte se, že i vaše exotická dovolená u moře může být levná!

Letní dovolená na Bahamách

Vydejte se na pobytový zájezd na Bahamy. Bahamy nejsou jen ekonomickým a daňovým rájem poskytující finanční azyl různým firmám. Bahamy jsou také rájem turistiky. Zájezdy na Bahamy jsou vhodné pro všechny, bez rozdílu věku. Na zájezdy na Bahamy odlétáme především z Prahy.

Last minute dovolená Bahamy levně

Počasí Bahamy Bahamy se nachází ve velmi příjemném subtropickém pásu. Subtropické klima zde panuje po celý rok. Klima se nerůzní ani ve vyšších oblastech, na vrcholu Mount Alvernia (63metrů nad mořem). Podnebí je ovlivňováno hlavně pasáty a také golfským proudem, který ovlivňuje teploty snad v celé Karibské oblasti.V létě je pochopitelně o něco tepleji, přesněji o 7°C, než v zimě. Průměrné letní teploty dosahují přibližně 27 – 30°C. V blízkosti ostrovů se setkává mnoho vzdušných proudů, tím pádem se mohou tvořit i hurikány. Na ty bychom zde mohli narazit v období od konce dubna do konce října. Jelikož je počasí velmi příjemné, obyvatelé se živí zemědělstvím, tedy asi jedna třetina, zbytek pracuje v oblasti cestovního ruchu. Celoroční vysoké teploty dovolují pěstování nejrůznějších teplomilných rostlin, například ananasu a jiných exotických plodin. Hlavní turistická sezóna zde trvá přibližně od konce listopadu do konce dubna. Nebezpečné nemoci : rizikem je možnost nákazy nemoci dengue, přenášené komáry. Nejlepší ochranou je silný repelent a moskytiery. Pro Bahamy nejsou povinná očkování. Doporučujeme pít pouze vodu ze zakoupených lahví. Důležitá tel. Čísla : Pohotovost 322-2221 Policie 919

Města v Bahamy - Nassau, Freeport, North Eleuthera

Zájezdy na Bahamy turistický ráj

BAHAMY - nejen daňový, ale i turistický ráj, který láká stovkami velkých či malých ostrovů. Proslulá čistota moře, přívětivost domorodců a světoznámý místní rum dává zapomenout na všední starosti. Většina bahamských ostrovů je pokryta piniovými lesy. Díky poměrně mělkému moři jsou v okolí většiny ze 700 ostrovů ideální podmínky pro potápění, a proto nesmí nikdo zapomenout na výbavu pro šnorchlování. Vstupní formality na Bahamy Nutný platný cestovní pas déle než 6 měsíců po návratu, 2 aktuální fotografie a zpáteční letenka. Bahamy: očkování a lékař Není potřeba žádné speciální očkování. Před cestou na Bahamy si nezapomeňte vyřídit pojištění léčebných výloh v zahraničí a opalovací krémy s vysokým faktorem (minimálně faktor 15). Doporučujeme konzumovat vodu z obchodů, voda v místních vodovodech není pitná !!! Doporučujeme vzít si léky, které běžně užíváte při zvýšené teplotě, bolestech hlavy a střevních potížích. Jazyk Úřední řečí je angličtina. Časový posun a Bahamy Časový rozdíl proti České republice je - 5 hodin. Místní měnou je bahamský dolar. Nejvhodnější měnou na cestu je americký dolar, 1 BSD je přibližně 24,- CZK. V hotelech jsou akceptovány platební karty, nejrozšířenější je Visa Card.

Bahamy: místo, kde se slunce točí okolo vás

Bahamské souostroví se nachází jižně a východně od Floridy a je tvořeno několika většími ostrovy a stovkami menších ostrovů. V našich krajích získaly Bahamy pověst luxusního azylu pro „úspěšné podnikatele”, ale zřejmě daleko více by tomuto souostroví slušela charakteristika „ráj na Zemi“. Kýčovitě bílý písek a tyrkysově modré moře jsou atributem prakticky každého z ostrovů a ostrůvků a doslova lákají ke strávení klidné, ničím nerušené dovolené. Proslulá čistota moře, trpělivost a přívětivost místních obyvatel a světoznámý místní rum vám dávají zapomenout na jakékoli všední starosti. Drtivá většina Bahamských ostrovů je pokryta palmovými háji. Návštěvníky sem lákají především dlouhé písečné pláže a průzračná mořská voda. Díky poměrně mělkému moři jsou v okolí většiny ze 700 ostrovů přímo ideální podmínky pro potápění, a proto nesmí nikdo z vyznavačů tohoto sportu zapomenout doma výbavu pro šnorchlování nebo potápění. Pro věčné romantiky máme dobrou zprávu, Bahamy jsou jako stvořené pro klidné procházky podél moře.

Bahamy - Bahamské ostrovy aktivní dovolená a zájezdy

Zájezdy na Bahamy Bahamské ostrovy leží v Atlantském oceánu, tvoří je 30 větších, 700 menších a asi 2 400 korálových ostrovů. Bahamy byly prvním místem, které Kryštof Kolumbus v Americe objevil. Díky tomu, že souostroví je součástí Commonwealthu, úředním jazykem je zde angličtina, ovšem mezi haitskými imigranty je stále ještě používána i kreolština. Turisticky oblíbeným je nejen hlavní město Nassau, ale vyhledávanou lokalitou je také Grand Bahama. Tato oblast láká především svou krásnou přírodou a okouzlujícími plážemi. Pro šnorchlování a potápění jsou vhodná místa jako Eleuthera a Andros, zatímco pro dovolenou na jachtě je ideálním místem Abacos. Za navštívení stojí také ostrov Long Island, který se od ostatních vymyká svými dlouhými písčitými plážemi, tyrkysovým mořem a korálovými útesy. Mezi bezproblémový způsob cestování po ostrovech je doprava automobile, ale i autobusem. Pro jízdu tu platí jízda vlevo a řidiči motorového vozidla postačí do tří měsíců pobytu pouze řidičský průkaz jeho země. Uznávanou měnou na Bahamách je bahamský dolar, ovšem stejně tak platnou měnou je i americký dolar. Na ostrovech jsou tyto dvě měny používány paralelně.

Bahamy luxusní dovolená Dovolená Bahamy last minute.

Dovolená Bahamy. Bahamské ostrovy leží jihovýchodně od Floridy a severovýchodně od Kuby. Souostroví tvoří 30 větších, 700 menších (nazývaných dle velikosti cays nebo keys) a cca 2400 korálových ostrovů. Leží v Atlantském oceáně. Hlavní město bahamských ostrovů je Nassau s přibližně 175 000 obyvateli. Bahamy se mohou pyšnit nádhernými písečnými plážemi, které se nyní každoročně stávají místem radovánek několika milionů návštěvníků. Nenarazíte tady na žádné příkré srázy, naopak se můžete těšit na pozvolný vstup do moře, který je ideální pro rodinnou dovolenou. Užijte si luxusní dovolenou na Bahamách.

Dovolená Bahamy, poznávejte krásy, které Vám Bahamy nabízí. Zájezdy do zemí jako Bahamy vybíráme pouze od prověřených cestovních kanceláří. Bahamy: Last minute, dovolená, first minute - vše přehledně na jednom místě!

Bahamy naleznete v Atlantském oceánu

Dovolená na Bahamách v Bahamy Bahamy, to je pro mnoho z nás synonymum pro nádherné exotické místo, kde je klid, pohoda, prostě ideální dovolenková destinace. Skvělé na Bahamách je to, že to tak je v podstatě i ve skutečnosti :-) Ať už jste milovník nádherných pláží, bujarého nočního života, hledáte adrenalinové zážitky, milujete šnorchlování či potápění, jste vášnivý rybář, milovník ptactva a nebo prostě jen cestovatel, který rád poznává nová zajímavá místa, vždy budete na Bahamách spokojeni a budete z nich odjíždět s pocitem, že jste našli další úžasný kus planety, kam se stojí za to vrátit! Cape Santa Maria beach Bahamské ostrovy nabízí opravdu mnoho kouzelných míst a je jen škoda (ale pro nás, skutečné cestovatele, je to vlastně dobře :-) ), že většina turistů začne a zároveň hned i skončí svou cestu po Bahamách na ostrově New Providence v Nassau a jeho okolí či na Paradise Island, kde tráví bahamskou dovolenou drtivá většina lidí, kteří se na Bahamy vypraví. Škoda je to především z toho důvodu, že tato místa vám neukážou opravdovou krásu Baham a neumožní vám poznat pravé obyvatele tohoto karibského ráje. I zde však zažijete nezapomenutelnou dovolenou, protože možnosti, které právě Nassau a zejména ostrov Paradise Island nabízí, jsou opravdu nepřeberné. Relax na plážích ostrova Cat Island Většina turistů na Bahamy zavítá v rámci své okružní plavby na Bahamy, kdy zde stráví jen několik hodin a ze samotných Baham toho bohužel moc neuvidí. Cable beach Pokud však chcete, aby vaše dovolená na Bahamách byla co nejvíce autentická a chcete z Baham poznat to nejlepší, rozhodně zvažte cestu i na další z ostrovů, které máme popsány zde na MAHALO.cz. Uvidíte, že budete překvapeni, jaký je rozdíl mezi hlavními turistickými letovisky a zbytkem souostroví, kde můžete zažít pravý exotický (karibský) ráj se vším všudy :-)

Bahamy bývají často nazývány také jako daňový ráj, ale kromě daňového ráje je to také turistický ráj :) Můžete si vybrat ze stovek malých nebo větších ostrovů a strávit tak příjemnou dovolenou na pláží poseté bílým pískem a koupat se v azurově modrém a čistém moři, respektive oceánu. Ačkoliv dovolená na Bahamách není z těch nejlevnějších a není tak záležitostí každého cestovatele, je velice oblíbená a to i přesto, že ceny za služby jsou tu opravdu vysoké a tak si při cesně na Bahamy sáhnete poměrně hluboko do kapsy. Bahamy totiž bývají považovány za nejdražší destinaci planety. Bahamy naleznete v Atlantském oceánu, jen několik desítek kilometrů od Floridy. A zřejme díky tomu je dovolená na Bahamách velice oblíbenou záležitostí amerických boháčů. Ti se takových cest nebojí a jsou často ubytování i v 5ti hvězdičkových hotelích s vlastním komorným. A pokud byste i Vy toužili po takovém luxusu, připravte se na to, že ceny při takovém komfortu jsou až 600 tisíc za noc! Pěkné, že? :) Bahamy luxusní dovolená Dovolená Bahamy last minute. Vy se ale můžete na dovolenou na Bahamy vydat i levněji a budete si jistě také připadat jako v ráji :) Dovolenou na Bahamských ostrovech si užijí jistě všichni, kteří mají rádi potápění a šnorchlování nebo procházky přírodou - naleznete tu totiž piniové lesy. A pokud jen rádi relaxujete na pláži, určitě můžete zvolit i tuto variantu ... Na překrásné pláži s koktejlem z místního rumu Vám bude jistě velice dobře :) Pláže jsou tu opravdu nádherné a široké a možná Vás uchvátí ještě více, než luxusní hotel. Vstup do moře je pozvolný, mírny a moře mělké.

Bahamy bývají často nazývány také jako daňový ráj

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading