TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Mexiko - dovolená v Mexiku

Katalog online

MEXIKO - EXOTICKÁ DOVOLENÁ A POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Je libo spíše klidnější letovisko, nebo chcete naopak být v centru dění? Dovolená v Mexiku umožňuje obojí, stačí jen vsadit na to správné letovisko. A kam vyrazit na dovolenou do Mexika? Acapulco – nejstarší a nejslavnější dovolenkové letovisko v Mexiku leží na západním pobřeží na březích Tichého oceánu a éru té největší slávy odstartovalo ve 30. letech 20. století. Postupem času se stalo luxusním úkrytem pro hollywoodské hvězdy a milionáře a tím je vlastně částečně dodnes. Playa del Carmen – srdce Mayské riviéry a letovisko, které svůj hlavní boom zažilo na konci 20. století. Playa del Carmen poskytuje perfektní podmínky pro vodní sporty i pro odpočinek na plážích. Navíc je to odsud jen kousek k nádherným mayským památkám. Cozumel – největšímu obydlenému mexickému ostrovu, který leží asi dvacet kilometrů od pobřeží, se přezdívá ostrov plodnosti. To proto, že je tu centrum kultu mayské bohyně plodnosti Ixchel. Mimo to jsou na Cozumelu nádherné pláže a skvělé podmínky pro potápění. Cancún – jedno z nejluxusnějších letovisek Mexika vzniklo jako protiváha slavného Acapulca. Původně býval malou rybářskou vesničkou, ale dnes je Cancún jedním z největších letovisek, kam ročně dorazí asi dva miliony turistů. Leží na poloostrově Yucatán a i odsud je to jen kousek k památkám. Tulum – město s bohatou a tak trochu krvavou mayskou historií je místem, kde je na plážích v Mexiku krásný klid. Většina turistů sem totiž míří hlavně za mayskými památkami, nad kterými ční El Castillo, stavba na útesech nad mořem, která je hlavním symbolem města Tulum.

Kam do Mexika vyrazit

Dovolená a zájezdy Mexiko Dovolená Mexiko all inclusive. Nabídka dovolená Mexiko 2015 vás zavede do Střední Ameriky. Mexiko je země s bohatou historií, na jejimž území se nacházela bájná Olmécká civilizace. Dovolená v Mexiku, to je nádherná příroda, krásné pláže omývané z jedné strany vodami Tichého oceánu, ze strany druhé Karibským mořem. Mezi nejoblíbenější turistické destinace v Mexiku bezesporu patří: Acapulco, Cancún, Cozumel, Playa del Carmen, Riviera Maya nebo Tulum. Věříme, že vaše dovolená v Mexiku bude plna báječných zážitků!

Dovolená a zájezdy Mexiko last minute.

Dovolená v Mexiku Kontrasty, se kterými se setkáte právě v Mexiku, vás mohou překvapit. Mexické pobřeží nabízí různé druhy pláží – některé z nich jsou doslova přeplněny turisty, samozřejmě však můžeme najít i takové pláže, kde budete prakticky sami. Stačí si pouze vybrat tu variantu, která vám vyhovuje více

Mexiko dovolená last minute Mexiko láká turisty z celého světa především na svou bohatou historii, která je spjata s pozůstatky starých indiánských civilizací – např. Mayů a Aztéků. Monumentální pyramidy či ruiny starých měst jsou v současné době již obklopeny tropickou vegetací. A právě pyramidy v Mexiku každoročně navštíví davy turistů. Využijte naší nabídky Mexiko last minute a užijte si skvělé zážitky i vy.

Destinace Mexico

Acapulco, Akumal, Cancún, Mexico City, ostrov Cozumel, Playa del Carmen, Puerto Vallarta, Riviera Maya, Tulum

Města Mexiko

Mexiko City, Cancun, Veracruz, Torreon, Mexicali, Monterrey , Morelia, Merida, Guadalajara, Chihuahua, Culiacan, Acapulco

Mexiko - dovolená a zájezdy Dovolená v Mexiku

Dovolená v Mexiku

Co si vybavíte, když se řekne Mexiko? Tequilu, margaritu, ostrou mexickou kuchyni, sombrera, pravé Mariachi, krásné dlouhé pláže nebo historii slavných Mayů? Pokud byste tohle vše rádi viděli a zažili na vlastní kůži, není nic jednoduššího než se vydat na exotickou dovolenou do Mexika. Věřte, že tato země má rozhodně, co nabídnout.

Dovolená a zájezdy Mexiko all inclusive. Toužíte poznat Střední Ameriku a Karibik? Co takhle dovolená v Mexiku! Mexiko je rozmanitá země, která vám nabídne nezapomenutelné zážitky všeho druhu. Na cestě za krásami Mexika si můžete užít odpočinek na krásných plážích Karibiku a Tichého oceánu, potápění mezi korály Karibského moře, turistiku v místních horách s plošinami, které skrývají úchvatné krasové jevy či prohlídku památek z dob mayské a aztécké civilizace. Dovolená v Mexiku. Ubytování na dovolené zajišťují četné luxusní hotely v nejkrásnějších letoviscích Mexika, jako jsou Cancún, Maya Riviera, Playa del Carmen, Akumal či Isla de Cozumel. Zajistěte si své letecké zájezdy do Mexika již dnes a svou dovolenou prožijte v okouzlující atmosféře latinskoamerických rytmů a mexického národního nápoje tequily. Máme pro vás připraveny aktuální volné termíny zájezdů do Mexika, pobyty all inclusive či zájezdy first minute. Dovolená Mexiko se zájezdy all inclusive, dovolená plná exotiky.

Dovolená a zájezdy Mexiko all inclusive.

Mexiko – to je země, která voní dobrodružstvím, ale i pohodou na nádherných plážích. Země, která chutná po tequille, ale i po ostrých papričkách, které jsou tak typické pro mexickou kuchyni. Jeden den dovolené tu můžete prožít na lehátku na pláži, ten druhý vyrazit ke slavným mayským památkám a během třetího vyrazit za poznáním zdejších měst. Dovolená v Mexiku je pro požitkáře, tak pro člověka, který k životu potřebuje neustálou akci. Záleží jen na tom, zda zvolíte některý z našich pobytových zájezdů – ať už na Mayskou nebo Mexickou rivieru – nebo některý ze zájezdů za poznáním. Co dělat Mexiku? Pláže, mayské památky, krásná příroda, výborná kuchyně, unikátní kultura... Mexiko je země tisíce tváří a zároveň tisíce možností. Co dělat během dovolené v mexiku? Na své si tu přijdou jak ti, kteří chtějí jen odpočívat, tak vyznavači nejrůznějších sportů – ať už vodních nebo suchozemských.

Relaxování na pláži – a v Mexiku si dokonce můžete vybrat, zda chcete relaxovat na plážích Mexického zálivu nebo na pobřeží Tichého oceánu. Mezi Evropany je oblíbenější takzvaná Mayská riviéra na východním pobřeží, na západě je ale zase Acapulco, světoznámé dovolenkové letovisko. Potápění v Mexiku – pokud se nejlépe cítíte s potápěčskou maskou na obličeji a s ploutvemi na nohou, pak se vám v Mexiku bude líbit. Mexický ostrov Cozumel je jednou z nejlepších potápěčských lokalit na světě a na své si jako potápěč přijdete i v Cancúnu nebo v Playa del Carmen. Výlety za mayskou historií – poloostrov Yucatán leží na dosah Mayské riviéry a rozhodně stojí za návštěvu. Ohromný Mayský komplex Chichén Itzá s Kukulkánovou pyramidou, nádherný Tulum s hradním komplexem na skalách nad mořem, Uxmal ležící v krasové oblasti... už se chystáte na cestu?

Kam do Mexika vyrazit

? Je libo spíše klidnější letovisko, nebo chcete naopak být v centru dění? Dovolená v Mexiku umožňuje obojí, stačí jen vsadit na to správné letovisko. A kam vyrazit na dovolenou do Mexika? Acapulco – nejstarší a nejslavnější dovolenkové letovisko v Mexiku leží na západním pobřeží na březích Tichého oceánu a éru té největší slávy odstartovalo ve 30. letech 20. století. Postupem času se stalo luxusním úkrytem pro hollywoodské hvězdy a milionáře a tím je vlastně částečně dodnes. Playa del Carmen – srdce Mayské riviéry a letovisko, které svůj hlavní boom zažilo na konci 20. století. Playa del Carmen poskytuje perfektní podmínky pro vodní sporty i pro odpočinek na plážích. Navíc je to odsud jen kousek k nádherným mayským památkám. Cozumel – největšímu obydlenému mexickému ostrovu, který leží asi dvacet kilometrů od pobřeží, se přezdívá ostrov plodnosti. To proto, že je tu centrum kultu mayské bohyně plodnosti Ixchel. Mimo to jsou na Cozumelu nádherné pláže a skvělé podmínky pro potápění. Cancún – jedno z nejluxusnějších letovisek Mexika vzniklo jako protiváha slavného Acapulca. Původně býval malou rybářskou vesničkou, ale dnes je Cancún jedním z největších letovisek, kam ročně dorazí asi dva miliony turistů. Leží na poloostrově Yucatán a i odsud je to jen kousek k památkám. Tulum – město s bohatou a tak trochu krvavou mayskou historií je místem, kde je na plážích v Mexiku krásný klid. Většina turistů sem totiž míří hlavně za mayskými památkami, nad kterými ční El Castillo, stavba na útesech nad mořem, která je hlavním symbolem města Tulum.

Kdy do Mexika vyrazit? Mexiko Pokud plánujete dovolenou v Mexiku – a to spíše dovolenou plážovou v některém z letovisek na pobřeží, pak pro vás máme dobrou zprávu. Vyrazit sem vlastně můžete po celý rok. V pobřežních oblastech se totiž průměrná denní teplota po celý rok pohybuje mírně nad třiceti stupni Celsia. Mírný výkyv směrem vzhůru je pro poloostrov Yucatán typický pro období od dubna do července, v Acapulcu je to potom období od května do listopadu. Rozdíly oproti zbytku roku jsou ale opravdu jen minimální. Srážek je v pobřežních oblastech nejvíce v období od června do září. Pro bližší informace o tom, kdy jet do Mexika, se podívejte na příslušnou stránku. Najdete tam i tipy na to, kdy je nejlepší vyrazit za mexickými památkami a kdy za přírodou. Co byste před cestou do Mexika měli vědět? Potřebujete vědět, jak je to se vstupními formalitami? Zajímá vás úroveň zdravotní péče v Mexiku, nebo to, zda na místě půjde platit platební kartou? Podívejte se na praktické informace pro dovolenou v Mexiku, kde mimo jiné najdete vše podstatné, co se týká:

Mexiko: tak trochu ostřejší dovolená

Mexiko: tak trochu ostřejší dovolená. Užít si opalování na plážích, spatřit slavné mayské pyramidy, okusit ostré chutě mexické kuchyně a noční život, před kterým bledne i Ibiza, to je Mexiko. Proč letos nezkusit pojmout dovolenou trochu z ostra? Mexiko, to jsou dvě pobřeží, více než 5 000 pláží a elegantní all inclusive resorty. Je tak jasné, že pro plážovou dovolenou na slunci je Mexiko skvělou volbou. Vyberte si top letoviska Mayské riviéry, kde je život plný zábavy, barů a večírků. Zvolte Cancún nebo nádherné pláže Playa del Carmen. Uhaste touhu po dobrodružství a užijte si vyhřáté vody Karibiku v kombinaci s poznáním zajímavé kultury. Dostane se vám zážitků na celý život. Víte, že: Mexiko má 27 památek zapsaných na seznamu UNESCO, což je více než v Egyptě nebo Řecku? Pyramidy v Chichen Itza jsou jedním ze sedmi novodobých divů světa? Mexico City je největší španělsky mluvící město na světě, ve kterém žije více než 20 milionů obyvatel? Cozumel - druhý největší korálový útes světa? Acapulco je nazýváno "Perla Pacifiku"? Je městem nekonečné zábavy, exotických slastí a nejkrásnějších pláží.

Neváhejte a využijte slevy s nabídkou na poslední chvíli - dovolená Mexiko last minute nebo dovolená Mexiko super last minute. Sleva nezřídka přesahuje 30% z původní ceny zájezdu. Podobně je tomu i u nabídky first minute dovolená Mexiko. Pokud se rozhodnete pro některou z těchto nabídek, vyjde vás dovolená v Mexiku levně! Na zájezdy do Mexika odlétáme v ČR převážně z Prahy. V ceně jsou zahrnuty letenky, transfér a vámi vybrané ubytování a strava v rozsahu snídaně - all inclusive.

Last minute dovolená Mexiko levně

Zájezdy do Mexika jsou určeny zejména milovníkům exotiky, žhavého slunce a latinskoamerického temperamentu. Najdete zde skvělé podmínky pro odpočinek i sportovní vyžití. Milovníci historie mohou s nabídkou poznávací zájezdy Mexiko objevovat památky, které nám zanechali staří Mayové a Aztékové i Španělští kolonisté. Nabídka zájezdy Mexiko vám zprostředkuje neopakovatelnou atmosféru latinské Ameriky. Zpříjemněte si pobyt v některé z typických mexických taveren a ochutnejte výborné jídlo, zejména Tacos a národní nápoj Tequilu.

Mexiko můžeme rozdělit na tři pásma : horké počasí panuje do výšky 900 m n.m – kde průměrné teploty dosahují 25-27°C, v oblasti mírného pásma klesají průměrné teploty na 21°C. V Chladné oblasti nad 1800 m n.m., kam patří i hlavní město Mexico City klesají průměrné teploty pod 18°C. Pokud se vypravíte na dovolenou do nejznámějších turistických letovisek jako jsou Acapulco a Cancún, počítejte s vysokou vlhkostí vzduchu. Objevit se může i hurikán, a to hlavně na pobřeží Mexického zálivu koncem léta. Nebezpečné nemoci : Žádné očkování není povinné, zkontrolujte si však raději očkování proti tetanu a obrně, vhodné je nechat se očkovat proti hepatitidě A a B. Na jihu Mexika se může vyskytnout i malárie, takže je vhodné mít s sebou antimalarika. Důležitá tel. čísla : Policie, ambulance, hasiči: 060, 080 Velvyslanectví ČR : Cuvier 22, Col. Nueva Anzures, Del. Miguel Hidalgo, México 11590 tel: 0052/55/55312544, 55312777

Zájezdy Mexiko

Dovolená v Mexiku vám umožňuje neopakovatelným způsobem kombinovat odpočinek na překrásných plážích Karibiku s výlety za poznáním starých indiánských kultur. Pro milovníky vodního světa jistě není bez zajímavosti, že celé pobřeží v této oblasti lemuje druhý největší pás korálových útesů na světě. K vaší spokojené dovolené přispějí vyjmečně kvalitní all inclusive resorty. Nejznámějším letoviskem Mayské rívíery je CANCÚN - moderní karibské letovisko s bílými písčitými plážemi a tyrkysově modrým mořem leží východě Yucatánského poloostrova. Chcete-li si užít více typické mexické kultury a možná poněkud klidnější dovolené, pak vám můžeme doporučit letovisko Playa Carmen. Vedle specialit mexické kuchyně, širokých možností sportovního vyžití a dalších forem zábavy nabízí zejména atraktivní výlety za mayskými památkami.

Nejznámějším letoviskem Mayské rívíery je CANCÚN - moderní karibské letovisko s bílými písčitými plážemi a tyrkysově modrým mořem leží východě Yucatánského poloostrova. Chcete-li si užít více typické mexické kultury a možná poněkud klidnější dovolené, pak vám můžeme doporučit letovisko Playa Carmen. Vedle specialit mexické kuchyně, širokých možností sportovního vyžití a dalších forem zábavy nabízí zejména atraktivní výlety za mayskými památkami. Názvy jako Chichén Itzá, Tulúm či Coba jsou dozajista snem každého milovníka památek, historie či umění. Ostrov Cozumel či Mujéres pak nadchne každého milovníka potápění.

Mexiko počasí

Dovolená Mexiko Chystáte se na dovolenou do Mexika a chcete si být jisti, že Váš hotel bude opravdu kvalitní? Pak jste zamířili na tu správnou stránku. Pod nabídkou zájezdů naleznete výběr TOP hotelů v Mexiku. Všechny hotely uvedené v tomto výběru jsou opravdu kvalitní a budete tam spokojeni.

Dovolená - Mexiko. Mexiko, plným názvem Spojené státy mexické, španělsky Estados Unidos Mexicanos, je federativní republika na americkém kontinentě. Geopoliticky bývá řazena buď k Severní Americe nebo Střední Americe Zájezd Mexiko leží v subtropickém pásu. Země se dělí na čtyři výšková podnební pásma. Horká země (tierra caliente) do výšky 800 m n. m. má průměrnou roční teplotu přes 23 °C. Mírná země (tierra templada) do 1700 m n. m. má průměrnou teplotu od 17 °C do 23 °C. Chladnou zemi (tierra fría) do 2500 m n. m. s teplotou méně než 17 °C střídá pásmo věčného sněhu (tierra helada). Další informace - Mexiko Vlajka země je tvořena třemi svislými pruhy. Zleva zeleným (nezávislost), bílým (čistota náboženství) a červeným (jednota spojení míšenecké, indiánské a španělské krve). Uprostřed je státní znak z roku 1823. Znak tvoří hnědě zbarvený orel stojící na nopálovém kaktusu, který roste z vody jezera; orel drží v zobáku zeleného hada, pod ním jsou do půlkruhu prohnuté ratolesti dubu a vavřínu svázané stužkou v národních barvách. Znak ilustruje starou aztéckou legendu, podle níž putující indiánský lid měl nalézt nový domov na ostrově uprostřed jezera, kde uvidí tuto scénu Mezi běžné lidové slavnosti patří býčí a kohoutí zápasy, ale i udržení se na nezkrocených koních tzv. charros. Dále převažují různé indiánské a křesťanské slavnosti. Mexičané rádi oslavují. Oslava se nazývá fiesta

MAYSKÁ RIVIÉRA

Geografie a počasí v Mexiku Mexiko leží v jižní části Severní Ameriky. Na severu sousedí s USA, kdy hranici v délce 2597 km, tvoří částečně řeka Rio Grande. Na jihu hraničí Mexiko s Guatemalou a Belize. Celková délka mexického pobřeží je 9219 km. Na západě je to pobřeží Pacifiku, na východě pobřeží Atlantiku, část východního pobřeží oblévá Mexický záliv a část Karibské moře. Větší část Mexika je hornatá, zejména směrem k jihu se zvedá náhorní plošina Mexická vysočina (Mesa Central), která je při obou oceánech ohraničena horskými pásmy pohoří Sierra Madre Oriental a Sierra Madre Occidental. Mexiko se nachází na hranici subtropického a tropického pásu, pro který je charakteristické vlhké klima na pobřeží, ve vnitrozemí je zejména vyšší nadmořské výšce příjemněji. Na pobřeží většinu času fouká lehký vánek od moře, který čas strávený na dovolené v Mexiku velmi osvěží. Nejvyšší průměrné teploty (24-26 º C) jsou v měsících březnu až červnu, během ostatních měsíců zpravidla nespadnou pod 19 ºC. Nejvíce srážek je možno očekávat v měsících květnu až září. Kdy vyrazit na dovolenou do Mexika - levnější je podzim a jaro Obecně není žádné období roku špatné pro dovolenou v Mexiku, ačkoliv je třeba počítat s tím, že zejména v pobřežních oblastech a nížinách na jihu Mexika jsou měsíce od května do září poměrně horké a vlhké a i v ostatních částech země je během těchto měsíců nejvyšší průměrná teplota a množství srážek. Vnitrozemí Mexika má mírnější klima než pobřežní oblasti a od listopadu do února může být v těchto oblastech dokonce i mírně mrazivo. Červenec a srpen jsou vrcholem sezóny dovolených v Mexiku pro Mexičany i cizince. Další období oblíbené pro trávení dovolené v Mexiku jsou půlka prosince až začátek ledna (oblíbené u cizinců a Mexičanů) a týden před a po Velikonocích (zejména u Mexičanů). Během těchto vrcholů turistické sezóny jsou přímořská letoviska nejvíce vytížena, ale zároveň jsou i nejživější a s nejširší nabídkou služeb. Last minute do Mexika - zájezdy na poslední chvíly Pokud jste omezeni rozpočtem, tak jednou z možností, jak udělat Vaši dovolenou levnější jsou zájezdy na poslední chvíly - last minute. Počtejte, ale s tím, že nabídka zájezdů je omezená a ve Vašem termínu již nemusí být volno. Proto doporučujeme rezervovat si zájezd s dostatečným předstihem.

Cancún Cancún je moderní a luxusní letovisko na pobřeží Karibského moře, které se těší velké oblibě pro trávení dovolené zejména mezi Američany. Cancún byl až do 70. let minulého století spíše rybářskou vesničkou na ostrově, nicméně z popudu mexické vlády byl pak cíleně přebudován na turistické centrum, které je s pevninou spojeno 2 mosty. Právě na pevnině se nachází většina luxusních a velkých resortů. Hotelové resorty jsou obklopeny mořskými lagunami, kde máte možnost strávit aktivní nebo dokonce i adrenalinovou dovolenou – můžete se v nich potápět, plavat s delfíny nebo i krmit žraloky. Mimo relaxaci na pláži nabízí Cancún možnost levných nákupů a večerní zábavy. Najdete zde velké množství barů a diskoték, pro svou živost a uvolněnou atmosféru bývá Cancún často srovnáván s Ibizou. S ohledem na Mayské památky nenabízí centrum a blízké okolí Cancúnu nic extra zvláštního nebo dochovalého. Nejbližší impozantní památky Mayské civilizace se nachází v Chichén Itzá se světoznámým komplexem pyramid nebo v Tulumu s dominantou v podobě hradu (El Castillo). Mayská riviéra Tímto pojmem je vymezena oblast karibského pobřeží Yucatánského poloostrova, která na severu začíná u Cancúnu a táhne se na jih přes letoviska Playa del Carmen, Tulum až k národnímu parku Sian ka’an. Okolí pláží je v této části Mexika rovinaté a zarostlé džunglí, na druhou stranu je stejně tak mírný i vstup do blankytně modrého karibského moře. Pojem Mayská riviéra odkazuje na blízkost míst, kde je možné obdivovat pozůstatky mayské civilizace během dovolené v Mexiku – památky se nacházejí zejména v okolí Tulumu, kde se pozůstatky mayských pyramid nacházejí v těsné blízkosti moře. I v této části Mexika jsou převažující klientelou hotelových resortů Američané, což ale dramaticky zvyšuje kvalitu nabízených služeb a výcvik personálu hotelových resortů. Navíc velký počet hotelů v této oblasti má své 9-ti jamkové golfové hřiště, v dostupné vzdálenosti je pak možné najít 18-ti jamková hřiště. K běžnému vybavení hotelů patří i tenisové kurty a minigolf. Letovisko Playa del Carmen je menší a klidnější sestrou Cancúnu. Osou letoviska je věhlasná třída 5. Avenida, pěší zóna s obchody, restauracemi, bary a zábavními podniky. V jeho centru se nachází jednodušší penzióny především pro mladé návštěvníky hledající rušnější dovolenou, v jižní části Playa del Carmen se rozprostírají větší hotelové komplexy, které jsou ovšem výškově omezené na 5 podlaží a relativně dobře tak zapadají do okolní bujné vegetace. Playa del Carmen je také výborným místem na potápění. Jižněji od Playa del Carmen již není tak souvislý pás hotelových komplexů, naleznete zde spíš luxusnější resorty s rozlehlými pozemky a klidem. Z této oblasti je to nejblíže k proslulým atrakcím Mayské riviéry, k laguně Xel-Ha, do zábavního parku Xcaret, v němž lze navštívit akvárium, zaplavat si s delfíny, prohlédnout si malé zoo a na závěr zhlédnout folklórní představení a show ve stylu Las Vegas. Isla del Cozumel Ostrov Cozumel se nachází přibližně 45 minut jízdy trajektem z Playa del Carmen. Ostrov je velmi rovný, s hustou džunglí, ve které se nachází několik míst s mayskými památkami. Hlavně je ale Cozumel vyhlášeným místem pro potápění – nachází se u něj 2.největší korálový útes na světě - Velká mezoamerická útesová bariéra, která se táhne podél pobřeží až do sousední Belize a pokračuje až k břehům Guatemaly a Hondurasu. Tento korálový útes nabízí neuvěřitelně bohatý podmořský život, máte tak ideální možnost proložit svou dovolenou v Mexiku dobrodružstvím, půjčovny vybavení a potápěčské školy jsou na každém rohu. Samotný ostrov Cozumel je poměrně malý svou rozlohou (50x20 km), ale najdete zde jedny z nejkrásnějších pláží světa. Na východní straně ostrova jsou pláže jako v karibském ráji, jedinou nevýhodou je častou prudší moře a větší vlny. Na západní straně Cozumelu přilehlé k pevnině je moře klidní a zároveň jsou zde krásné laguny pro fantastické koupání. Obecně je Cozumel ideální destinací pro milovníky klidné převážně relaxační dovolené a nadšence do potápění. Acapulco Kdo by neznal toto legendární mondénní letovisko z legendárního filmu s Jeanem-Paulem Belmondem v hlavní roli. I dnes, kdy se největší turistický ruch přesunul do Cancúnu a okolí, má toto město co nabídnout – rušné centrum s bary a nočními podniky, odvážné skokany z legendárních útesů La Quebrada a vlny Pacifiku. V minulosti bylo Acapulco oblíbeno u filmařů, natočily se zde například filmy s Frankem Sinatrou, Elizabeth Taylor nebo Elvisem Presley v hlavních rolích. Centrální pláží je několik kilometrů dlouhá pláž Playa Hornitos. Koupání mimo záliv je spíše pro zdatné plavce kvůli větším vlnám a silným spodním proudům. Kromě pláží může Acapulco nabídnout restaurace na útesech s nádhernými výhledy na západ slunce, obrannou pevnost ze 17. století a botanickou zahradu světové úrovně. V okolí Acapulca je ale možné najít i romantický klid a zákoutí v blízkých vesničkách Pie de la Cuesta nebo Barra Vieja.

Oblíbené lokality a hotely pro dovolenou v Mexiku.

Mexiko - dovolená a zájezdy Dovolená v Mexiku. Mexico země, která zní tajemným dobrodružstvím, žhavým rozpáleným sluncem, bohatou indiánskou kulturou i koloniální minulostí. To je Mexiko – nejvýznamnější stát Střední Ameriky, který je obklopen Tichým oceánem a Mexickým zálivem s více než 6000 let bohatou historií. Země bohatá na umělecké a kulturní památky, dlouhé písčité pláže, křišťálově čisté moře, slunce a přívětivé obyvatele. Teplé počasí umožňuje celoroční pobyt na plážích Tichého oceánu i Karibiku. Jistě si zde zamilujete exotickou kuchyni a nápoje, stejně jako všudy přítomnou radost ze života.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading