Expres Kurýrní služba-dnes doručímeBahrajn - Luxusní dovolená a zájezdy

Luxusní dovolená v Bahrajnu zářivé perly, soukromé pláže a Formule 1

Katalog online

Pravdou ovšem zůstává, že Bahrajn láká návštěvníky především svými luxusními středisky na bělostných plážích. Takovým místem je kromě samotného okolí Manamy také vesnička Al Zallaq plná malebných rybářských loděk, v jejíž blízkosti najdete proslulou pláž Al Jazaer. Ubytovat se tu můžete třeba v jedinečném resortu s největšími mořskými lázněmi (thalasso) na arabském poloostrově. Pokud raději relaxujete při golfu, navštivte Královský golfový klub v oblasti Riffa, kde bydlí i bahrajnský král. Za Formulí 1 z Bahrajnu do Abú Dhábí. Poněkud více adrenalinu pak můžete zažít během závodu Formule 1 na zdejším okruhu a i když nestihnete přímo závod, nudit se tu nebudete – kromě exkurzí po celém areálu tu můžete zkusit jízdu na motorkách, v rychlých autech nebo v hummerech v terénu. Některé cestovní kanceláře pořádají do Bahrajnu zájezdy přímo na F1, takže vám zajistí i vstupenky na závod. Dějištěm turnaje F1 je ale i nedaleké Abú Dhábí. Luxus kam se podíváš, to je Bahrajn.

Kdo neví co s penězi, rozhodně se tu nudit nebude. Hlavní město Spojených arabských emirátů je zároveň nejbohatším ze 7 emirátů a je to znát – v přepychovém velkoměstě rostou každý den nové mrakodrapy, v současnosti je nejvyšší 310 m vysoký Sky Tower z roku 2010. Z dalších unikátních staveb zaujme Ferrari World Abu Dhabi, obrovský červený rejnok skrývající zábavní park, nebo unikátní Capital Gate, nejšikmější věž světa. Mezi skleněnými skvosty moderní architektury ale najdete i zbytky starého města jako je palác Al-Husn, čtvrť Batin či Zlatý trh.

Jde o ostrovní stát v Perském zálivu, má celkem 33 ostrovů a dělí se na 12 administrativních oblastí. Obydleny jsou pouze větší ostrovy. Zemědělské využitý půdy je možné pouze na severu a severovýchodě. Téměř třetina obyvatelstva tvoří cizinci (převážně obyv. jižní Asie a sousedních arabských států). Hl. ostrov je spojen s pevninou silnicí vedou západně přes Perský záliv do Saúdské Arábie. Zájezd Bahrajn byl vždy lákavou destinací pro turisty z okolních států, ale poslední dobou se stává cílem turistů i z jiných částí světa. Historické památky Dilmunské kultury, hrad Qalat Al Bahrain umístěný nedávno na seznam míst světového dědictví UNESCO, tradiční arabská kultura, nákupní centra v hlavním městě, stejně jako příjemná atmosféra bohatých hotelů a hotelových pláží - to všechno jsou lákadla, která činí z Bahrajnu příjemnou vstupní bránu do oblasti zemí Perského zálivu. Další informace - Bahrain. Žádost o vízum je možné podat na konzulárním oddělení ZÚ Bahrajnu nebo lze požádat některý z banrajnských pětihvězdičkových hotelů (Holiday Inn, Diplomat, Regency, Al Khaleej, Hilton, Meridian, Sheraton) o vyřízení víza. K žádosti o vízum je třeba přiložit dvě fotografie a zvací dopis od bahrajnského sponzora. Vízum může být uděleno také na všech hraničních přechodech do země, tj. letiště v Manamě, most krále Fahda při cestě ze SAK a ve všech přístavech. Uděluje se na 3 dny nebo na 14 dní. Prodloužení víza je možné na cizinecké policii o dalších 14 dnů. Zdravotní rizika v Bahrainu jsou relativně malá - nebezpečí nakažlivých chorob nehrozí. V letních měsících pozor na slunce a celkové přehřátí organizmu, teploty dosahují až 45 °C.

Bahrain a okolní regiony

Zájezdy Bahrajn - Manama. Sheraton Bahrain Hotel se nachází v srdci obchodního a diplomatického centra Manamy, pouze 7 km od mezinárodního letiště. Luxusní Sheraton Bahrain Hotel tvoří 256 stylově zařízených pokojů a suitů a je blízkém dosahu všech bahrajnských atrakcí (např. v těsné blízkosti World Trade Centra)., Vybavení Sheraton Bahrain Hotelu Hostům Sheraton Bahrain Hotelu je k dispozici Al Safir restaurace, čínská a íránská restaurace, bary, recepce, směnárna, čistírna, WI-FI, obchody, půjčovna automobilů, konferenční místnosti,

Kopec Qal'at al-Bahrain je od roku 2005 památka světového dědictví UNESCO v Bahrajnu. Jedná se o umělý kopec vytvořený mnoha kulturními vrstvami, dokumentující osídlení od r. 2300 př.n.l. Kopec má rozměry asi 300 m × 600 m. Město z 3. tisíciletí př. n. l. bylo kdysi hlavním městem Dilmunu – důležité starověké civilizace. Dnešní kopec ruin byl tehdy nejdůležitějším místem ostrova. Kolem roku 1450 př. n. l. zde byl vybudován kasitský palác. Další domy byly vystavěny mezi 10. a 5. stoletím př. n. l. Ve 3. století n. l. zde Sásánovci vystavěli pevnostní systém. V 16. století na místě, kde stávalo město, vybudovali Portugalci pevnost, která zde stojí dodnes.

nabídka cestovních služeb pro oblast Bahrain (Bahrajn)

Bahrain a okolní regiony — podrobné satelitní snímky Google Local — mapa BahrainVítejte na stránce věnované satelitním snímkům oblasti Bahrain. Podrobné satelitní mapy od Googlu, jsou zde rozšířeny o unikátní soubor regionálně zařazených osídlených míst. Ten Vám usnadní orientaci v satelitní mapě — pokračujte dále přes přehledy regionů spadajících pod oblast Bahrain (Bahrajn) až k hledanému místu. Navíc můžete využít i níže uvedený formulář pro vyhledávání míst a regionů. Poznejte svět z jiného pohledu!

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Bahrain, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány. Výběr ubytování v oblasti Bahrain Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Bahrain. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena. rychlé vyhledávání na mapě Bahrain regiony: místopisný seznam Bahrain (Bahrajn) Využijte rozsáhlého seznamu regionálně zařazených osídlených míst celého světa. Několik málo kliknutí Vám umožní zobrazit mapu jakékoli oblasti či místa na území státu Bahrajn. Oblasti jsou řazeny podle abecedy, od oblastí úrovně 1 po oblasti úrovně 2 a případně až úrovně 3 ve vybraných státech. Nyní se nacházíte v oblasti Bahrain (Bahrajn), administrativného regionu úrovně 1. Pokračujte dále v navigaci v následujícím seznamu až k místu, které Vás zajímá. Abū Bahām - Wādiyān, Abū Bahām - Al Ḩajar, Al Hujayr - Al Markh, Al Muḩarraq - Ar Rifā` al Gharbī, Ar Rifā` ash Shamālī - `Awālī, `Ayn ad Dār - Dār Kulayb, Dumistān - Jaww, Jidd `Alī - Madīnat `Īsá, Mahazzah - Salmābād, Samāhīj - Umm ash Sha`ūm, Umm Jidr - Wādiyān

Hotely Bahrain: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky.

Donedávna byl Bahrajn především cílem obchodních cest, první zájemce jsme do této země vypravili v roce 2003, téměř vždy se jedná o zájezdy na míru. S tím, jak se rozšiřuje hotelová infrastruktura, přibývají golfová hřiště a specializované podniky, jako např. závod Formule 1, se mění i spektrum cestujících. Bahrajn, to je dnes netradiční dovolená či také luxusní golfový zájezd. Díky hloubkovému archeologickému výzkumu a jeho výsledkům je Bahrajn zajímavou součástí poznávacích cest po Zálivu, jedné z nich se můžete zúčastnit na podzim roku 2015. Pokud byste si výletem do této země chtěli zpestřit např. pobyt v Dubaji, připravíme zájezd na míru do Bahrajnu už od dvou osob včetně programu s průvodcem. Bahrajn je také skvělou zemí pro potápění.

Dovolená - Bahrain

Během několika kliknutí lehce naleznete Bahrajn a následně si můžete vyplnit nezávazný objednávkový formulář. Až Bahrajnu vás doprovodí právě naše cestovní agentura. Pak to budete právě vy, kdo se bude moci pochlubit těmi nejlepšími zážitky z cest po Bahrajnu. U nás naleznete cestovní kanceláře specializující se na Bahrajn Vyzkoušejte cestovat s německou cestovní kanceláří a poznáte levně a kvalitně krásy Bahrajnu. Právě pro Vás zde máme odkazy do nabídek německých cestovních kanceláří, kde naleznete veškeré podstatné informace Bahrajnu. Online katalogy Bahrajnu Pro ty, kteří se neobejdou bez katalogů Bahrajnu, máme jedinečnou databanku elektronických katalogů. Tyto katalogy jsou věrnou kopií tištených katalogu, máte tu výhodu, že neváží vubec nic. Počasí a klima v Bahrajnu Aktuální počasí a klimatické podmínky v Bahrajnu se dozvíte na stránkách Wunder Ground. Tento německý server nabízí teplotní zpravodajství z celého světa, teď dokonce již i v češtine. Informace o Bahrajnu Na informace, týkající se Bahrajnu, se nejlépe dostanete skrze stránky země, ve které se tato destinace nalézá. Doporučujeme proto prohlédnout si následující odkazy vztahující se Bahrajnu:

Perla Perského zálivu anebo také brána do Arábie – to jsou jména, která Bahrajnské království nosí. Najdete tu exotickou směs arabského luxusu, skvostných pláží a moderní architektury se srdcem tisíciletých civilizací. Ve vyprahlé krajině tu po staletí roste Strom života, mnohem rychleji pak nejrůznější zábavná centra anebo třeba okruh Formule 1.

Když Bahrajn, tak v luxusním resortu na pláži

Z hodin zeměpisu si o Bahrajnu možná pamatujete, že právě tady byl objeven první ropný vrt v Perském zálivu. To je sice pravda a k vrtu č.1 z roku 1931 se můžete dokonce vydat podívat, jenže těžba ropy není zdaleka jedinou věcí, pro kterou se Bahrajn vyplatí navštívit. Skládanka plná luxusních resortů a nákupů, ale také starověkých památek a moderních mrakodrapů vám sice provětrá peněženku, ale zato vám splní arabský exotický sen. Starověké perly Bahrajnu Ostrovní stát jehož součástí je dalších asi 30 ostrůvků ukrývá unikátní památky staré civilizace Dilmun, která byla tajemným obchodním partnerem již starým mezopotamským králům. Vedle původních pevností jako je třeba Bahrainská pevnost se tu dodnes setkáte s tradičním obchodem s perlami. Starý obchodník s perlami Ahmed bin Qassem Sijadi si tu kdysi nechal vystavět přepychový dům Sijadi, jehož vyřezávané stropy a barevné mozaiky můžete obdivovat i dnes. Přístav Manama a jeho mrakodrapy se už z dálky lesknou a vábí turisty jako mouchy. Arabský Manhattan má ale i historické srdce. Součástí odkazu dilmunké civilizace je Pohanský chrám (Barbar Temple), jeden ze tří kamenných chrámů z druhého a třetího tisíciletí př.n.l. Chrám sloužil k uctívání boha podzemních vod Enki a najdete ho ve vesničce Barbar. O něco mladší, avšak stále nejstarší islámskou památkou v regionu, je pak mešita Al-Khamís, stavba se dvěma minarety, postavena zřejmě kolem roku 700 n.l. V oblasti Perského zálivu ostatně najdete podobných unikátů celou řadu – psali jsme například o tajemném Ománu či Jemenu. Pokud spíš toužíte potěšit se nezřízeným luxusem a nákupy, inspirujte se v článcích o Dubaji nebo Kataru.

Město Manama – arabský Manhattan Moderní hlavní město, přístav postavený ve stylu amerických metropolí, ale také historické místo plné památek. Manama vás zavede do starobylé čtvrti Bilad Al Qadim z roku 900. Některé staré domy tu stále mají tzv. větrné věže, předchůdce klimatizace. Ohromí vás největším pravěkým hřbitovem na světě starým přes 5000 let, na pahorku A´ali Burial, ukáže vám již zmiňovanou pevnost Bahrain, Pohanský chrám ale také moderní Harbour Financial Center nebo tradiční tržiště s kořením, látkami a drahým kamením. Nedaleko pak objevíte Strom života, mystický strom starý asi 400 let, stojící uprostřed pouště, bez jediného zdroje vody. Do Bahrajnu se pořádají speciální zájezdy jen na Formuli F1. Okruh ale najdete také v Abú Dhábí, kde mají také hypermoderní zábavní Ferrari park.

Formule 1 - Velká Cena Bahrajnu

Na dovolenou do Bahrajnu či Abú Dhábí raději vyrazte až na podzim nebo na jaře – tou dobou se totiž tamní teploty pohybují od 23 do 30 °C, v létě až kolem 45 °C. Jde přeci jen o tropický podnebný pás. Dámám pak už stačí jen přibalit lehoučký šátek, aby vás pustili do nejznámějších mešit, naučit se pár smlouvacích triků a vyrazit. Bahrajn, v arabštině „země dvou moří“, už se na vás těší! Co dalšího si nenechat v Bahrajnu ujít? King Fahd Causeway, tak se jmenuje dlouhý most mezi Bahrajnem s SA. Most krále Faheda Most dlouhý 26 km z pobřeží Saudské Arábie přímo do Bahrajnu patří mezi nejdražší stavby světa. Na umělém ostrůvku uprostřed mostu stojí bahrajnská věž s restaurací a vyhlídkou. Vodní park The Lost Paradise of Dilmun. Největší vodní park na Středním východě nesmí vynechat žádný milovník tobogánů a vířivek. Pod širým nebem tu najdete tematické skluzavky a vodní cesty, množství tobogánů nebo třeba i písčitou pláž. Ve vodním světě Paradise Lost se unavíte dřív, něž vyzkoušíte všechny atrakce. V parku Al Areen na vás kromě chráněných arabských druhů čekají i žirafy, zebry nebo plameňáci. Polopouštní safari Al Areen. Park pro divokou zvěř chrání ohrožené druhy arabské zvěře, jakými jsou třeba přímorožec arabský, adax nubijský nebo gazela perská. Můžete tu pozorovat i pakoně, zebry či pštrosy.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading