TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Belgie - dovolená Belgie poznávací pobytové zájezdy

Dovolená Belgie, poznávejte krásy, které Vám Belgie nabízí.

Katalog online

Dovolená v Belgii Belgie nabízí muzea, krásu středověkých hradů a zámků, ale i pláže a romantiku. Rozhodně si nenechte ujít Brusel, „hlavní město Evropské unie“, které lze označit za nejvíce kosmopolitní město Evropy. Najdete tu širokou škálu muzeí a expozic, dlouhé bulvární třídy, nepřeberné možnosti k nákupům, řadu restaurací, barů a kaváren. Pokud vás zajímá móda, pak byste neměli vynechat návštěvu města módy a designu Bruggy ve Vlámském regionu.

Poznávací zájezdy Belgie Už se vám sbíhají sliny? Na co? Přece na Belgii – zemi pralinek! Poznávací zájezdy vás zavedou do země Beneluxu, která udává směr dění v celé Evropě. Poznejte s námi Brusel. Má mnoho co nabídnout – památky, ale třeba i trhy. Cesta belgickým venkovem je velmi příjemná. S většinou našich zájezdů navštívíte kromě Belgie také Nizozemí. Poznávací vícedenní výlety do zemí Beneluxu nejsou s námi žádné „Waterloo“, naopak patří k trvale oblíbeným zájezdům. A vězte, že nejen díky chutným belgickým pralinkám.

Belgie dovolená

Malá země, spousta umění, krásné zámky, katedrály, festivaly, fantastická kultura, úžasné pivo, vafle, nakupování, zábava, krajky a samozřejmě čokoláda...to a mnohem více je Belgie.

Belgie - dovolená Belgie poznávací pobytové zájezdy

Královský palác (Palais Royal) Palác se nachází na v centru města na náměstí Place des Palais. Místo je známé pro jeho trhy, Hotel de Ville, kavárny, obchody, festivaly a muzea. V květnu se zde koná vynikající Jazz Marathon a v srpnu se halí to květinového závoje během třídenního Tapis de Fleurs. Události, které se nesmí při návštěvě Bruselu vynechat v září, jsou belgické pivní víkendy.

Celoroční trhy, vánoční trhy Belgie je zemí trhů. Celý rok se zde konají trhy všech druhů, při kterých si každý přijde na své. Každé město si drží svůj bleší trh. V Bruselu se každou sobotu a neděli mohou turisté navštívit trh se starožitnostmi na Place du Grand Sablon. Pro opravdové lahůdky se starožitnostmi určitě nezapomeňte v březnu navštívit Bruneaf Market, další podobné trhy se konají také v lednu a červnu. Populární bleší trhy, jako je například La Batte, nebo nedělní v Lutychu určitě při své návštěvě nezapomeňte vynechat. Úžasnou náladou provoněné chvilky můžete prožít na vyhlášeném vánočním trhu, které se konají nejen v Bruselu, ale i ostatních městech vesměs ve francouzsky mluvící části Belgie

Belgie není jen Brusel Pokud budete cestovat do Belgie, určitě nezůstávejte jen ve hlavním městě. Belgie je zemí krásných krajin, zámků, zachovalých kamenných vesnic, labužnických restauraci, ale i karnevalů. Navštivte malebný Namur, historickou pevnost v Dinantu, zámky a hrady (Chateau de Boullion, Bastogne), světoznáme relaxační Spa - největší město ve francouzsky mluvící části Belgie, Lutych, a milovníci architektury nesmí vynechat Notre Dame Cathedral of Tournai

Belgie pro milovníky jídla Belgie si užívá svou jedinečnoou pověst pro vynikající pivo. Belgická piva jsou známá pro svou pestrost nabídky. opravdickou chuť a své vlastnosti. S více než 400 druhy piv jsou pro milovníky tohoto moku možnosti k ochutnávce téměř neomezené. Pokud patříte mezi ty, co jsou ochotni pro čokoládu udělat kde co, Belgie je se svými více jak 2000 obchody s čokoládou ta pravá destinace. Kromě piva a čokolády však nezapomeňte ochutnat také belgické hranolky, mušle, krevetí krokety, a nebo také vafle. Pokud budete mít pocit, že již hřešíte dost, na původní váhu se opět dostanete jednoduše: turistika, cyklistika, jízda na koni a jiné.

Belgie skýtá řadu možností pro poznání i zábavu

Dovolená a zájezdy Belgie

Zájezdy a dovolená Belgie all inclusive. Nabidka dovolená Belgie vás zavede do země v západní Evropě, jejíž sousedi jsou Francie, Lucembursko, Německo, Nizozemí a břehy omývá Severní moře. Belgie je zemí s bohatou historií i moderní současnosti. Dovolená v Belgii vám ukáže nespočet zajímavostí, které stojí za vidění!

Dovolená v Belgii

S nabídkou dovolená v Belgii můžete navštívit například hlavní město země a zároveň EU - Brusel. Za zhlédnutí určitě stojí náměstí Grand Place, socha čůrajícího chlapečka, Bruselský park nebo Atomium. Dovolená v Belgii vám také pomůže nasát atmosféru tohoto multikulturního města, ochutnat místní kulinářské speciality i světoznámá belgická piva.

Zájezdy do Belgie

Zájezdy do Belgie jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku. Na své si příjdou senioři, rodiny s dětmi, zamilované páry, obdivovatelé kultury, historie, poznání, sportu i odpočinku. Na cesty do Belgie můžete využít také nabídky: poznávací zájezdy Belgie, Eurovíkendy Belgie a Eurovíkend v Bruselu. Na zájezdy do Belgie vás dopravíme autobusem nebo letecky s odlety z Prahy.

Počasí Belgie

Jak známo, tato konstituční monarchie leží na západním evropském pobřeží, počasí v Belgii odpovídá mírnému podnebnému pásu – vcelku časté srážky a příjemné teploty, což tuto zemi tvoří ideální pro cestování po celý rok. Než Belgii navštívíte, měli byste vědět, že ji tvoří tři společenství, Vlámové, francouzsky hovořící Valoni a německá menšina. Tato společenství se spravují do velké míry autonomně, samy také vytváří politiku, kulturu a vzdělání, což vytváří velmi zajímavou situaci.

Mapa Belgie

Pokud se již zběžně podíváte na mapu Belgie, všimnete si pravděpodobně známých měst, které si asi každý Evropan pamatuje, jako je například Brusel nebo Antverpy. Turisticky velmi atraktivní jsou ale také například Bruggy, nejen kvůli slavnému filmu. Za návštěvu určitě také stojí třeba vrchovina Ardeny, byla by také škoda vynechat památník bitvy u Waterloo. Belgie taktéž dala světu mnoho slavných osobností z oblasti vědy a umění, rozhodně se tedy můžete těšit na řadu galerií, muzeí, ale také třeba na hudební kluby a další velmi živou zábavu

Ubytování Belgie

Ubytujte se dle svých možností a potřeb, ať už jedete s početnou rodinou, partnerem, nebo sami, jistě si přijdete na své. Města, hory i venkov nabízí celou škálu ubytovacích služeb, od luxusních hotelů až po laciné hostely a turistické ubytovny, pronajmout si můžete apartmány či letní bungalovy. Hledat ubytování v Belgii tak pro vás nebude určitě žádný problém.

Antverpy - centrum diamantového průmyslu. Náměstí Grote Markt - soustřeďuje významné stavební památky města. Perlou je radnice a kašna Brabofontein. Také navštívíme mohutný belgický chrám - sedmilodní katedrálu P. Marie (plocha téměř 1 ha) s nejkrásnější věží na světě a Rubensův dům, který ukrývá kromě velmi cenných mistrových obrazů i předměty z jeho soukromé umělecké sbírky. Ubytování a nocleh. Bruggy - romantika ve středověkých kulisách! Jedno z nejpůvabnějších měst v Belgii a Evropě vůbec! Hlavní náměstí Grote Markt se štítovými domy. Bazilika sv. Krve - dvoupodlažní stavba, určená pro relikviář s kapkami krve Ježíše Krista. Nejstarší dochovalá radnice v Belgii. Kostel P. Marie - jeden z největších gotických kostelů s Michelangelovou sochou Madony s děťátkem. Okružní plavba po kanálech je největší turistickou atrakcí. V místních hospůdkách, kde teče pivo proudem, se můžete přesvědčit o tom, že Belgie je také věhlasným místem tohoto moku. Gent - město velkých věží. Zajímavý skvost evropské kultury v podobě Gentského oltáře v místní katedrále. Nocleh na stejném místě. Brusel - metropole Evropy, náměstí Grand Place s dobovými stavbami cechovních domů, nazývané nejkrásnějším náměstím v Evropě. Čůrající chlapeček - Manneken Pis. Možnost nákupu pralinek v překrásných cukrárnách, kterým neodoláte. Atomium - 165 miliardkrát zvětšený model molekuly z oceli a hliníku. Bazilika Sacré-Coeur, kterou nemůžeme vynechat. Leuven - město, kde pramení vzdělanost, sídlo největší belgické university. Lovaňská radnice patří k nejúžasnějším pozdně gotickým stavbám světa.

Dovolená Belgie. Milujete umění a toužíte poznat krásy západní Evropy? Pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou Belgie! Nádherná architektura belgických historických měst se zde snoubí s moderním stylem života i rušnými velkoměsty Belgie, ale stále zde najdete romantické přímořské vesničky, v nichž jakoby se zastavil čas a uspěchaný moderní svět se jich vůbec netýkal. Užijte si krásnou romantickou dovolenou a vydejte se poznat jedinečné kouzlo Belgie, která vás na první pohled omámí svou kouzelnou atmosférou. Toužíte-li poznat nejkrásnější místa Belgie, pak neváhejte, vyberte si z naší nabídky pobytových či poznávacích zájezdů do Belgie a vaše cesta za krásami Beneluxu může začít. Uvidíte krásná velkoměsta, romantické přístavy i nádhernou přírodu, v níž se snoubí hory s překrásným pobřežím. Dovolená v Belgii, to je záruka jedinečné dovolené v západní Evropě.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading