Expres Kurýrní služba-dnes doručímeHawai Luxusní dovolená - Zájezdy a dovolená nejvýhodněji

Katalog online

Luxusní dovolená Hawaii rájem Pacifiku

Hawaii - rájem Pacifiku. Pobyt na Hawaii Vám splní sen o překrásných písečných plážích, koupání v azurově modrém moři a kráse havaiiské přírody. Tento kouzelný ráj na zemi, stvořený sopkami, vodopády, korálovými útesy, tropickými pralesy a nádhernými květinami bude pro každého turistu nezapomenutelným zážitkem. Hawaii Vás očaruje přátelskou atmosférou, polyneskou pohostinností a kulturními tradicemi. Hlavní město má název Honolulu a nachází se na ostrově Oahu, kde se rovněž nachází nejznámější pláž na Hawaii, Waikiki. Zde na Vás čeká kromě přírodních krás také pestrý noční život i řada pamětihodností.

Hawai sen o písečných plážích azurově modrém moři kráse havaiiské přírody

Hawai - Luxusní dovolená - Havajské Ostrovy

Dovolená Havajské ostrovy, USA Havaj je symbolem všech vašich představ o dovolené – kilometry pláží s jemným pískem, azurový oceán s ideální teplotou, hory i sopečnou krajinu včetně aktivních sopek, tropickou květenu hrající všemi barvami a v neposlední řadě také objekty dokládající dřívější havajskou kulturu. A hlavně – nepopsatelně pohodovou atmosféru a dobrou náladu všech, kteří tu žijí trvale, nebo přijeli jen na pár dní.

Dovolená Hawaii Hawai a Florida jsou vyhlášené země pro skvělé dovolené v celé USA. Dovolená na Hawaii je právem nazývána rájem pohádkových možností a Pacifiku vůbec. Dovolenou na Hawaii si zaručeně splníte sen o bělostných plážích, azurovém moři s ukrytými zátokami, surfování a nádherné přírodě, která si i přes rozvinutost turistického ruchu dokázala udržet svůj exotický ráz.

Havajské ostrovy Vítejte v ráji pohádkových možností. Od východu do západu slunce zvou nekonečné pláže, příkré útesy a ukryté zátoky ke koupání, surfování a potápění. To není zdaleka vše. Vždyť Havajské ostrovy to je rovněž exotická příroda, činné sopky, deštné pralesy, ana na - sová pole, přátelští lidé a polynéská kultura. Havajské ostrovy sedí těm, kdo hledají odpočinek, zároveň uspokojí i nejnáročnější cestovatele bažící po poznání. Co dodat? Snad jen ALOHA - čili vítejte. V rámci zájezdu do této destinace si můžete vybrat z níže vypsaných hotelů, které splní i vaše požadavky na kvalitní ubytování, stravu a další související služby.

Havajské ostrovy

Čtyři tisíce kilometrů západně od Kalifornie , v hloubi Tichého oceánu, se rozprostírá řetěz hornatých ostrovů vulkanického původu, známé jako Hawai či Havajské ostrovy. Celkem ji tvoří 8 větších ostrovů (Hawaii – Big Island, Maui, Kauai, Oahu, Lanai, Molokai, Niihau a Kahoolawe) a okolo 120 menších atolů. Od roku 1959 je Hawaj jedním ze států USA.

Havaiské ostrovy jsou rájem na Zemi a zcela ideální pro ty, kteří hledají odpočinek, a zároveň uspokojí i nejnáročnější cestovatele bažící po poznání. Nádherné oblasti s nekonečnými bílými plážemi, příkré útesy, ukryté zátoky vhodné ke koupání, surfování a potápění, rozeklané zelenající se horské hřbety, bujné deštné pralesy, kde se daří tropickému ovoci, a mnoho nádherných přírodních úkazů, to vše stojí za to navštívit. Havajské ostrovy jsou známým producentem třtinového cukru a ananasů, ale jejich největším bohatstvím je bezesporu nádherná příroda. Podnebí je velmi příjemné s dlouhým slunečním svitem a větry, které snižují tropické teploty. Počasí na Hawaji je velice stálé. Ve skutečnosti je zdejší rok rozdělen pouze do dvou ročních období: léto s průměrnou denní teplotou 29,5°C trvající od května do října, a zima s průměrnou denní teplotou jen o tři stupně nižší. Návětrné svahy hor dostávají enormní množství srážek a jsou porostlé hustými pralesy s mnoha překrásnými obřími vodopády. Havajské ostrovy mají řadu činných sopek a projevů vulkanické činnosti.

Hlavním městem ostrovů je Honolulu , které se nachází na ostrově Oahu. Má v sobě znaky starého polynéského sídla, ale dnes už je to moderní město, s výškovými budovami, čtyřproudou dálnicí, luxusními hotely a velkými obchodními centry. Přímo ve městě najdeme světoznámou a oblíbenou pláž Waikiki, kterou stojí za to navštívit. Je tři kilometry dlouhá a schází se na ní turisté z celého světa. Kousek od Waikiki se nachází velký kopec Diamond Head (Diamantová hlava), což je kráter sopky, symbol Honolulu, odkud se nabízí nádherný výhled na město.

Největším a zároveň nejmladším havajským ostrovem je Hawaii , nazývaný též Velký nebo Orchidejový ostrov. Kromě překrásné exotické přírody zde najdeme největší vyhaslou havajskou sopku Mauna Kea o nadmořské výšce 4201 m, a největší činnou sopku Mauna Loa o výšce 4171 m n. m. Na jejím vrcholu je v současnosti umístěna astronomická observatoř. Lávové útvary aktivní Mauna Loa byly dokonce využity jako místo pro nácvik kosmonautů, kteří tam cvičili chůzi po měsíčním povrchu.

Dalším je krásně zelený ostrov Maui , který nabízí mimo jiné skvělé hory a zejména slavnou sopku Haleakala, která je sídlem boha Mauí, boha Slunce. Opomenout nesmíme ani skvělé potápění. Mnoho zkušených potápěčů se shodlo, že právě Maui má pro něj ty nejlepší podmínky ze všech havajských ostrovů.

Nejsevernějším a zároveň nejstarším je Kauai , nazývaný též Zahradní ostrov, jenž je opravdovým tropickým rájem na Zemi. Jeho mírné klima, stálé teploty a časté deště jsou důvodem, proč se zde tak dobře daří nepřebernému množství rostlinných druhů. Střed ostrova je tvořen horským masivem pokrytým lesem, uprostřed něhož se nachází nejvlhčí místo světa. Největším lákadlem ostrova je Waimea Canyon – „Grand Canyon Pacifiku", ve kterém se natáčel také filmový trhák Jurský park. Dalším jedinečným místem, na které se dostane pouze pěšky nebo lodí představuje Na Pali Coast. To, co Vás na obou místech upoutá, není jen krása přírody, ale také nebeské ticho přerušované jen tu a tam zpěvem ptáků a zvuky padající vody vodopádů.

Oahu je třetím největším ostrovem a je nejznámější kvůli útoku na Pearl Harbor, který byl v roce 1941 napaden Japonci. Dnes je to pietní místo. Jsou zde nádherné pláže s až devítimetrovými příbojovými vlnami, které útočí na skalnaté partie ostrova. Ostrov je pravým místem pro ty, kteří se chtějí přes den věnovat surfingu, plavání, opalování nebo potápění, a život pro ně začíná až za soumraku, kdy se otevřou taneční kluby a nespočet různých restaurací, hospůdek a barů.

Havajské ostrovy - zájezdy - dovolená

Last minute Hawai

Dovolená USA - Havajské ostrovy (Hawaii), poznávejte krásy, které Vám USA nabízí právě v destinacích jako ta Vámi zvolená - Havajské ostrovy (Hawaii). Zájezdy do míst jako USA - Havajské ostrovy (Hawaii) vybíráme pouze od prověřených cestovních kanceláří. USA - Havajské ostrovy (Hawaii): Last minute, dovolená, first minute - vše přehledně na jednom místě!

Havajské ostrovy jsou nejvzdálenějším státem od hlavního města USA? Rozlohou jsou ostrovy 5x menší než Česká republika? Díky britskému mořeplavci Jamesi Cookovi se dříve (od roku 1778) nazývaly ostrovy „Sandwichovy ostrovy"? Nenechte se mýlit, se svačinou to nemá nic společného. Cook pojmenoval ostrovy podle svého přítele lorda Sandwiche. Vrcholy havajských hor jsou díky čistému vzduchu a bezoblačné obloze ideálními místy pro astronomické observatoře?

Zájezdy Havajské ostrovy

Dovolená na Hawaii je také pravou volbou z důvodu kvalitních a krásných hotelů, skvělých služeb a výborných restaurací s místními specialitami. Okouzlí Vás přátelská atmosféra spolu s pohostinností místních obyvatel a jejich kulturní tradice. Hlavním městem je Honolulu ležící na ostrově Oahu, kde najdeme také nejznámější pláž na Hawaii, a to pláž Waikiki. Na tomto místě si nenechte ujít ani bohatý noční život a za návštěvu stojí také ostrovní pamětihodnosti. Pokud si rádi užíváte své volno naplno a při cestování si nemůžete nechat ujít hlavní atraktivity dané země, pak doporučujeme při Vaší dovolené na Hawaii neopomenout pestré nabízené výlety. Nabídka je bohatá a vybere si zde určitě každý. Za zmínku určitě stojí především plavba lodí či ponorkou, přelet helikoptérou nad hawaiiskými ostrovy, potápění a dovádění s delfíny, návštěva ananasových a kávových plantáží a pro ty, kteří mají rádi trochu historie, doporučujeme výlet za prohlídkou základny Pearl Harbour. Pro aktivní turisty je vhodný také výlet na nejvyšší horu a zároveň neaktivní sopku Mauna Kea nebo můžete prožít adrenalinové horolezectví. V Polynéském kulturním centru si zase můžou návštěvníci udělat představu o životě v původních vesnicích. Pro ty, kdo chtějí svou dovolenou na Hawaii pojmout tak trochu poznávací formou, udělali byste chybu nenavštívit i další ostrovy Havajských ostrovů. Ostrovy se od sebe liší členitostí, barevností, stylem života i klimatem. Zajisté Vás upoutají nádherné scenérie i neuvěřitelné ticho narušené pouze líbezným zpěvem ptáků. Při dovolené na Hawaii si zkrátka každý přijde na své.

Havaj, anglicky psáno Hawaii je pro mnohé cestovatele symbolem harmonie, květin, krásných domorodek a odpočinku. Havaj je spolkovým státem USA a nachází se v Tichém oceánu na Havajských ostrovech.

Zájezdy Havajské ostrovy

Havajské ostrovy dovolená a zájezdy Dovolená a zájezdy Havajské ostrovy. Letní dovolená na Havajských ostrovech? To je dovolená v tropickém ráji provoněném květinami a přímořským vzduchem. Nekonečné bělostné pláže linoucí se okolo pobřeží těchto ostrovů lákají k vodním sportům, ale také romantickým procházkám či odpočinku pod slunečníkem u výborného míchaného drinku. Havajské ostrovy jsou opravdovým prázdninovým rájem, který vás zcela uchvátí svou přátelskou atmosférou, bohatým kulturním životem i spoustou unikátních míst, které stojí za vidění. Jedním z těchto je míst je záliv Pearl Harbor, který byl za druhé světové války vybombardován Japonci a v jehož okolí jsou dodnes vraky vojenských lodí. Prožijte svou exotickou dovolenou na Havaji a vaše dovolená se náhle stane skvělou jízdou plnou odpočinku a skvělé zábavy. Poznejte kulturu hlavního města Honolulu, která vás zcela okouzlí nejen svým uměním, ale také nočním životem v tanečním rytmu.

Neexistuje místo, které by bylo zahrnováno větším množstvím nadšených ohlasů. Hawai je vysněným místem pro samotný svatební obřad nebo jen jako klasická dovolená u moře, líbánky nevyjímaje. Svatba na Hawaii bývá oblíbená pro svěží prostředí s květinovým vzduchem, který přímo elektrizuje a nabíjí energií. Co se týče svatby v exotice, je Hawai to pravé místo. Vyberte si pro svůj velký den jeden z osmnácti ohromujících ostrovů z celého Havajského souostroví! Ať už svatba nebo dovolená u moře (líbánky) na Hawai se nezapomenutelně zapíše do rodinné kroniky. Dýchejte zhluboka a užívejte si Vaší svatby v exotice. Svatba na Havaji znamená jen to nejlepší! O Hawai Hawai se svým hlavním městem a centrem dění, Honolulu, které je oblíbeným místem právě pro svatby, náleží ke Spojeným Státům Americkým jako jejich padesátý stát. Tato dovolená u moře (líbánky také) láká tisíce návštěvníků ročně. Turistický ráj vzniknul díky sopečné aktivitě: splynuly dva vulkány. Jeden z nich je nejvyšší horou světa, neboť rozdíl od vrcholku k úpatí je ještě větší než u Mount Everest. Nejnižší bod se však nachází 5500 metrů pod mořskou hladinou. Sopka Mauna Kea se nyní nachází v období klidu, naopak druhý vulkán Mauna Loa patří mezi ty nejaktivnější na Zemi. Dovolená u moře a to i svatba na Havaji zde tak získává nádech adrenalinu i skvělé podívané. Věřte, že stojí za to tyto krásy vidět na vlastní oči. Toužíte po skvělé prožití Vaší svatby v exotice? Hawai Vám Vaše sny splní! Možná trochu úsměvným faktem z ostrova je pojmenování tamějších silnic. Ty nesou označení „mezistátní,“ ačkoliv Hawai s žádným státem nesousedí. Ostrov vyniká i svou rozmanitostí. Na jednu stranu tropický ráj pro zástup turistů, na druhou stranu pak nádherná krajina, jež zahrnuje savany i sníh na vrcholcích hor. Svatba na Havaji - dovolená u moře a líbánky tak dostávají zajímavý ráz, je na Vás v jaké části ostrova svůj vysněný obřad, jako součást Vaší vysněné svatby v exotice, uspořádáte. Co se týče slavných osobností, jasnou jedničkou je americký prezident Barack Obama, jež zde má své rodiště. Kromě rekreantů sem každoročně míří i zamilované dvojice. Láká je nejen dovolená u moře (líbánky), ale hlavně možnost originálního svatebního obřadu. Svatba Havaji slibuje opravdový zážitek. Svatby v exotice nejsou jen módním trendem, nýbrž neopakovatelným zážitkem. Už z okénka letadla můžete sledovat, jak zvláštním místem je Hawai. Smaragdové vody obklopující pláže se zlatým pískem dávají tušit nebývalý zážitek, který bude součástí Vaší dokonalé svatby. Těšte se pozdější poznání místního duchovního života, která intenzitu zážitku ještě více podtrhne. Čeká na Vás mnoho aktivit, atrakcí a kulturních akcí – ostatně tak má dovolená u moře vypadat. Mohlo by se zdát, že Hawai je tropickým rájem se spoustou turistů, ovšem tak to není, je dokonalým místem pro svatby v exotice a patří mezi nejlepší místa pro svatbu.

Havajské ostrovy dovolená a zájezdy

Svatba na Havaji se často koná v nejnavštěvovanějších destinacích - na pobřeží Napali, Waikiki Beach, pláži Papohaku, zálivu Hulopoe s přátelskými delfíny, na Haleakala a v Hawaiském národním parku. Ať se rozhodnete navštívit cokoliv, Vaše volba rozhodně nebude špatná. Každé místo leží na jiném ostrově (Kuai, Oahu, Molokai, Lanai, Maui, Hawaii`s Big Island), a má své kouzlo. Přesně takové, jaké je pro svatby v exotice potřeba. Dovolená u moře (líbánky) jako z pohádky Vás čeká na každém z těchto ostrůvků. A nezapomeňte: Užívejte si! Hned při začátku Vaše svatba na Hawaii Vás čeká chytlavé dobrodružství na letišti v Honolulu, vstupní bráně na Ostrovy. Poté se připravte na vlnu energie, díky níž si budete moci užívat všeho, co Hawai nabízí! Roční období se střídají pouze dvě (zima/léto) a teplota je konzistentní – odchylka se pohybuje v rozmezí čtyř stupňů, přičemž v zimě se ta průměrný pohybuje kolem 25°C. Nad obdobím pro svatební den tedy není nutno přiliš si lámat hlavu. Pro milovníky tepla a tudíž i pro svatby v exotice jako stvořené. Nemusíte se však jen válet na pláži, svatba na Havaji nabízí mnoho možností. Dovolená u moře, líbánky rozhodně také nebudou nudné. Pokud hledáte golfové nebe, jste na Hawaii správně. Na každém z ostrovů si užijete jiné hřiště, rozdílné podmínky a odlišný terén. Milovníci golfu si přijdou na své a obohatí se nejen o cenné zkušenosti, ale také o zážitky. Vaše svatba na Havaji musí být krásná! Pro dokonalost Vaší svatební hostiny doporučujeme využít zdejších specialit: maso z dobytka pasoucího se na náhorních plošinách, ovoce a zeleninu rostoucí v sopečné půdě a nesmíme zapomenout samozřejmě ani na ryby. Dovolená u moře je vždy i o poznávání místních jídel. Zdejší kuchaři dosahují světového věhlasu a zrovna pro Vás mohou připravit exkluzivní svatební menu, které přímo vyžadují. Využijte i Vy místního pohostinství, k užití pořádné svatby v exotice místní pochoutky jistě patří. Jako svůj domov mají od prosince do května keporkakové. Velryby absolvují předlouhou cestu až z Aljašky, aby mohly tyto měsíce strávit právě ve vodách Hawaie. Svatba na Havaji tak může být plná sledování právě tohoto přírodního úkazu v přímém přenosu. Velryby patří na seznam ohrožených druhů, a proto mějte oči na stopkách. Dovolená u moře (líbánky) na Hawai neznamená jenom uspořádání svatby v exotice, ale znamená i skvostnou podívanou! Akčně můžete strávit čas i na surfu. Marně byste hledali místo vyhlášenější surfováním. Pohodové tóny hudby linoucí se po plážích nechají málokoho chladným a tak se nejen „domorodci,“ ale i turisté vrhají vstříc rozbouřenému moři. Konkrétně pláž Waikiki je místem surfu zaslíbeným. Vlny si však užijete na každém ostrově. Skvělá dovolená u moře + líbánky pro milovníky adrenalinu i pro netradiční svatby v exotice! Svatba na Havaji nabízí tolik možností, tak proč jich nevyužít?

ři plánování výletů by se nemělo zapomínat na plantáže Tara. Ty byly pravděpodobně osídleny jako první a stalo se tak cíleně: výprava z Markéz s sebou vezla rozličné druhy rostlin, které tu byly vysazeny. Svatba na Havaji by se neměla obejít bez výletu na ostrov Kauai, kde se nachází údolí Kalalau, na něž je výhled i z výše zmíněných plantáží. Z pohledu na přírodní scenérii se tají dech a také patří mezi místo oblíbené pro fotografy. Jedná se totiž o místo, kde se vodní hladina setkává s nebem. Tato podívaná by se určitě měla stát součástí Vaší svatby v exotice. Hawai tedy není jenom dovolená u moře, ale dovolená mezi nebem a mořskou hladinou. Pozornosti by neměly ujít ani vodopády. V části ostrova, kde často prší, jich najdete dostatek. Mezi ty nejkrásnější patří Rainbow Falls. Je pětadvacet metrů vysoký a nabízí úchvatnou podívanou. Dovolená u moře - líbánky nemusí znamenat jenom lenošení na pláži, ale i mnoho zážitků, které se Vám nikdy nevymažou z paměti. Svatba na Havaji Vás svou senzačností úplně pohltí!

Dovolená na Havajských ostrovech

Dovolená na Havajských ostrovech Lákají vás vzdálená místa a exotické destinace, které jsou pro běžného obyvatele střední Evropy zahalené do tajemna a které lákají již svými exotickými názvy a fotkami, které sem tam každý z nás někde vidí? Pak jsou Havajské ostrovy možná tím pravým ořechovým, místem, kam byste se měli zajet podívat! Slovo „Havaj“ má nejen v České repubice více významů, z nichž ten nejběžněji používaný označuje místo či situaci, která je skvělá, idylická a krásná. Je taková i skutečná Havaj, tedy Hawai’i či Havajské ostrovy (jak je budete označovat je zcela na vás, tyto tři varianty jsou zcela OK :-) )? Do jisté míry určitě ano. Jsou to nádherné ostrovy, které jsou neskutečně rozmanité a nabízí opravdu mnoho krásných, zajímavých a zcela jedinečných míst. A jelikož jsou Havajské ostrovy tak rozmanité, i dovolená na Havaji může mít řadu podob, které se liší dle toho, jaké máte preference a také, jak hlubokou kapsu máte. Můžete zde strávit dovolenou plnou slunění na krásných tropických plážích, můžete zde serfovat či se potápět, můžete si půjčit auto a objet jednotlivé ostrovy kolem dokola (tedy aspoň ty, které to umožňují a mají cestu kolem celého obvodu :-) ). A pokud rádi poznáváte, rozhodně byste měli na Havaj vzít trekovací výbavu a pořádně si to zde prošlápnout. Havajské ostrovy jsou totiž (a možná vás to překvapí) především o trekování do nádherných míst, kam se s autem nedostanete. Ale jak jsem již uvedl, dovolenou na Havaji můžete trávit v některém z luxusních resortů na ostrově Oahu či Maui a relaxovat na břehu oceánu s vysokými vulkány za zády, sledovat, jak si v oceánu něm hrají delfíni či dokonce velryby, popíjet kokosové mléko či oblíbený nápoj mai tai a číst si svou oblíbenou knihu. Kdo ale chce dovolenou trávit aktivně, nic mu v tom nezabrání a bude moci poznat Havajské ostrovy do hloubky. Zájezdů na Havaj mnoho není. Je to dáno vzdáleností, kterou je nutné absolvovat a často i vysokými cenami, které není každý ochoten za dovolenou zaplatit. Na druhou stranu si můžete koupit i levnější zájezd na Havaj a neřešit, že váš resort nepatří mezi ty nejlepší a více po ostrovech cestovat. K čemu mít luxusní hotel, když v něm budete stejně jen přespávat?

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading