TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Nový Zéland - Zájezdy a dovolená nejlevněji

Katalog online

Nový Zéland je jedinečný a mnohými označovaný za osmý div světa

Exotická dovolená Nový Zéland. Souostroví Nový Zéland, přezdívané jako „Ráj Pacifiku“, je zemí majestátních hor, zvlněných pastvin, strmých fjordů, panenských jezer, divokých řek, doutnajících vulkánů a nádherných pláží. Během své exotické dovolené na Novém Zélandu spatříte na vlastní oči úchvatnou přírodu, které byla kulisou filmové ságy Pán prstenů. Přestože je Nový Zéland řídce obydlenou zemi, setkáte se zde s moderními hotely a rozvinutou turistickou infrastrukturou a dopravní sítí. Během poznávacího zájezdu na Novém Zélandu se seznámíte také s tradiční maorskou kulturou.

O nevšední zážitky tu není nouze. Co můžete pocítit na vlastní kůži? Což takhle zkusit si ostříhat svou první ovci, zajít na ragbyový zápas, zachraňovat velryby, které uvízly na mělčině, vylovit a ochutnat své první mušle, skočit si bungee jumping, vyzkoušet tandemový paragliding, vydat se na několikadenní tracky a zdolávat přitom místní vrcholky, projít se po ledovci, vylézt na dřímající vulkán, okukovat bublající horké bahno a vyvěrající gejzíry nebo si dát horkou ranní koupel ve vlastním lopatou vyhloubeném termálním jezírku na pláži? Je toho opravdu hodně, co může tahle poklidná země, žijící si svým vlastním tempem, nabídnout.

Máte rádi krásnou přírodu a dobrodružství? Vydejte se na Nový Zéland do krajiny gejzírů a nekonečných zelených kopců. Navštivte ostrovní fjordy i rozmanité pláže, zavítejte do termálních lázní a užijte si koupání ve vodopádech. Nový Zéland nabízí výborné podmínky pro aktivní turistiku, jelikož je nefalšovaným rájem surfařů i milovníků golfu. Dovolená strávená na Novém Zélandu nabízí pestrou škálu vyžití. I ten, kdo si na věčně zelený ostrov přijede odpočinout, neodolá možnosti spatřit zdejší přírodní krásy. Jedinečná dovolená v zemi gejzírů a sopek Milovníci sportu si můžou v jednom dni zalyžovat i vykoupat se v moři. Vyberte si z katalogu zájezdů na Nový Zéland a poznávejte zelené pastviny, aktivní sopky a termální oblasti s aktivitou tak vysokou, že získáte dojem živoucího podzemí. Jaké zajímavosti nabízí Nový Zéland? Prvním evropským objevitelem ostrovů Nového Zélandu byl Abel Tasman. Na ostrovech nenajdete ani jediného hada. Nový Zéland je jediným územím, kde žije chráněný pták Kivi. Nový Zéland tvoří 54% světové produkce jehněčího masa.

Nový Zéland - Zájezdy a dovolená nejlevněji

Hlavním důvodem, proč Novy Zéland navštívit, je jeho jedinečná příroda. Každoročně sem kvůli ní přiletí sta tisíce dychtivých turistů z celého světa. Na co se tu můžete těšit? Jsou to stovky ledovců, průzračná jezera a řeky, majestátní zasněžené vrcholky hor, až nepřirozeně rudé západy slunce, všudypřítomný vítr, liduprázdné pláže se zlatým, bílým i černým pískem, dřímající vulkány, termální lázně atd. Lákadel je tu opravdu mnoho. Setkáte se tu také s velice zajímavými zvířaty a rostlinami, jejichž jediným domovem je právě Nový Zéland. Nejznámějším zástupcem z živočišné říše je nelétavý pták kiwi, na kterého však narazíte ve volné přírodě jen výjimečně. Větší šanci budete mít s horským papouškem kea nebo nenápadným, ale krásně zpívajícím opeřencem tui . Samozřejmě nelze zapomenout na nekonečné pastviny s milióny ovcí. Také rostliny tu mají své endemické zástupce. Svým vzrůstem vás překvapení obrovské kapradiny a mohutné jehličnany kauri link fauna a flora nebo krásně kvetoucí stromy pohutukawa .

Vzhledem k poloze na opačné straně zeměkoule má Nový Zéland počasíobráceně oproti středoevropským poměrům. V zimních měsících je nejtepleji, v letních naopak dojde k ochlazení. Mírné oceánské podnebí se mísí se subtropickým. Nový Zéland je ideální jak pro delší tůry, tak pro relaxaci a lenošení. Díky izolaci celých ostrovů se zde – obdobně jako na Australském povrchu – uchovaly některé endemické druhy rostlin a zvířat.

Města

Auckland, Christchurch, Wellington, Queenstown, New Plymouth, Hamilton, Dunedin

Nový Zéland je jedinečný a mnohými označovaný za osmý div světa
| Austrálie | Papua Nová Guinea |

Dovolená Nový Zéland, poznávejte krásy, které Vám Nový Zéland nabízí. Zájezdy do zemí jako Nový Zéland vybíráme pouze od prověřených cestovních kanceláří. Nový Zéland: Last minute, dovolená, first minute - vše přehledně na jednom místě! Nezapomeňte se podívat do našeho Atlasu zemí na informace o Vámi požadované zemi: Nový Zéland či případně i přímo na mapu země Nový Zéland.

Nový Zéland - dovolená a zájezdy do džungle

Nový Zéland Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu (Pacifiku). Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a spousta menších ostrůvků. Roku 1907 se Nový Zéland stal nezávislým státem, zůstal však vázán silnými politickými a hospodářskými pojítky k Velké Británii. Dne 11. prosince 1931 se stal fakticky nezávislým v rámci Commonwealthu. Později se země více sblížila s Austrálií a dalšími státy jižního Tichomoř Další informace - Nový Zéland Nový Zéland má mírné oceánské podnebí, přičemž nejsevernější část má podnebí subtropické. Roční období jsou proti Severní polokouli obrácená. Nejteplejší měsíce jsou leden a únor a nejchladnější červenec. Na Severním ostrově je průměrná teplota 18 °C a na Jižním 13 °C. Zimy jsou mírné Na Novém Zélandě se natáčela trilogie Pán prstenů. Destinace v Nový Zéland Cookovy ostrovy Města v Nový Zéland

Dovolená - o cestování na Nový Zéland - kolik dní věnovat dovolené na Novém Zélandu? Mapa Satelitní Dovolená u protinožců je snem mnoha lidí, ale kolik času si na ni vyhradit? V dnešní době je už i cesta na Nový Zéland nebo do Austrálie cenově přijatelnější a mnozí lidé se k nám vracejí, i když to původně, během první návštěvy vůbec neměli v úmyslu. I proto se vyplatí každé zemi nebo jejich částem věnovat samostatnou dovolenou. Samozřejmě jsme si vědomi, že je to nakonec otázka kompromisu, kde limitující veličiny jsou délka dovolené, náklady na cestu a vaše cestovatelské plány do budoucna. Je třeba si uvědomit, že Nový Zéland je o malinko menší než Itálie a větší než Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Koho kdy napadne projet celou Itálii za 2 týdny? Nový Zéland vypadá na mapě vedle Austrálie jako malá zemička, ale je třeba si uvědomit, že je nesrovnatelně pestřejší. Máte-li rádi přírodu, pak zajímavá místa jsou doslova na každém rohu. Však tu najdete vše od pouštních útvarů, přes sopky a ledovce po mohotný hřeben Jižních Alp. Některé cestovní kanceláře bydlí v levných hostelech,v kempech, v těch nejlevnějších chatkách, čtyři osoby namačkané na 10m2. Tyto "nízkorozpočtové" zájezdy (ale pořád relativně dost drahé na to, aby si mnozí domnívali, že si kupují "luxus") přes půlku Austrálie za tři týdny nebo celý Nový Zéland za týdny dva opravdu nemají smyls. Sami jsme takové zájezdy před deseti lety průvodcovali jménem českých cestovních kanceláří a tato zkušenost jen zvýšila naši touhu skoncovat s tímto nepohodlným a nedůstojným způsobem cestování. Vše se vidí jako z rychlíku za okénky mikrobusu neboť není příležitost zastavit, večer se klienti mačkají u několika plotýnek určených pro celý kemp aby si uvařili večeři, noční buzení se navzájem v malém prostoru je na denním pořádku. Samozřejmě chápeme, že podívat se na druhý konec světa stojí za tu trochu odříkání, ale je ta "ušetřená" suma za "levný" zájezd výhrou? Srovnejte si poměr cena x výkon a vyjde vám, že při ceně letenky, nákladů na dopravu a průvodce už cena stanování, levné chatky nebo pěkného ubytování v celkové sumě zase tak velkou roli nehraje. Velký rozdíl také přinese přidání několika dnů k vaší dovolené. Zážitky je třeba vstřebat a to umožní pomalejší tempo a příjemné večery v pohodlí.Dovolená Nový Zéland, Mt Cook Je dovolená na Novém Zélandu již ve vašem kalendáři a ještě nevíte co vše můžete rozumně stihnout - shlédnout za dané období?

Auckland, Christchurch, Wellington, Queenstown, New Plymouth, Hamilton, Dunedin

mějte na paměti, že Nový Zéland je o klidu a vychutnat si ho znamená nespěchat. Rozhodujete se který ostrov upřednostnit? Nový Zéland je nejznámější pro své přírodní krásy a nejkrásnější scenérie nabízí Jižní ostrov, zejména pak jeho jižní část - nejvyšší hora Mt Cook, ledovce Fox a Franz Josef, oblast jezera Wakatipu s městečkem Queenstown, fjordy Národního parku Fiordland, atd..

Zájezdy a dovolená Nový Zéland all inclusive. Nabídka dovolená Nový Zéland vás zavede do nádherné země protinožců, kde budete obklopeni kouzelnou panenskou přírodou. Tento stát v jihozápadní části Pacifiku tvoří dva velké ostrovy a několik menších. Pokud je někde na světě ráj, je to určitě Nový Zéland. Do Austrálie je to z Nového Zélandu „pouhých“ 2000 kilometrů, nicméně ostrovy nejsou součástí australského kontinentu. Do Austrálie se dostanete velice snadno s nabídkou dovolená Austrálie a poznávací zájezdy Austrálie.

Dovolená a zájezdy Nový Zéland

Zájezdy na Nový Zéland Vám umožní prožít exotickou dovolenou na opačné straně zeměkoule. Vydejte se na zájezd na Nový Zéland a objevujte jeho krásy. Ne nadarmo je nazýván perlou Pacifiku. Pro opravdové dobrodruhy, dychtící poznávat krásy bájné Středozemě jsme připravili nabídky poznávací zájezdy Nový Zéland a poznávací dovolená Nový Zéland. S nabídkou dovolená Nový Zéland odlétáme v ČR převážně z Prahy. V ceně zájezdu jsou letenky, letištní transfér, vybraná strava a ubytování.

Last minute dovolená Nový Zéland. Využijte báječné slevy, se kterými může být i exotická dovolená levná! V případě nabídek last minute dovolená Nový Zéland, super last minute Nový Zéland a first minute dovolená Nový Zéland mohou slevy vyšplhat do výše desítek procent. Přejeme vám, aby byla vaše levná dovolená na Novém Zélandu plná krásných zážitků!

Zájezd na Nový Zéland

CHRISTCHURCH (zapůjčení aut a příprava na okruh, prohlídka města – katedrála, botanická zahrada). Nocleh. Přejezd k jezeru LAKE TEKAPO (výjimečně krásné a čisté jezero se známým kostelem Dobrého pastýře a výhledem na Jižní Alpy), cesta do NÁRODNÍHO PARKU MOUNT COOK (lehká vycházka k ledovci Hooker s výhledem na nejvyšší horu N. Zélandu Mount Cook). Nocleh. Cesta východním pobřežím na MOERAKI BOULDERS (pláž posetá obřími balvany), DUNEDIN (architektonicky zajímavé město známé jako „Edinburgh Jihu“, nejstarší univerzita Nového Zélandu, nádherné nádraží), OTAGO PENINSULA (poloostrov s nádherným pobřežím a možností pozorování tučňáků a albatrosů). Nocleh. Cesta napříč jižním ostrovem do TE ANAU (jedno z nejhlubších a nejkrásnějších jezer Nového Zélandu) a dále do oblasti FJORDLAND N. P. (UNESCO, největší národní park Nového Zélandu s nedotčenou přírodou, vysokými horami a krásnými jezery), MILFORD SOUND (závěr nádherné cesty k jednomu z mnoha fjordů, možnost vyjížďky fjordem s pozorováním tuleňů a nádherných vodopádů do Tasmanova moře). Nocleh. Cesta do QUEENSTOWNU (pěkné město na břehu jezera uprostřed hor známé jako „adrenalinové centrum“, celé odpoledne věnováno aktivitám, které město a okolí nabízí - možnost výjezdu lanovkou nad město, parníkem po jezeře nebo projížďka unikátními rychlými čluny kaňonovou řekou Shotover River). Nocleh. Odjezd do ARROWTOWNU (rázovité městečko z období zlaté horečky), dále přes romantickou osadu CARDRONA (hotel s restaurací, poštou a benzínovou stanicí), zastávka ve městě WANAKA (atrakce pro malé i velké Puzzle World), cesta na západní pobřeží HAAST (oblast deštného pralesa) a do WESTLAND N. P. (unikátní oblast, ve které se spojují ledovce s deštnými pralesy, s výhledy na nejvyšší horu N. Zélandu Mount Cook a Mount Tasman), FRANZ JOSEF GLACIER (nenáročná vycházka k ledovcovému splazu). Nocleh. Cesta do ROSS (staré zlatokopecké město), HOKITIKA (hlavní středisko zpracování nefritu, možnost návštěvy dílen a prohlídky výrobků), GREYMOUTH (zajímavé nádraží, konečná stanice Trans Alpine Expresu), dále po pobřeží k PANCAKE ROCKS (prohlídka ojedinělých skalních útesů a mořských gejzírů „blowholes“), na závěr dne TAURANGA BAY (pozorování tuleňů). Nocleh. Cesta do ABEL TASMAN N. P. (národní park na severu Jižního ostrova s krásným pobřežím, množstvím ptactva a nádhernými písečnými plážemi, možnost různých výletů kolem pobřeží nebo koupání), NELSON (zajímavé město s katedrálou a pěknými starými domy). Nocleh. Cesta do oblasti MARLBOROUGH (jedna z nejznámějších vinařských oblastí Nového Zélandu, návštěva vinařských farem s možností ochutnávky vín), odjezd do PICTONU (přístavní město), plavba lodí oblastí MARLBOROUGH SOUNDS (malebná oblast zátok, zálivů, ostrovů a poloostrovů) na Severní ostrov do Wellingtonu. Nocleh. WELLINGTON (hlavní město Nového Zélandu – zajímavý parlament, přístavní molo Queens Wharf, lanovka k botanické zahradě s výhledem na město), cesta podél pobřeží do OTAKI (osada s prvním maorským kostelem na N. Zélandu), WANGANUI (původně maorské město se zajímavou architekturou, kopec Durie Hill s unikátním výtahem). Nocleh. Cesta oblastí kolem vulkánu MOUNT EGMONT, zastávka v OAKURA a OPUNAKE (světově proslulá surfařská střediska na pobřeží Tasmanova moře), dále do WAITOMO CAVES (unikátní jeskyně se svítícími červy). Nocleh. Přejezd do TONGARIRO N. P. (UNESCO, výjezd lanovkou do oblasti vulkánu Mount Ruapehu s krátkou vycházkou úbočím hory s výhledy do okolí), dále k LAKE TAUPO (největší vulkanické jezero na N. Zélandu). Nocleh. Odjezd do WAIOTAPA THERMAL AREA (jedna z geotermálních oblastí s gejzírem Lady Knox a jezírkem Champagne Pool), ROTORUA (centrum jedné z největších geotermálních oblastí na světě u jezera Rotorua), WHAKAREWAREWA (rozsáhlá rezervace s termálními prameny, gejzíry, fumaroly a bahenními sopkami, možnost návštěvy maorského uměleckého centra). Nocleh. Přejezd na COROMANDEL PENINSULA (zajímavý poloostrov s krásnou přírodou, písečnými plážemi a zajímavými skalními útesy), CATHEDRAL COVE (mořská jeskyně), HOT WATER BEACH (horké termální lázně v písku na pláži). Nocleh. Cesta přes Auckland na sever Nového Zélandu do PUHOI (vesnice osídlená přistěhovalci z Čech s českým kostelem a školou), KAWAKAWA (město se zajímavými záchody od umělce Hundertwassera), dále do oblasti BAY OF ISLANDS (možnost lodních výletů na přilehlé ostrovy, místo vyhlášené jako ideální k pozorování delfínů a velryb), WAITANGI (důležité historické místo, kde byla podepsána smlouva mezi Maory a Angličany). Nocleh. Celodenní pobyt v oblasti BAY OF ISLAND (možnost fakultativního výletu na CAPE REINGA - severní mys s majákem a skalními útesy a NINETY MILE BEACH – sto kilometrů dlouhá pláž, po které se jezdí speciálními autobusy, obrovské písečné duny s možností sáňkování). Nocleh. Cesta západním pobřežím na SOUTH HEAD (nádherný mys s výhledem na pobřeží a krásnou přírodou), dále do oblasti KAURI FOREST (úchvatná oblast obrovských stromů kauri starých až 1500 let), odjezd do Aucklandu. Nocleh. Celodenní pobyt v AUCKLANDU (největší město Nového Zélandu nazývané „město plachet“ – obrovský jachtařský přístav, centrum města s vyhlídkovou věží Sky Tower, stará celnice, kopec One Tree Hill s vyhlídkou na město, mořské akvárium Underwater World). Nocleh.

Poznávací zájezd v délce 17 dní včetně letu. Poznáte Nový Zéland od pobřeží Tichého oceánu po Jižní Alpy: unikátní novozélandskou přírodu, úchvatné scenérie, maorskou kulturu, geotermální pole, pohodové Kiwies - jak si Novozélanďané říkají. Vybrali jsme ty nejzajímavější lokality, příjemná ubytování, na vybraných místech je prostor pro krátké vycházky. Váš novozélandský, česky mluvící průvodce vás seznámí s reáliemi jako nikdo jiný. Nemáte-li více času, pak je tento zájezd ideálním způsobem jak se seznámit s jednou z nejkrásnějších zemí na světě.

Last minute dovolená Nový Zéland levně

AUCKLAND - přístav s luxusními jachtami, vyhlídková věž, centrum města • POLOOSTROV COROMANDEL s nádhernými plážemi ROTORUA - centrum maorské kultury a geotermálních polí • MAORSKÉ KULTURNÍ PŘEDSTAVENÍ • GEOTERMÁLNÍ POLE WHAKAREWAREWA (dnešní Te Puia) - největší gejzíry a maorská kultura • GEOTERMÁLNÍ POLE WAIMANGU NÁRODNÍ PARK TONGARIRO (UNESCO) - kratší vycházky a vyhlídkový let • hlavní město WELLINGTON • PICTON a zálivy MARLBOROUGH SOUNDS NÁRODNÍ PARK PAPAROA s "palačinkovými útesy" NÁRODNÍ PARK WESTLAND (UNESCO) - návštěva unikátních ledovců, pravěký deštný prales • NÁRODNÍ PARK FIORDLAND (UNESCO) - scénická silnice Milford Road, plavba po fjordu MILFORD SOUND • Vysokohorské městečko QUEENSTOWN - jízda tryskovým člunem kaňonem Skippers do míst s bohatou zlatokopeckou historií NÁRODNÍ PARK MT COOK (UNESCO) - nejvyšší hora Nového Zélandu a nejdelší ledovec - vycházky

Poznávací zájezdy na Nový Zéland

Poznávací zájezdy Nový Zéland. Nabídka poznávací zájezdy Nový Zéland vás zavede k protinožcům, na věčně zelený ostrov uprostřed Tichého oceánu, který je unikátní především svou flórou a faunou. Poznávací zájezdy na Nový Zéland vám umožní spatřit nádhernou ostrovní zemi, kde se natáčela filmová sága Pán prstenů. Uvidíte panensky čistou přírodou, která vás svou podmanivou atmosférou a rudými západy slunce oslní a získá na celý život.

Poznávací zájezdy Nový Zéland

Poznávací zájezdy na Nový Zéland vám nabízejí nepřeberné množství kouzelných míst, která stojí za zhlédnutí. S nabídkou poznávací zájezdy na Nový Zéland můžete navštívit hlavní město Wellington nebo přírodní parky a národní rezervace, kterých je zde celá řada. Pokud Vás lákají netradiční zážitky, můžete si například vlastnoručně ostříhat ovci nebo si k večeři vylovit mušli.

S nabídkou zájezdy na Nový Zéland se přenesete na věčně zelený ostrov s úchvatnou přírodou. Na zájezdy na Nový Zéland vás dopravíme letecky. V ČR odlétáme na Nový Zéland převážně z Prahy. Se zájezdy na Nový Zéland můžete využít také nabídku dovolená Nový Zéland.

země dlouhého bílého oblaku Nový Zéland, nebo-li Aotearoa - "Země dlouhého bílého oblaku". Ostrovy na druhém konci zeměkoule plné kouzelných pláží a zátok, divokých fjordů i původních pralesů stromových kapradin. Objevte s námi Nový Zéland.

Nový Zéland počasí

Nový Zéland je jedinečný a mnohými označovaný za osmý div světa. Vybírejte … Nový Zéland - dovolena u moře Nový Zéland - exotická dovolená… Na Novém Zélandu

Nový Zéland | OD OCEÁNU K HORÁM | poznávací zájezd

Toužíte poznat zemi skýtající panenskou přírodu i osobitou kulturu, která vás na první pohled zcela omámí svou jedinečnou krásou? Pak se vydejte na Nový Zéland, zelenou perlu Pacifiku! Čekají zde na vás nádherné hory, dlouhé řeky s vodopády, krásné pláže i rozsáhlá města, v nichž poznáte moderní tvář Nového Zélandu. Vydejte se za krásami této jedinečné země a proměňte svou dovolenou v neopakovatelný zážitek! Poznejte dávnou historii Nového Zélandu, navštivte jeho krásné ostrovy a spatřete unikátní rostlinné i živočišné druhy, které se nevyskytují na žádném jiném místě naší planety. Dovolená na Novém Zélandu je splněným snem dobrodruhů i turistů hledajících něco unikátního. Vydejte se s našimi zájezdy poznat pravou tvář Nového Zélandu a prožijte jedinečnou dovolenou na nejkrásnějších ostrovech Pacifiku!

Zajímá vás Nový Zéland i z jiného pohledu než většinu turistů? Pojďte si vybrat některý z našich poznávacích zájezdů na Nový Zéland a poznejte historii i současnost této země. Jsme přesvědčeni, že stejně tak jako ve spoustě dalších návštevníků před vámi, i ve vás zanechá aktivní dovolená na Novém Zélandu nezapomenutelné zážitky a vzpomínky.

Exotická dovolená Nový Zéland. Poznávací zájezdy na souostroví Nový Zéland.

Nový Zéland od severu k jihu

K moři i do kouzelné přírody na Nový Zéland

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading