TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více








Dominikánská republika - exotická dovolená

Exotický ráj na zemi - Nádherné pláže a božský klid Dominikánské republiky.

Katalog online

Dominikánská republika jako ideální dovolená Hledáte ten pravý tropický ráj? V tom případě už hledat nemusíte, neboť jste jej našli. Dominikánská republika last minute totiž opravdu připomíná ráj. Dominkánská republika leží na východě ostrova Hispaniola jako součást Velkých Antil. Břehy ostrova omývá ze severní strany Atlantský oceán a ze strany jižní pak Karibské moře

Dominikánská republika – dovolená pro milovníky exotiky

Proč Dominikánská republika last minute? V posledních letech se Dominikánská republika stává velmi oblíbenou a především vyhledávanou turistickou last minute destinací. Potkáte se zde nejen s Američany, ale čím dál tím více i s Evropany. A proč? Vysvětlení je nasnadě. Zdejší prosluněné pláže s jemným bílým pískem omývají vlny tyrkysové vody a lemují je majestátní palmy. Dominikánská republika last minute vás překvapí svou pestrostí. Dominikánská republika vám může nabídnout malebnou lidovou architekturu spojenou s historickými památkami. V horských oblastech se můžete seznámit také s bujnou vegetací deštného pralesa.

Dominikánská republika levně Místní obyvatelstvo oplývá přívětivostí, prakticky stále se na vás lidé budou usmívat. Nepochybně vám také zachutná zdejší kuchyně, především pak kulinářské speciality. Dovolená v Dominikánské republice přináší skvělý relax spojený se zážitky, které jen tak nezapomenete. Ačkoliv se Dominikánská republika zdá být jako luxusním místem pouze pro vyvolené, opak je pravdou. Dominikánská republika dovolená vychází skrze Airstop.cz a německé cestovní kanceláře opravdu levně. Toužíte-li po skutečném luxusu, zvolte pláže Playa Dorada, které jsou známé jako „Zlatá pláž“. Rozkládají se na severu u luxusních center a hotelů. Naleznete zde golfové hřiště a jezdecké stáje. Hlavní město Santo Domingo je nejstarším městem amerického kontinentu. Nechte na sebe dýchnout jeho historii. Dovolená v Dominikánské republice a naše cestovní kancelář, to je spojení, které vám zařídí skvělé zážitky z dovolené.

Letoviska

Dovolená Dominikánská republika - výběr letoviska Můžete vybírat mezi menšími městečky, jako jsou Bayahibe, Juan Dolio či plážemi proslulé Bávaro. Nebo z větších měst na jižním pobřeží u Karibiku, což jsou La Romana a živá Boca Chica. Na východě, kde se setkává Karibské moře s Atlantikem, leží turisty oblíbené Punta Cana a největším městem severní části u Atlantského oceánu je Puerto Plata. Všude vás čekají překrásné bělostné pláže, blankytně modré moře, vysoký standard služeb, luxusní ubytování a all inclusive programy, golf, potápění a mnoho dalšího.

Bayahibe | Boca Chica | Juan Dolio | poloostrov Samana | Puerto Plata | Punta Cana

Dominikánská republika - ostrovní stát v Karibském moři

Last minute zájezdy Dominikánská republika

Vyjeďte na zájezd do Dominikánské republiky na poslední chvíli! Jako země s bělostným pískem na plážích oblastí Punta Cana nebo Bayahibe představuje pro dovolenou last minute Dominikánská republika skvělou volbu. Na těchto místech nezmrznete ani v zimě, vždyť průměrné teploty se celoročně pohybují mezi 16 a 30 stupni.

Dominikánská republika last minute.Dominikánská republika je exotický ráj na zemi. Právě tady poznáte bílé písečné pláže a azurové moře jako stvořené ke koupání. Nedaleko Dominikánské republiky leží korálové ostrůvky porostlé kokosovými palmami a oklopené úchvatnou mořskou faunou. Doporučujeme navštívit například panenský ostrov Isla Catalina. Skutečný přírodní poklad pak můžete najít v národním parku Los Haitises. Je to místo s nejbohatší a nejrozmanitější faunou a flórou v zemi i v celém Karibiku. Žije zde více než 100 druhů tropických ptáků a roste množství původních rostlin, které nenajdete nikde jinde na světě. Setkáte se tu s mangrovníkovými porosty, ale třeba i s vápencovými jeskyněmi s nástěnnými indiánskými malbami. Vyberte si z last minute zájezdů hotel, který bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. V naší nabídce dovolených jsou hotely různých kategorií včetně čtyřhvězdičkových s all inclusive.

Nádherné pláže a božský klid Dominikánské republiky.

dominikánská republika počasí | dominikánská republika doba letu | dominikánská republika last minute | dominikánská republika zajímavosti | dominikánská republika víza | dominikánská republika letenky | dovolená dominikánská republika | dominikánská republika hotely | dominikánská republika all inclusive | dovolená dominikánská republika | last minute zájezdy | dominikánská republika ceny | zájezdy dominikánská republika | dominikánská republika last minute all inclusive | dominikánská republika počasí | ubytování dominikánská republika | dovolená dominikánská republika | dominikánská republika hotely | zájezdy dominikánská republika | dominikánská republika last minute | dominikánská republika recenze | dominikánská republika přírodní lokality | kdy dominikánská republika | ceny a ubytovánízájezdy do dominikánská republika | dovolená dominikánská republika | dominikánská republika 2 | dominikánská republika recenze | dominikánská republika informace | dominikánská republika dovolená levně | dominikánská republika dovolená diskuze | dominikánská republika dovolená

Last minute Dominikánská republika. Využijte naší nabídky Last minute zájezdů do Dominikánské republiky za nejvýhodnější ceny. Sbíráme pro vás nejaktuálnější Last minute ceny zájezdů od více než 100 CK, tak aby byla volba vaší vysněné dovolené co nejjednodušší. Seřaďte si zájezdy dle našeho doporučení, ceny či počtu hvězd, přidejte si vybrané hotely do porovnávače a zvolte pro vás ten nejvýhodnější zájezd. Objednejte snadno online a odleťte na dovolenou do Dominikánské republiky třeba hned zítra!

Dominikánská republika s ČESKÝM DELEGÁTEM. Pro klidný pobyt v Dominikánské republice vám zajistíme ZDARMA český delegátský servis jako doplněk nad rámec služeb pořádající cestovní kanceláře. Českého delegáta je možné zajistit pro tyto oblasti: Punta Cana, Juan Dolio, Boca Chica.

Dominikánská republika Last Minute zájezdy a dovolená

Chcete cestovat do dech beroucí přírody do Dominikánské republiky? Nádherná ač chudá země Dominikánská republika se vyznačuje rozkošnými bílými plážemi, fascinující přírodou. Aktuální last minute nabídky aktualizujeme několikrát v průběhu celého dne. Mandarinky na stromech uvidíte na vlastní oči, bílý písek a průzračné moře, a příjemné teplo to je Dominikánská republika.

Všechny nabídky Dominikánská republika last minute jsou o tom, že si zájezd zakoupíte těsně před odjezdem na dovolenou. Nejvýhodnější ceny last minute začínají asi měsíc před odjezdem a někdy se ještě těsněji k termínu sníží, samozřejmě do okamžiku než se vyprodá. Protože v Dominikánské republice je celoročně velmi slunečné počasí - ale dejte si pozor, v některých měsících Vás v Dominikánské republice mohou zastihnout hurikány a nebo také deště a ty nemá v oblibě každý z nás - i když většinou se jedná o deště, které trvají jen několik desítek minut, ale o to více jsou intenzivní. Doporučujeme vyrazit do Dominikánské republiky nejdříve od listopadu do dubna, nejlépe v období Vánoc. Naproti tomu nedoporučujeme vyrazit do Dominikánské republiky v období srpen - listopad, to by Vás v Dominikáně zastihly hurikány.

Golf v Dominikánské Republice

Nechte se zlákat karibskými rytmy a vydejte se na jedny z nejkrásnějších písečných pláží na světě. Užijte si dovolenou v Dominikánské republice za last minute ceny

Dominikánská republika se rozkládá na ostrově v Karibském moři. Země je to nádherná a dovolená v Dominikánské republice je přímo pohádková. Exotická atmosféra na Vás prýští ze všech koutů – místní obyvatelé, hudba, příroda, města, pláže. Zkrátka, přicestujete-li na dovolenou do Dominikánské republiky poprvé, budete ohromeni. Samotný vzduch voní dálkou a novými zážitky. Ostrov je bohatý na přírodní parky, může se pochlubit mangovníkovými lesy i podvodními a suchozemskými jeskyněmi. Pod hladinou moře se Vám rozprostírá svět vodních želv, barevných korálů a různých mořských živočichů. Toužíte strávit dovolenou ve stínu pod kokosovými palmami? Dominikánská republika je potom tím pravým místem pro Vás

ostrov omývaný průzračnými vodami Karibského moře. Dominikánská republika je opravdovým pozemským rájem v té nejryzejší podobě. Tropické podnebí, zlaté pláže lemované palmami, průzračné moře plné korálových útesů a božský klid - to vše činí z této země jednu z nejoblíbenějších turistických destinací světa. Říká se, že každý, kdo zde jednou byl, se vždycky bude chtít vrátit. A není divu. Díky všem svým krásám je Dominikánská republika nazývána „perlou Karibiku“. Ostrov je tím pravým místem pro milovníky nefalšované romantiky, odpočinku i dobrodružství. Velkou výhodou země je i fakt, že místní ceny jsou hluboko pod úrovní cen v ostatních světoznámých destinací, jako jsou například Maledivy nebo Thajsko. Dominikánská republika to nejsou jen nejdelší pláže Karibiku či příjemné lenošení. Svoji vysněnou dovolenou zde můžete strávit i aktivněji. K oblíbeným výletům patří prohlídka hlavního města Santo Domingo. Město se pyšní dochovaným městským opevněním, koloniálním jádrem starého města nebo rozsáhlou botanickou zahradou. K nejlepším lokalitám, kde lze strávit vaši dovolenou snů v Dominikánské republice patří: Punta Cana – světoznámé letovisko s průzračným mořem a zlatými plážemi, vhodné pro milovníky klidnější dovolené. Boca Chica – příjemné letovisko v blízkosti hlavního města plné místních obyvatel, díky kterým poznáte ten pravý karibský život. Samaná– poloostrov v severní části, který je dosud nezasažen masovou turistikou, je tedy ideální pro nerušenou relaxaci, zamilujte si zdejší ospalou atmosféru. Bayahibe– nedotčené místo, které si užijete s pocitem, že jste daleko od civilizace Baváro – jedno z nejluxusnějších a nejvyhledávanějších míst ostrova, množství sportovních a společenských aktivit Juan Dolio – nádherné korálové pobřeží vhodné především pro milovníky potápění Last minute zájezdy Dominikánská republika – ochutnejte kousek ráje! Dominikánská republika - tento tropický ráj uspokojí i toho nejnáročnějšího turistu. Je jen málo míst na světě, která nabízejí tak nádherné scenérie a historii jako Dominikánská republika. Kupte si výhodné Last minute zájezdy do Dominikánské republiky a přijeďte se přesvědčit.

Letoviska v Dominikánské republice mohou nabídnout svým návštěvníkům téměř ideální dovolenou v karibském ráji. Téměř každý navštěvník se po strávení dovolené ve zdejších letoviscích chce vrátit. Pro turisty jsou zde připravené nádherné písečné pláže, které se rozprostírají podél dokonale čistého moře. Zdejší nádherná příroda Vám nabídne i mnoho zajímavých cílů pro fakultativní výlety.

Last minute Dominikánská Republika all inclusive

Baváro - Právě zde leží ty nejluxusnější hotely, které splní téměř každé přání, které si přejí zdejší nároční turisté. Bayahibe - Toto letovisko leží na jihovýchodě ostrova. Letovisko nabízí svým návštěvníkům poklidnou dovolenou. Zdejší bílé pláže v sousedství tyrkysového moře Vám nabídnou prarvou karibskou idilu. Boca Chica - Letovisko se rozprostírá v blízkosti města Santo Domingo, a je vyhledáváno turisty, kteří vyhledávají mnoho zábavy bujarý noční karibský život. Juan Dolio - Letovisko ležící cca 50 km od Juan Dolio má nádherné korálové pobřeší. V blízkosti leží ostrůvek Saona, který je vyhledáván hlavně milovníky potápění. Puerto Plata - Letovisko pod horou Loma Isabel de Torres nabídne svým návštěvníkům cca 11 km písečných pláží. Punta Cana - Asi nejznámnější letovisko v Dominikánské republice leží na východní straně světoznámé pláže playa Baváro. Zdejší snad nekonečné pláž je pravou chloubou zdejší turistiky. Podél pláže leží nádherné, azurově modré karibské moře. Samaná - Poloostrov Samaná leží v severní části Dominikánské republiky. Je vhodný pro vyznavače poklidné a ospalé dovolené. Neleznete zde nádherné a civilizací nedotčené pláže s množstvým velkých palem.

Dominikánská republika za zlomek původní ceny Sníte o Karibiku, ale chtěli byste na exotické dovolené ušetřit? Pak věřte, že navštívit Dominikánskou republiku se super last minute zájezdy se rozhodně vyplatí. Odleťte za nejlepší ceny bez váhání na bělostné pláže, kde vás čeká moře slunce a jedna z cenově nejvýhodnějších all inclusive dovolených. Vyberte si z atraktivních nabídek super last minute zájezdů do Dominikánské republiky

Last minute zájezdy Dominikánská republika all inclusive. Exotika plná rozmanitých krás? To je Dominikánská republika, kterou máte s našimi last minute zájezdy na dosah ruky! Neváhejte a využijte naší nabídky last moment balíčků, v nichž naleznete jak nejlevnější last minute zájezdy do Dominkánské republiky, tak nabídku zájezdů na poslední chvíli, tzv. zájezdů super last minute all inclusive do Dominikánské republiky. Toužíte- li po nevšední dovolené s vůní exotických dálek, pak je právě Dominikánská republika pro vás to pravé! Last minute dovolená Dominikánská republika. Last minute dovolená v Dominikánské republice jistě nadchne všechny milovníky cestování a nových zemí, kteří rádi poznávají nová místa a nové kultury. Navíc se zde můžete těšit na opravdu překrásné pláže, které se pyšní křišťálově čistým mořem, bělostným pískem a kokosovými palmami. Ubytování a veškerý potřebný komfort zajišťují hotely, které naleznete také na pobřeží, což vám zajistí pohodlný přístup na pláž i fantastický výhled na moře. Vaše last minute dovolená v Dominikánské republice je na dosah ruky. Last minute zájezdy Dominikánská republika. Vyberte si z naší nabídky last minute zájezdů do Dominikánské republiky a prožijte dovolenou v letoviscích, jako je Punta Cana, Bayahibe, Cayo Levantado, Playa Dorada, Boca Chica, La Romana či Samaná, která jsou skvělým místem pro krásnou dovolenou s partnerem, rodinou i přáteli. Za last minute zájezdy do Dominkánské republiky, především all inclusive, ušetříte ranec peněz za krásnou dovolenou uprostřed Karibiku.

Nádherně bílé a dlouhé pláže lemované kokosovými palmami a omývané křišťálově modrým mořem, ale i velké množství krásných koloniálních památek a přijemných lidí, to je Dominikánská republika. Země, ve které žije téměř 8 milionu obyvatel a která byla objevena v roce 1492 Krištofem Kolumbem, se nachází ve střední Americe v souostroví Velké Antily mezi Karibským mořem a severním Atlantským oceánem. Ostrov, s hlavním městem Santo Domingo, je druhým největším ostrovem Karibiku s celkovou rozlohou více jak 48 000 km2. Dominikánská republika zabírá přibližně dvě třetiny východní části ostrova Hispaniola a zbývající část ostrova patří sousednímu Haiti. Na východ od ostrova leží Jamajka a Kuba. Praobyvateli tohoto ostrova byli nejdříve indiáni Tainové, kteří se zde usadili asi ve 2.století našeho letopočtu. V 11. století se na ostrov dostávají bojovní a kanibalští Karibové, kteří si Tainy podmanili. Země se po objevení Kolumbem stala španělskou kolonií, v roce 1844 získala nezávislost, ale od té doby se ve státě střídali diktátorští prezidenti a snažily se ho dokonce okupovat i Spojené státy. V současné době však již patří k politicky stabilním státům. V Dominikánské republice naleznete velmi bohatou a rozmanitou přírodu. Nachází se zde pět pohoří, která dotvářejí jedinečnou podobu celé destinace a 17 národních parků a rezervací. Nejvyšší horou země je Pico Duarte (3 175 m n. m.) v pohoří Cordillera Central. Nejnižším místem je jezero Enriquillo, jehož hladina leží 44 metrů pod úrovní moře. Na ostrově se vyskytuje více jak 5600 druhů rostlin a na své si zde přijdou i milovníci fauny – žijí zde vzácné želvy, hadi, více jak 100 druhů ptáků, hmyz a exotičtí motýli (pouze v národních parcích Par Armando Bermúdez a José del Carmen Ramirez se jich vyskytuje na téměř 50). V období od ledna do dubna lze snadno pozorovat velryby, které se sem připlouvají pářit. Na své si přijdou i milovníci potápění. Cestovat na ostrov lze po celý rok. Nejteplejším měsícem je srpen, leden a únor jsou měsíce nejchladnější. Nejlepší dobou na návštěvu začátek je období sucha (jižní část ostrova od prosince do dubna, severní část ostrova období od června do září). Nejvyšší sezóna je v Dominikánské republice od prosinec až do Velikonoc. Zejména v období kolem Vánoc a Nového roku je téměř nadlidský výkon najít volný hotel. Kdo vyhledává klidnější dovolenou bez davů turistů, doporučujeme zemi navštívit ke konci období dešťů. Úředním jazykem na ostrově je španělština, angličtinou se zde však domluvíte téměř všude, hlavně v turistických oblastech a hotelech. Oficiální měnou je peso. Doporučuje se pít kupovanou vodu v plastových lahvích, které se dají zakoupit ve všech obchodech s potravinami.

1. Koloniální zóna v Santo Domingu Santo Domingo je nejstarším, trvale obydleným městem na celém území dnešní Ameriky. Udělejte si procházků po koloniálním jádru Santa Dominga, které vás upoutá již v prvním okamžiku a nasajte atmosféru koloniálního Španělska 16. století. NA jednu stranu můžete jít po stopách dávných pirátů a dobyvatelů, navštívit památky jako Kolumbův dům a muzeum Las Casas Reales, ale i nakupovat CD obyčejných domácích tvůrců. 2. Relax na Playa Rincón Plaž Rincón je považována za jednu z nejkrásnějších pláží světa a pokud se na ní dostanete, určitě toto tvrzení nebudete vyvracet. Rincón je dlouhá písečná pláž s palmami a azurovým mořem, lemovaná hustou vegetací a zalesněnými kopci, na které si každý najde to své místo klidu. 3. Las Galeras Tato ospalá rybářská vesnička na konci východního konce poloostrova Samaná je branou do světa klidu. Málo turistů a tedy menší rozvinutost oblasti dělá tuto oblast typicky nenarušenou cestovním ruchem. Alespoň na jeden večer si zajděte do restaurace El Cabito, odkud lze zahlédnout migrující velryby a sem tam i delfíny. 4. Bahia de Las Águilas Místo odlehlé a na absolutní samotě, to je Bahia de Las Águilas. Neuvěřitelný 10km dlouhý pás žlutého písku, na který se lze dostat pouze lodí. Pokud se sem dostanete, tak kromě vás tu nebude žádný turista kromě vás a to dělá z tohoto místa jedno z nejkrásnějších v zemi. 5. Bávaro Bávaro je turistická oblast u Punta Cana, ležící v provincii La Altagracia. Tato 35 km dlouhá pláž je považována za nejkrásnější a nejpopulárnější na východním pobřeží ostrova. Hotelová zařízení, která se zde nacházejí se označují za jedny z nejlepších, široké bělostné pláže a bezpečné a klidné moře patří neodmyslitelně k této oblasti.

Když před půltisíciletím Kryštof Kolumbus při své objevitelské cestě přistál u břehů nového ostrova, byl naprosto okouzlen jeho přírodou. Krásné místo pojmenoval na počest země, v jejíchž španělských barvách jel vstříc novým objevům. I tento světaznalý mořeplavec považoval dlouhé písečné pláže a nádherné palmové háje za nejkrásnější místo, které kdy na světě viděl. Dominikánská republika je dnes cílem cest všech těch, kteří očekávají od své dovolené klid, kvalitní služby a exotické prostředí. Dominikánská republika je i pravým rájem pro golfisty. V každém středisku najdete hned několik 18jamkových hřišť. Stačí si jen zvolit hotel, v jehož areálu golfový resort je, anebo, pokud chcete, za svým sportem putovat o několik stovek metrů dále. K nejoblíbenějším středisků patří Puna Cana, Boca Chica nebo Juan Dolio. Dominikánská republika zaujímá střední a východní část ostrova Haiti – historicky Hispaniola, ležícím v souostroví Velkých Antil v Karibském moři. Ve srovnání se sousední Republikou Haiti je Dominikánská republika dvakrát větší. Haiti je nádherný ostrov se širokými slunnými plážemi s bílým pískem, které jsou lemovány bujnou vegetací nejrůznějších forem a tvarů. Ostrov má velice příjemné klima a množství historických památek z dob Kryštofa Kolumba. Pokud hledáte romantickou a bezstarostnou dovolenou strávenou v typické karibské atmosféře, Dominikánská republika Vám tyto požadavky splní beze zbytku. Ještě dlouho po návratu se budete nechat unášet vzpomínkami na toto nezapomenutelné místo. La Espaňolu - Hispaniolu objevil a pojmenoval roku 1492 Kryštof Kolumbus. Již v roce 1502 bylo založeno město Santo Domingo, které je tak nejstarším evropským městem na západní polokouli. Rozvoj plantážnictví znamenal rychlé vyhubení původního obyvatelstva. V roce 1697 připadla západní třetina ostrova Francii, v roce 1795 dokonce celý ostrov. Španělé ale s britskou pomocí v roce 1808 opět obsadili Santo Domingo. Nezávislá Dominikánská republika vznikla roku 1821. V letech 1822-44 byla přechodně sjednocena s Haiti. Až spisovatel-politik Juan Pablo Duarte v čele patriotického hnutí zajistil roku 1844 republice alespoň formální nezávislost. Ještě v letech 1861-65 byla země okupována Španěly. Republika byla vesměs ovládána diktátory a zažila jen krátká období demokratické vlády. Po masovém hnutí odporu proti smutně proslulému režimu diktátora Trujilla a intervenci USA v roce 1965 byl postupně nastolen demokratický režim. Za první skutečně demokratické se považují až prezidentské volby v roce 1978. Povrch ostrova je značně pestrý. Střední část vyplňuje mohutné krystalické pohoří Cordillera Central, které se táhne do napříč ostrovem. Nejvyšší vrchol Pico Duarte 3.175 m nad hladinou moře je zároveň nejvyšší horou celé karibské oblasti. Širokým údolím Valle del Cibao je centrální pohoří odděleno od Cordillery Septentrional lemující severní pobřeží. Rozsáhlejší nížiny se nacházejí na východě ostrova. Podnebí je příjemné vlhké subtropické až tropické ovlivňované východním pasátem.

V Dominikánské republice dnes žije téměř osm milionů obyvatel, z toho asi jedna čtvrtina v aglomeraci hlavního města Santo Domingo. Silně zalidněné je i údolí Vega Real u druhého největšího města Santiago. Většina obyvatel jsou mulati, významné menšiny tvoří potomci Evropanů a Afričanů. Více než 90% místních obyvatel se hlásí k římsko-katolickému náboženství. Oficiálním úředním jazykem je španělština, běžně se domluvíte i anglicky. V některých turistických oblastech také německy. Nezávislost Dominikánské republiky byla vyhlášena v roce 1844 a dnes země zaujímá dvě třietiny ostrova. Obyvatelé sousedního Haiti sem přijíždějí za obživou, pomáhají se sklizní tabáku a cukrové třtiny. Ze sladkých stonků cukrové třtiny se destiluje jemný rum a to především v Santiagu, druhém největším městě. Rum, nápaditá kreolská kuchyně a tanec merenque jsou kořiením veselého a temperamentního života Dominikánců. Krásné dívky a pohlední tanečníci jsou obdivování při taneční srpnové soutěži v merengue nebo při karnevalu, kdy masky s papouščími pery dolaďují jejich pestré taneční šaty. Na ostrově se dodnes dodržují karibské tradice.

Gryyny jsou převážně v letovisku Punta Cana. Doporučujeme komplex White Sands v Bavaru. Hřiště leží přímo vedle hotelu Bavaro Princess a v bezprostřední blízkosti hotelů Iberostar a resortu Grand Palladium Bavaro.

Dominikánská republika - ostrovní stát v Karibském moři, který se z větší části rozkládá na východní straně ostrova Haiti a přilehlých ostrůvcích. Jsou zde dlouhé překrásné písčité pláže, nádherně průzračně čisté moře a všude přítomná bujná vegetace. Hotely jsou na vysoké úrovni s kvalitními službami a výbornou kuchyní. Pro svoji krásu, příznivou cenu a příjemné teplé klima je Dominikánská republika přímo stvořená pro exotickou dovolenou po celý rok.

Dominikánská republika - Punta Cana - pláž Bávaro Punta Cana - patří mezi nejvyhledávanější turistická letoviska s několikakilometrovou pláží Bávaro, kterou obklopují palmy a azurově čisté moře. V tomto atraktivním letovisku si můžete zpříjemnit dovolenou návštěvou delfinária, mini zoo Manati, věnovat se vodním sportům, šnorchlování a nebo jen odpočívat na pláži.

Dominikánská republika - Juan Dolio Juan Dolio - moderní letovisko s možností pořádání výletů do okolí nebo za nočním životem je vzdáleno asi 30 minut jízdy od letiště v Santo Domingo. Vyznavači šnorchlování ocení průzračné moře s velkým množstvím korálů v blízkosti pobřeží (doporučují se boty do vody).

Last minute Dominikánská Republika all inclusive. Lákají vás bílé písečné pláže s úžasnými palmami? To je Dominikánská republika, nyní máme last minute zájezdy ihned k dispozici. Využijte last minute zájezdy do Dominikánské republiky, tak i levných zájezdů na s odletem na poslední mooment tzv. super last minute all inclusive do Dominikánské republiky. Objevte perlu Karibiku. Last minute dovolená Dominikánská republika. Last minute dovolená v Dominikánské republice je určena pro milovníky, kteří poznávají nová místa či kulturu. Jsou zde překrásné bílé písečné pláže, kokosové palmy. V nabídce last minute dovolená v Dominikánské republice máme hotely vysoké kvality, umístěné přímo u pláže. Last minute zájezdy Dominikánská republika. Prolistujte si naší nabídku last minute zájezdů do Dominikánské republiky a objevte letoviska např. Puerto Platba, Samaná či Juan Dolio, jsou to místa pro romatickou dovolenou s rodinou i partnerem. V nabídce last minute zájezdy do Dominikánské republiky ušetřete peníze a objevte perlu Karibiku

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading