TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Bali - Luxusní dovolená a zájezdy

Dovolená Vašich snů na ostrově Bali - Exotická dovolená

Katalog online

Proč si vybrat jako cíl své last minute dovolené Bali? Nejoblíbenější turistická destinace v celé Indonésii, nazývaná také Ostrov Bohů – Bali je jedinou hinduistickou oblastí v celé jihovýchodní Asii, nachází se zde stovky chrámů zasvěcených bohům tohoto polyteistického náboženství. Vzhledem k oblíbenosti ostrova (především u Australanů) se mnoho obyvatel zaměřilo na obživu spojenou s turistickým ruchem, původní Indonéskou kulturu je tedy lepší hledat v místech méně zasažených civilizací. Bali je však ideálním místem pro potápění, pro vodní sporty a také pro relaxaci na nádherných písčitých plážích.

Ostrov Bali pro vás přichystal nádhernou přírodu. Palmové háje, pláže i vstup do moře, to vše přispívá pro pohodovou dovolenou s dětmi. Ve městech naleznete četné umělecké dílny, jejíchž výrobky obdivují turisté z celého světa. Tradičními znaky Balijské kultury jsou četné hinduistické památky, v blízkosti kterých obyvatelé rádi pořádají chrámové slavnosti, na kterých tančí a vzdávají hold starým božstvům. Hinduistická víra je na Bali zakořeněna opravdu hluboko, obyvatelé žijí v pokoji a míru, milují všechny druhy slavností a veselí, což blahodárně působí i na turisty, pokud se tedy nechají vtáhnout do jejich z části mystického světa

Dovolená Bali s dětmi.

Luxusní dovolená na ostrově Bali Luxusní dovolená na ostrově Bali, to je zejména exotika a krásné pláže. Nejznámější je pláž Kuta, měří celých šest kilometrů a je jakýmsi centrem noční života turistů. V její blízkosti naleznete množství obchodů, barů a restaurací. Australané si tuto pláž oblíbili jakožto milovníci surfování, vlny jsou zde pro tento sport opravdu výborné. Pro ty, co hledají spíše odpočinek a relaxaci by měli na Bali zamířit spíše k plážím Sanur a Nusa Dua, které jsou ideální pro odpočinek a plavání. Luxusní dovolená Bali je tak ideální opravdu pro každého.

Last minute dovolená Bali Indonésie levně Využijte nabídek nejlevnější zájezdy na poslední chvíli - last minute dovolená Bali Indonésie nebo super last minute dovolená Bali Indonésie. Čekají vás slevy, se kterými může být i vaše luxusní dovolená u moře levná! Obdobné slevy nabízí také first minute dovolená Bali Indonésie. Na dovolenou na indonésský ostrov Bali se cestuje letecky s odlety z Prahy nebo Vídně. Ubytování vám poskytnou hotely, hotelové komplexy, apartmány i bungalovy ve vysokém standardu. Strava je podávána dle vašeho výběru - snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive. Přejeme vám, ať je vaše levná dovolená u moře na ostrově Bali nádherná!

Počasí na ostrově Bali

Bali počasí Počasí na ostrově Bali umožňuje dovolenou celoročně. Bali leží nedaleko rovníkového tropického. Průměrné roční teplotyna Bali jsou cca 30°C. Od listopadu do března je na Bali období dešťů, kdy se slunné dny střídají s tropickými dešti. V této době zde není příliš vhodné cestovat, vlhkost vzduchu je totiž opravdu vysoká, dosahuje až 90% a vyskytuje se zde také mnohem větší množství srážek. Nejvhodnější období pro návštěvu Bali je od konce dubna do října, kdy je zde období sucha a srážky jsou minimální. Teploty však dosahují vysokých hodnot jen při pobřeží Bali, neboť zde je vzduch oteplován mořskou vodou a příznivými větry, které se však do vnitrozemí nedostanou. Proto bychom při plánovaném výletu do hor či na sopku měli počítat s teplejším oblečením, ranní teploty dosahují i 15°C. Počasí na ostrově Bali vás nikdy nezklame!

Destinace Bali

Kuta beach | Nusa Dua Beach | Sanur | Seminyak | Ubud |

Luxusní dovolená na ostrově Bali

Bali last minute Exotické Bali

Bali Last Minute zájezdy a dovolená Last minute zájezdy Bali all inclusive. Láká vás poznat krásy Indonésie a prožít dovolenou plnou odpočinku, vodních radovánek a exotických kultur? Pak se vydejte s našimi last minute zájezdy na Bali, exotický ráj všech cestovatelů! Ostrov Bali nabízí svým návštěvníkům mnohem víc, než jen bujnou exotickou vegetaci. Můžete se na Bali těšit na krásné pláže pokryté jemným pískem, překrásné podmořské hlubiny ukrývající bohatý podmořský život, unikátní památky i různé přírodní zajímavosti, jimž vévodí vulkán Gunung Agug. Last minute zájezdy na Bali. Last moment zájezdy na Bali v sobě zahrnují nejen levné last minute zájezdy na Bali, ale také zájezdy na poslední chvíli, tzv. super last minute zájezdy, s nimiž vyrazíte na dovolenou bezprostředně po vyřízení vaší rezervace. Toužíte- li po nevšední dovolené v exotickém ráji, pak neváhejte a rezervujte si své last minute zájezdy na Bali právě teď z pohodlí vašeho domova! Komfort cestování na Bali vám zajistí především last minute zájezdy all inclusive. Last minute dovolená Bali Last minute dovolená na Bali je skvělou volbou pro mladé turisty, kteří touží poznávat nové země, pro páry, které chtějí prožít romantickou dovolenou na exotickém ostrově i pro rodiny, které jistě ocení klidnější zákoutí tohoto ostrova. S našimi last minute zájezdy můžete prožít dovolenou například v letovisku Nusa Dua, Pemuteran, Sanur, Seminyak či Tabanan, v nichž si užijete komfort zdejších hotelů i krásu asijské přírody. Šetřete peníze a prožijte dovolenou last minute na Bali. Lokality země Bali | Jimbaran Bay | Kuta Beach | Nusa Dua

dovolená bali last minute

Hledáte pravou exotiku? Vyrazte do Indonésie, konkrétně na ostrov Bali. Mimo různých vyžití typu surfování, potápění či rybaření ostrov nabízí fascinující vnitrozemí s bujnou tropickou vegetací. Výlet ke stále činné sopce Gunung Agung, tyčící se do výšky více než tří kilometrů, nabízí nádhernou podívanou a je nazapomenutelným zážitkem. Na Bali máte samozřejmě i možnost nejrůznějších výletů, které vás zavedou do takových míst, jako je město Ubud, kde najdete chrám Pura Sarawati s lotosovou zahradou nebo Uluwatu, kde se nad oceánem tyčí chrám Pura Luhur. K exotice neodmyslitelně patří i exotické jídlo, tudíž si nenechte ujít ochutnávku zdejších gastronomických dovedností v některé z indonéských restaurací či barů.

Benoa, Kuta, Kuta Seminyak, Nusa Dua, Sanur, Ubud

Na Bali se můžete vydat prakticky kdykoli, počasí tu nabízí stálé roční teploty. Naplánujte si dovolenou včas s First minute nebo se rozhodněte vyrazit okamžitě a využijte nabídek Last minute Bali. Obě formy najdete s nabídkou snídaní, polopenzí či jako All inclusive, jen si vybrat tu správnou kombinaci, která vám bude vyhovovat. Na Bali se dostanete letecky nejčastěji z Prahy nebo Vídně.

Indonésie dovolená Nevíte, co byste na své dovolené rádi potkali? Jeďte na Bali, tam je všechno. Malebná rýžová políčka, pestrá městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, hinduistické chrámy, azurové moře s 400 km překrásných pláží, sopky, okouzlující a milí lidé – ano to je dovolená Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend a starobylých zvyků. Bali last minute. Bali je součástí indonéského souostroví. Leží východně od ostrova Jávy v souostroví Malé Sundy jen několik stupňů pod rovníkem. Nejen díky své poloze patří mezi nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější destinace v Indonésii. Může vám toho nabídnout mnohem více. Bali zůstalo jedinou hinduistickou společností v jihovýchodní Asii a bohatý náboženský život zasahuje do všech oblastí současného života. Co byste měli na Bali last minute vidět? Bílé pláže Bali jsou místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami a pobřeží je místy vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu. Obdivovatelé netopýřích jeskyní si přijdou na své v Goa Lawah, asi 9 km od Klungkungu. Stropy jeskyní jsou posety tisíci netopýrů. Nádherné korálové útesy a tropické ryby proslavily jinak malý ostrůvek Menjangan na západním pobřeží Bali.

Last minute ostrov Bali - exotická dovolená Bali

Bali ostrov s bohatou histirií často přezdíván jako ostrov bohů. Ostrov Bali leží mezi Malajsií a Austrálií a je součástí indonéského souostroví. Bali je ostrov pro příznivce odpočinku i poznávání a nakupování. Můžete zde být svědky mnoha náboženských obřadů. Na své si na Bali příjdou i milovníci potápění a hráči golfu.

Jste-li zvyklí trávit Vaši dovolenou ve stínu palem na pláži, je pro Vás Bali to pravé místo. Holdujete-li slunci a rádi se zchladíte v průzračných azurových vodách nejvýchodnější části Indického oceánu, budete Bali milovat. Zamlouvá-li se Vám úslužnost hotelového personálu, přijďte si vychutnat exotické míchané nápoje přímo k hotelovému bazénu anebo si dopřejte ty nejvybranější speciality šéfkuchaře servírovány v soukromí Vaší vily. Prahnete-li po výletech do přírody, pozorování východu slunce na vrcholu aktivní sopky a rýžových terasách jako vystřižených z přírodopisních dokumentů, musíte Bali navštívit. Toužíte-li zakusit jak chutná radost z dobré vlny surfaři, jak pestré barvy vidí pod hladinou potápěč a jak Vás nabudí adrenalin u parasailingu, přijďte na Bali. A neumíte-li si zatím představit, jak se dá tančit každým prstem i očima, po shlédnutí balijské tanečnice to budete vědět naprosto přesně. Bali uchvátilo snad každého, kdo s námi cestoval do tohoto ráje. Cestovní kancelář Travel & Business Centre, která vznikla v roce 1995, se specializuje na exotické destinace jako je Mauricius, Maledivy, Seychely, Bali, Thajsko či Vietnam. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a rádi Vám předají osobní rady při výběru hotelu na ostrově Bali. Výběr hotelu na ostrově Bali Hotely jsme osobně navštívili a našim klientům rádi poradíme osobně. Každému návštěvníkovi ostrova Bali se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu na Bali začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus nebo osobní auto. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde. Bali – oáza klidu a odpočinku bude znovu a znovu lákat k návratu. Akční nabídka –sleva až 10% při objednávce více než 35 dní před cestou.

Dovolená Bali s dětmi Bali - ostrov bohů s výletem na Lembocké ostrovy, POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Zájezdy na Lombok jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Milovníci odpočinku a poznání si jistě vyberou z nabídky: first minute dovolená Indonézie, last minute Indonézie dovolená Bali poznávací, dovolená u moře Bali nebo poznávací zájezdy Indonézie.Ostrovy Bali a Lombok pro vás mají připraveny: dovolená Bali Indonésie, last minute dovolená Bali Indonésie, dovolená Lombok nebo last minute Lombok. Věříme, že si z naší nabídky vyberou všichni, báječná dovolená u moře v exotickém ráji na vás čeká!

Zájezdy a dovolená Bali Indonésie all includive. Nabídka zájezdy a dovolená Bali vás zavede na nejnavštěvovanější indonésský ostrov. Bali i okolní ostrovy jsou sopečného původu a leží téměř na rovníku. Jakousi dominantou je zde vévodící sopečný vrchol Gunung Agung, dosahují výšky 3142 nad mořem. Souostroví Bali je velmi úrodnou zemí, pěstuje se zde zejména rýže, a to na malebných zelených terasách ve svazích hor. Vyražte i vy, exotická dovolená u moře na Bali vám nabízí spoustu zážitků!

Luxusní exotická dovolená na ostrově Bali nejlevněji

Bali a celkově i Indonésie patří k těm místům na světě, které jsou velmi rozmanité. Jelikož se skládá z několika tisíců ostrůvků, je zaručeno, že každý z nich bude mít jiné přírodní podmínky. Nejvíce známým živočichem v Indonésii je orangutan, a taktéž i varan komodský. Mimochodem, právě z Bali si můžete udělat pěkný výlet na ostrov Komodo, kde varani žijí.

Bali - Jižně posazený ostrůvek Bali je velkým skvostem. Nabízí hodně míst k prozkoumání, zvláště v okolní přírodě. Řemeslníci vyrábějí nejčastěji kožené či dřevěné suvenýry. Střediska v této oblasti, která určitě stojí za zmínění: Benoa, Kuta, Kuta Seminyak, Nusa Dua, Sanur a Ubud. Lombok - Krásný a stále objevovaný ostrov Lombok, je proslulý svou sopkou Gunung Rinjani, která se nachází blízko tropické vegetace. Podívat se lze i na místní vodopády, či nahlédnout do horských vesniček. Sulawesi - Místo přímo zrozené pro potápěče i pro historiky, jsou zde k vidění skalní hroby, kde byli pohřbíváni torajanští aristikrati

Dovolená a zájezdy Bali

Bali, Indonésie - dovolená u moře, Bali last minute dovolená. Zájezdy na Bali za nejnižší ceny. Indonésie, Bali, to je exotická dovolená 2015 podle Vašich představ. Bali počasí ideální pro exotickou dovolenou. Bali dovolená ...

Indonésie - Bali °C .Bali je ostrov nacházející se v jižní části Indonésie, s rozlohou 5 630 km2, nejvyšší horou je sopka Mount Agung 3 142 m vysoká, kterou doporučujeme vzít trekem. Bali nabízí hodně k poznávání, jsou zde krásné chrámy, nádherné horské vesničky zachovávající si svůj původní kolorit, jsou zde řemeslníci vyrábějící suvenýry z kůže a dřeva tradičním indonéským způsobem. Na Bali naleznete jedny z nejhezčích pláží světa, vyhlášené jsou zde potápěčské centra a golfová hřiště.

Lokality země Bali | Jimbaran Bay | Kuta Beach | Nusa Dua | Pekutatan | Pemuteran | Sanur | Seminyak | Tabanan | Tanjung Benoa

Ostrov Bali je zelený ostrov plný hinduistů. Ideální podmínky pro potápění. Bali najdete v Indonésii. … města jsou velmi podobné dějinám ostrova Bali.. Přílet na Bali do hlavního města Den - pasaru. Transfer do hotelu na pláži Kuta, ubytování. Volno. Nocleh. 3. den CELUK - BESAKIH - CANDI DASA Snídaně. Po krátké jízdě do vnitrozemí ostrova Bali zhlédnete představení le - gen dárního tance démonů – Barong a pak se vydáte do městečka Celuk, pro - slu lé ho šperkařskými dílničkami. Cesta pokračuje do města Klungkung, kde navštívíte soudní palác Kertha Gosa, kde se dávní králové radili o osudu provinilců s bráhmany. Po obědě poje - dete k nej významnějšímu chrámu Bali – chrámu Besakih, který tvoří přes 300 věžiček. Budete moci pozorovat nej - vyš ší vulkán na ostrově, Gunung Agung. Podél maleb ných terasovitých rýžových polí pojede te do vesnice Selat a vodního paláce Tir ta gangga. Nocleh ve vesnici Candi Dasa. 4. den TANGANAN - UBUD - LOVINA Snídaně. Návštěva vesničky Tanganan, kde žijí původní obyvatelé Bali, kterým se říká Agabalijci. Cesta do netopýří jesky ně Goa Lawah s tisíci netopýry. Pře jezd do Ubudu – centra balijského umě ní, kde budete moci pozorovat řezbáře při práci. Cesta horskými údolími do vesnice Kintamani na okraji kráteru sopky Penulisan. Ohromující výhled na 2.200 metrů vysoký, činný vulkán Batur. Oběd. Přejezd na severní pobřeží do letoviska Lovina, možnost koupání na zdejších plážích s černým vulkanickým pískem. Nocleh v Lovině. 5. den BALI – LOMBOK Snídaně. Návštěva buddhistického kláštera Vihara Buddha a dále cesta podél rýžových polí ke sladkovodnímu kráterovému jezeru Bratan. Zastávka na trhu s tropickým ovocem, kořením a orchidejemi. Po obědě prohlídka královské pury Taman Ayun ve vesničce Mengwi a prohlídka mořského chrámu Tanah Lot, který je postaven na skále čnějící z moře. Návrat do Denpasaru a odlet do Mataramu, hlavního města nedalekého ostrova Lombok. Transfer do hotelu v Senggigi Beach. Nocleh. 6. den LOMBOK Snídaně. Celodenní výlet po ostrově Lombok se zastávkou v hrnčířské vesnici Penujak a dále v typických vesničkách Sengkol a Rambitan, kde žijí místní oby va telé – Sasaci. Uvidíte zde zajímavou lombockou architektu - ru. Zastavíte se na panenské pláži Kuta v jižní části ostrova. Oběd. Návrat do hotelu v Senggigi. 7. den LOMBOK – GILLI AIR Snídaně. Po cestě do přístavu se zasta - ví te ve vesničce Kadendong, kde bude pří ležitost pozorovat výrobu palmové - ho cukru Jagerry. Plavba vahadlovou lo dí na korálový ostrov Gilli Air s křišťá - lově čis tým mořem. Volno na koupání, šnorchlo vání (nutné vlastní vybavení). Odpoled ne návrat do hotelu v Senggigi. 8. den LOMBOK – BALI Snídaně. Odjezd k plovoucímu paláci v Mayuře. Dříve byl součástí královského paláce, kde se konaly náboženské ri uá - ly. Následuje návštěva tradičního trhu Sweta a letního královského paláce Nar ma dě, který dříve sloužil k odpo - činku královské balijské rodiny a k uctívání boha Šivy. Odjezd na letiště a odlet do Denpasaru. Transfer do hotelu na pláži Kuta. Možnost nákupu posledních suvenýrů. Nocleh na Bali.

Indonésie, jedna z nejrozmanitějších zemí na světě, tvořena až 17 000 ostrovů, a celá se rozkládající v délce 5 200 km, je největším světovým souostrovím. 220 milionů obyvatel řadí Indonésii do čtvrté nejlidnatější země světa. Obyvatelstvo je tu velmi různorodé, lze zde nalézt jak moderní vyspělou společnost, tak kmeny žijící téměř mimo vliv moderní civilizace. Je zde neuvěřitelná směsice kultur a jazyků. V celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky. Příroda je zde velmi rozmanitá, hodně oblastí je ještě zcela nedotčených civilizací, ale naopak zde najdete místa civilizací naprosto změněná. Po pobřeží se táhne mnoho bílých písčitých pláží, lákajícím k odpočinku. Ve vnitrozemí jsou husté deštné pralesy, činné sopky a divoká příroda vybízející po dobrodružství. Indonéská moře nabízejí nádherný a rozmanitý podmořský svět vyzývající k potápění a šnorchlování. Žije zde mnoho endemických druhů jak fauny, tak flóry, kvůli kterým sem přijíždí turisté z celého světa.

INDONESIE – Bali – pobytově-poznávací zájezd

Provincie Bali Znak znak … Bali je indonéský ostrov. Je nejzápadnější z Malých Sund, leží mezi Jávou na západě a Lombokem na východě. Bali. Doma ještě málo teplo nebo už zase zima? Sbalte se na Bali! Poznávací zájezd na Bali vás vytrhne z nudy sychravých dní. Populární ostrov Indonésie patří k cílům náruživých cestovatelů i těch, kdo se chtějí odreagovat od stresů každodenního života. S námi zvládnete všechno: cestu za poznáním i za odpočinkem na překrásných plážích. Během patnácti dní poznáte ostrov i jeho obyvatele. Rýžová pole, plantáže kakaa, kláštery i surfařské pláže. Tak co, už se balíte a na Bali s námi letíte?

ostrov Bali - Kuta - Ulundanu - Buaynské jezero - Munduk - Brahma Arama Vihara - Ubud - sopka Mt. Batur - Gunung Kawi - Tirta Empul - Opičí les - Taman Ayun - Batukaru - Tanah Lot - Želví ostrovy - Besakih - Goa Lawah - Lembongské ostrovy - Uluwatu .Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové moře, bílé pláže, sopky, okouzlující a milí lidé - ano, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend, starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti. Bali, nazývané „ostrov bohů“, je součástí indonéského souostroví, leží východně od ostrova Jávy v souostroví Malé Sundy, jen několik stupňů pod rovníkem a patří mezi nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější destinace v Indonésii.

Indonésie a Bali - Zájezdy ostrov Bali - ty nejlepší zájezdy na ostrov Bali

Odpočinek na exotických plážích Bali — jižní a severní pobřeží. Výlet do řemeslného centra Bali - města Ubud, návštěva hinduistických památek — chrámy Ulundanu, Bat Cave a navíc v chrámu Uluwatu tradiční představení balijského tance Kecak. Pro milovníky vody se nabízí pozorování podmořského života – šnorchlování nebo potápění. Možnost prodloužení dovolené na exotických plážích ostrovů Gili.

Ostrov Bali, Bali a Indonésie, Cestování Bali Ostrov Bali je svými krásnými pláži s azurově modrou vodou, rýžovými poli a vulkanickými horami nezapomenutelným místem. Neuvěřitelně bohatá a exotická. Bali - nazývané " ostrov bohov " je súčasťou indonézskeho súostrovia s jeho päť tisíc kilometrov dlhým reťazcom viac než sedemdesiatich tisíc ostrovov , ktoré leží medzi Malajziou na západe a Austráliou na východe . Leží východne od ostrova Jávy v súostroví Malé Sundy , len niekoľko stupňov pod rovníkom . Bali patrí medzi najpopulárnejšie a turisticky najnavštevovanejšie destinácie v Indonézii . Svojou rozlohou je ostrov Bali malý , nedosahuje ani 150 km z jedného konca na druhý , je sopečného pôvodu a obdarený nesmierne úrodnou pôdou , z ktorej prevažnú časť tvoria terasovité políčka . Vnútrozemie ostrova Bali je hornaté , tvorené dvoma sopečnými krátery - posvätným Gunung Agung a Batur s rovnomenným jazerom . Bali ponúka 400 km prekrásnych pláží , ktoré sú miestami prerušované divoko rozoklanými pobrežnými skalami a pobrežie je miestami vystavené obrovským příbojovým vlnami Indického oceánu . Jedným z najvýznamnejších morských chrámov na Bali je Tanah Lot . Jeho svätyňa stojí na skale , ktorá je dookola obklopená vodou a strážená pred zlými silami a votrelcami jedovatými morskými hadmi . Tiež obdivovatelia netopierích jaskýň si prídu na ostrove Bali na svoje v Goa Lawah , asi 9 km od Klungkungu . Stropy jaskýň sú posiate tisíckami netopierov . Čo sa týka kultúry , Bali zostalo jedinou hinduistickú spoločnosťou v juhovýchodnej Ázii a bohatý náboženský život zasahuje do všetkých oblastí súčasného života .

Poznávací zájezdy - Bali.

Potápění na Bali Vody kolem Bali jsou plné ryb a žije jich zde víc než 3 000 odlišných druhů. Mezi nejzajímavější patří manta nebo měsičník svítivý, což je největší ryba na světě. Delfíni, žraloci nebo obrovské želvy také nejsou výjmkou. Na místě je mnoho profesionáních škol s licenzí, u kterých můžete absolvovat potápečský kurz pro začátečníky nebo profesionály. Potápěčské školy jsou plně vybavené a kompletní výzbroj na ponory vám zapůjčí na místě. Tulamben Tulamben Městečko ležící na severovýchodě je jedno z nejvyhlášejnějších míst na potápění na Bali. Vrak lodi Liberty je další podmořskou atrakcí. Tu zde v roce 1942 nechali Američané poté, co byla Japonci zničena. Za ta léta se stala přirozeným domovem mnoha ryb a dnes už vypadá spíš jako opravdový korálový útes. Krom korálového útesu je odsud kousek i kolmá stěna s lehkým převisem a hloubkou kolem 70 m. Amed Vyhlášená lokalita na šnorchlování a potápění. Jsou zde korálové útesy a pestrý podmořský život. Proudy pod hladinou vody nejsou nebezpečné a jdou vždy podél pobřeží. Nusa Penida Nusa Penida Tato lokalita je především pro potápěče, kteří chtějí vidět obrovské ryby rejnoky Manta. Ti sem připlouvají, aby si očistili tělo od malých parazitů. Kromě těchto ryb můžete během ponoru zahlídnout tuňáky nebo makrely. Crystal Bay Jsou zde bohaté korálové útesy, přecházející do strmých strání. Nejlepší období na potápění v této lokalitě je koncem léta až začátkem podzimu. Budete plout mezi velkými hejny ryb čekajicími na svou potravu, kterou jim přinášejí studené proudy. Nusa Lembongan Nusa Lembongan Najdete zde terasy korálových útesů a pokud budete mít štěstí, tak v letních měsících zahlédnete i největší rybu na světě Mola Mola neboli měsíčník svítavý. Padang Bay Dál od pobřeží je korálový útes velice pestrý – měkký a tvrdý, obrovské korálové útvary a tabulový korál. Žije zde mnoho exotických ryb a mimo jiné i velké želvy nebo také žraloci (bílý a černý). Poblíž pláže je korálový útes poměrně mělký a jsou zde dobré podmínky na šnorchlvování. Doporučujeme neuvěřitelné noční potápění na Padang Bay, kdy pod noční oblohou uvidíte ve vodě obrovské kraby a humry. Ostrovy Gili Další možnou lokalitou na potápění jsou malé ostrovy poblíž Lomboku. Je zde několik potápečských škol, které vám ukáží podmořský svět kolem těchto korálových ostrovů.

Rovníková poloha Bali zaručuje tropické počasí s teplotami kolem 30°C po celý rok.

Bali počasí - Indonéské klima je tropické, celoročně je zde horké a vlhké počasí. Od listopadu do dubna je na ostrovech období dešťů ovlivněné západním monzunem

Bali, Počasí a podnebí

Aktuální počasí a dlouhodobá klimatická data pro lokaci Indonésie … Orbion Indonésie Počasí Bali Počasí a podnebí, Rady a tipy na dovolenou do destinace Bali - aktuální počasí. Počasí na Bali, Chci na Bali, RelaxBali - ubytování na Bali Teploty a počasí na Bali Bali leží cca 8 stupňů pod rovníkem a panuje tu příjemné klima bez velké vlhkosti

Zájezdy Bali Rozhodli jste se pro exotickou dovolenou na Bali a nechcete jenom ležet na pláži, ale také poznat místní kulturu? Naše zájezdy na Bali vás překvapí svou originalitou a bohatým programem, během kterého si užijete exotické pláže a zároveň poznáte balijskou kulturu a vezmeme vás na místa, kam se jiní turisti nepodívají. Naší specialitou jsou finančně dostupné pobytové zájezdy na Bali spojené s aktivním poznáváním. Na Bali dlouhodobě žijeme a působíme zde jako průvodci a organizátoři zájezdů. Naše zájezdy jsou osobně prověřené a nabízíme kvalitní a osobně prověřené zážitky a ubytování.

Dovolená zájezdy Bali all inclusive. Dovolená Bali umožní poznat krásy Indonésie a dopřát si dovolenou plnou relaxace a nevšedních zážitků

Indonésie dovolená .Nevíte, co byste na své dovolené rádi potkali? Jeďte na Bali, tam je všechno. Malebná rýžová políčka, pestrá městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, hinduistické chrámy, azurové moře s 400 km překrásných pláží, sopky, okouzlující a milí lidé – ano to je dovolená Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend a starobylých zvyků. Bali last minute Bali je součástí indonéského souostroví. Leží východně od ostrova Jávy v souostroví Malé Sundy jen několik stupňů pod rovníkem. Nejen díky své poloze patří mezi nejpopulárnější a turisticky nejnavštěvovanější destinace v Indonésii. Může vám toho nabídnout mnohem více. Bali zůstalo jedinou hinduistickou společností v jihovýchodní Asii a bohatý náboženský život zasahuje do všech oblastí současného života. Co byste měli na Bali last minute vidět? Bílé pláže Bali jsou místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami a pobřeží je místy vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu. Obdivovatelé netopýřích jeskyní si přijdou na své v Goa Lawah, asi 9 km od Klungkungu. Stropy jeskyní jsou posety tisíci netopýrů. Nádherné korálové útesy a tropické ryby proslavily jinak malý ostrůvek Menjangan na západním pobřeží Bali.

Poznejte krásu Bali a užijte si dovolenou. Ostrov je typický kouzelným pobřežím, které obklopuje teplé azurové moře. Na Bali naleznete nepřeberný počet úchvatných přírodních scenerií, krajinu protkanou rýžovými políčky. Zdejší kuchyně je ovlivněna čínskou gastronomií a je velmi chutná a cenově dostupná. Bali však nejsou pouze pláže, Bali je ostrov bohaté kultury s krásnou krajinou a stovkami venkovských vesnic. Bali má jedinečný tanec, hudbu, architekturu, chrámy, festivaly a slavnosti. K perlám ostrova patří Ubud s balijským uměním, řemesly, tancem a hudbou.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading