TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Seychely Last Minute zájezdy a dovolená

Katalog online

Seychely tropický ráj na zemi dovolená na pohádkových Seychelách

Dovolená Seychely přináší skvělé zážitky Dovolená Seychely vám může nabídnout poměrně stálé tropické podnebí s průměrnými teplotami 24-30°C. Nejkrásnější počasí zde můžete očekávat v březnu a dubnu, nejchladněji je zde kupodivu v létě, v červenci a srpnu. Seychely last minute jsou místem, kde zůstala příroda naprosto nedotčena civilizací. Pohádkové pláže s bělozlatým pískem přímo vybízejí ke koupání v Indickém oceánu

Podmořský svět na Seychelách je rájem pro milovníky potápění a šnorchlování. Pod hladinou moře můžete spatřit mořské želvy, pestré ryby všech barev a zářivé korálové útesy. Pokud je něco ztělesněním ráje, pak to jsou jistě Seychely. Nádherné pláže na ostrovech uprostřed Indického oceánu jsou jedny z nejkrásnějších turistických destinací na světě a pro milovníky koupání a slunění jsou ideálním místem pro trávení zasloužené dovolené. Toto tropické souostroví blízko rovníku má díky své odloučenosti od Afriky unikátní faunu a flóru. Najdete zde celou řadu národních parků a chráněných oblastí s nejrozmanitějšími druhy živočichů a rostlin. Na Praslinu leží světoznámý národní park Vallée de Mai s obřími palmami coco de mer. Nejoblíbenějším cílem fotografů na Seychelách je určitě ostrov Mahé s půvabným koloniálním městem Victoria a ostrov La Digue. Na Mahé se granitové skály šplhají až do výšky 900 metrů a tropická vegetace ve vnitrozemí s jemnými plážemi na pobřeží tvoří největší přírodní kontrasty na celém seychelském souostroví. Milovníky slunce a moře láká přes 60 nádherných pláží. Ty údajně nejhezčí a nejčistší najdete na ostrově La Digue.

Seychely Last Minute zájezdy a dovolená

Seychely Last Minute zájezdy a dovolená

Severně od ostrova Madagaskar jsou v Indickém oceánu rozeseté malé ostrůvky. Ty nejvíce na severu nesou název Seychely. Bílé písečné pláže, průzračně čistá voda a korálové útesy, z nichž některé jsou jen pár metrů pod hladinou moře. Spatřete úžasný vodní svět s karety, rejnoky a nepřeberným množstvím ryb. To jsou Seychely. Tento krásný tropický ráj vám zajistí nádhernou, klidnou a romantickou dovolenou. Největší z ostrovů jsou Mahé, Praslin, La Digue, Fregate a North. Pláž Anse Lazio na Praslinu nebo Anse Source D´Argent na La Digue patří mezi ty nejkrásnější na světě a určitě stojí za to je navštívit.

Seychely jsou souostrovím v Indickém oceánu, ležícím severovýchodně od ostrova Madagaskar. Skládá se z přibližně 115 ostrovů. Největším ostrovem je Mahé, který je dlouhý 28 km a jeho hlavním městem je Victoria. Druhým největším vnitřním ostrovem je Praslin (dlouhý asi 14 km) a třetí největší je La Digue. Daleko na jihu ještě leží atol Aldabra, který se skládá ze 4 ostrovů a celkem je asi tak velký jako ostrov Mahé. Na všech vnitřních seychelských ostrovech najdete zajímavě tvarované žulové skály, které nádherně zapadají do krajiny a křišťálově průzračnou vodu, která má průměrnou teplotu příjemných 28°C. Vnější ostrovy, jako třeba Aldabra, Desroches nebo Amirantes, jsou korálovými ostrovy (podobně jako Maledivy).

Destinace

La Digue Na La Digue se dostanete pouze lodí z Praslinu, cesta trvá 15 min. Ostrovu se zatím daří unikat turistickému ruchu. Jako místní doprava tu slouží především volský potah a jízdní kolo. Půjčení je možné zařídit přímo v resortu nebo v přístavišti. Auta zde slouží jen pro komerční využití (pro turisty pro převoz z přístavu do hotelu a zpět). Vedle přístavu se nachází malé městečko La Passe, kde najdete řadu obchůdků s potravinami i suvenýry z kokosového dřeva.

Směrem na jih po hlavní cestě se dostanete do rezervace L ´Union Estate, vstupné je zde 5 EUR nebo 100 rupií. L´Union Estate je bývalá kokosová plantáž. Dnes zde najdete plantáže vanilky, pirátský hřbitov, pozemek prezidenta se starým penzionem a výběh želv obrovských. Na jižním cípu určitě nezapomeňte navštívit světoznámou pláž Anse Source d´Argent. Na tyrkysovou vodu, žulové kameny a kokosové palmy budete dlouho vzpomínat. Pro návštěvu doporučujeme odpolední hodiny, kdy zde již nebývá tolik turistů. Voda je zde mělká a není tedy příliš vhodná ke koupání.

Na jihovýchodní straně ostrova naleznete tři překrásné pláže – Grand Anse, Petite Anse a Anse Cocos. Dostanete se na ně odbočkou z La Passe a cesta je dlouhá cca 3 km. První z nich je Grand Anse, u které se nachází malá restaurace Loutier Coco, kde si můžete dát speciality kreolské kuchyně. Malou pěšinou se dostanete na další Petite Anse a následně na Anse Cocos, která je lemována kokosovými palmami. Na pláži je vždy maximálně 10 lidí, soukromý je zde tedy zaručeno. Pláže nejsou chráněny korálovým rífem, od dubna do konce října jsou zde silné mořské proudy, proto dbejte vysoké opatrnosti.

Pokud se vydáte na sever od La Passe, cesta Vás zavede kolem pláží Anse Sevére a Anse Patates na východní stranu ostrova. Je zde výborné šnorchlování a při troše štěstí uvidíte rejnoky, karety a řadu drobných ryb. Východní strana ostrova je řídce osídlena, pláže jsou zde překrásné

V samém srdci La Digue najdete vyhlídku Belle Vue, odkud se naskytne překrásný výhled na Praslin i další ostrovy.

Mahé Mahé, hlavní ostrov Seychel, je dlouhý 27 km při šířce od 3 do 8 km. Je zde jediné mezinárodní letiště, kde přistanete po asi 9 hodinách letu z Evropy. Slouží rovněž jako odletové místo na všechny ostatní ostrovy a korálové skupiny. Rozmanitost místní přírody nabízí jak bílé písčité pláže, tak tropický deštný prales na pohořích. Ve vnitrozemí najdete plantáže čajovníku, vanilky a skořice.

Severní strana ostrova je nejvíce obydlena. Dálnice spojuje letiště s hlavním městem Victoria, kde se nachází zajímavé tržiště, přírodopisné muzeum, replika zvonice Big Ben na hlavní křižovatce a přístav. Na severozápadě se zastavte na pláži Beau Vallon, která patří mezi nejslavnější na světě. Jsou to 3 km bílého, čistého písku takřka bez kamenů i úlomků korálů. Křišťálově čistá voda nabízí mnoho druhů sportovních aktivit. Je jediné místo na Mahé, kde jsou provozovány vodní sporty jako jízda na vodních skútrech, lyžích a s padákem za člunem. Pláž i její okolí s několika bary a restauracemi je živé místo a občas zde může být i dost lidí. Na západním pobřeží určitě navštivte park Port Launay. Atrakcí je i ostrůvek Ile Thérese, na kterém žijí chráněné obří želvy, oblíbená je i pláž Barbarons.

St. Anne Marine National Park je první mořský park v Indickém oceánu. Chráněným územím byl jmenován v roce 1973. Zahrnuje šest ostrovů východně od Mahé, necelý kilometr od Victorie. Rybaření i sběr lastur a korálů je zde zakázáno. Na největším ostrově St. Anne je postaven v souladu s přírodou luxusní hotel. Okolní klidné a čisté vody jsou ideální na potápění i šnorchlování.

Na výletech, často spojených s piknikem, Vás doprovodí zkušení průvodci, kteří Vám ukáží fascinující místa na útesech. Dlouhodobá politika seychelské vlády zabezpečila, že koráli i ryby v tomto národním parku jsou jedny z nejlépe chráněných na světě.

Jižní část ostrova Mahé je méně hornatá a žije zde méně obyvatel než na severu. Hlavní atrakcí této části jsou pláže, malé, klidné a také mnohem krásnější než na severu. Jsou vhodné pro relaxaci, plavání v laguně a potápění. Většina z nich je chráněna útesy. Na východním pobřeží doporučujeme například okolí malinkého ostrůvku Ile Souris nebo Anse Forbans (nazývaná pirátská) a Anse Marie Louise. Na západním pobřeží je Anse á la Mouche krytá útesy, je však mělká, a tím méně vhodná ke šnorchlování. Anse Soleil je zcela odloučená pláž dostupná nejlépe jeepem, zatímco Anse Takamaka je mírně živější, u hlavní cesty, navíc s výtečnou restaurací, ale stejně tak fotogenická. Moře je zde otevřené, a to může znamenat vlny. V Anse Louis má Maia Resort zabranou báječnou část pobřeží. Na úplném jihu je mimořádně fotogenická pláž Anse Intendanse, která patří mezi nejlepší na světě.

mikroostrovy-v-Seychelach - Nejluxusnější a nejklidnější místa pro náročné.

jsou skupinou ostrovů v Indickém oceánu. Své návštěvníky Seychely osloví zejména nádherným prostředím – dlouhé písčité pláže, tropická flora. Na Seychely se můžete vypravit i v případě, že vyznáváte aktivní způsob odpočinku. K dispozici vám bude fitcentrum, tenisové kurty, plachtění, windsurfing, šlapadla, výlety lodí se skleněným dnem či půjčovna horských kol.

Praslin

Ostrov Praslin je výborným místem, kde si naplno vychutnáte slunce i moře. Ideálně situovaný menší hotel se nalézá ve velké tropické zahradě na slavné pláži Cote d‘Or. Na její jemný písek a do průzračné vody to budete mít jen pár kroků. Hotel je u našich klientů velmi oblíbený, zejména pro rodiny s dětmi. Necelých 5km od hotelu se nachází Vallée de Mai, kde uvidíte mystické palmy Coco de Mer a vzácného černého papouška. Pláž Anse Lazio, vyhlášená jako jedna z nejlepších na světě, je 15 minut jízdy autem

Ostrov Praslin je druhý největší ze tří nejznámějších ostrovů na Seychelách. Jedná se o exotiku v pravém slova smyslu. Praslin je pokryt mnoha palmami opuštěnými plážičkami s bělostným pískem. I přes turistický rozmach si stále zachovává své osobité kouzlo a neposkvrněnou přírodu.

Tropický ráj na ostrově Praslin. Na ostrově velké množství nádherných pláží s jemným bílým pískem, romantickými zátokami a rozmanitými skalními útesy. Jsou zde ideální podmínky na šnorchlování či potápění. V rámci zájezdu do této destinace si můžete vybrat z níže vypsaných hotelů, které splní i vaše požadavky na kvalitní ubytování, stravu a další související služby.

La Digue | Mahé | mikroostrovy-v-Seychelach | Praslin

Seychely – romantika v ráji uprostřed Indického oceánu

Last minute zájezdy Seychely all inclusive. Rádi byste prožili exotickou last minute dovolenou dovolenou na Sechelách, na ostrově lemovaném písečnými plážemi, vysokými palmami i nádhernými útesy, o něž se tříští vlny příboje? Pak využijte naší nabídky last minute zájezdů a prožijte nevšední exotickou last minute dovolenou na Seychelách, které vás přivítají širokými plážemi, komfortními hotely i vynikajícími podmínkami pro vodní sporty. Nechte se hýčkat v luxusním prostředí exotických ostrovů. Nenechte si ujít last minute zájezdy na Seychely a dopřejte si dovolenou plnou komfortu a relaxace.

Last minute zájezdy na Seychely jsou rozhodně vynikající volbou pro romantickou dovolenou s partnerem, odpočinek s přáteli či nevšední dovolenou s rodinou. Díky našim last moment balíčkům, které v sobě zahrnují nejen last minute zájezdy Seychely, ale také zájezdy na poslední chvíli, tzv. zájezdy super last minute na Seychely, máte exotickou dovolenou na Seychelách za opravdu jedinečnou cenu! Na našich stránkách naleznete pravidelně aktualizované last minute zájezdy na Seychely, včetně fotogalerie jednotlivých hotelů a praktických informací, které vám jistě usnadní výběr vaší dovolené.

Last minute dovolená Seychely

Last minute dovolená Seychely jistě nadchnou nejen milovníky slunce a moře, ale na své si zde příjdou také milovníci potápění, kteří mohou obdivovat krásy zdejšího podmořského světa. Vyberte si z naší nabídky last minute dovolené na Seychelách a prožijte dovolenou na místech, jako je La Digue, Mahé, ostrov Alphonse, ostrov Cerf, ostrov Denis, ostrov Desroches, ostrov Silhouette, Praslin či Sainte Anne. Seychely jsou opravdovým klenotem Indického oceánu. S našimi zájezdy si můžete dopřát exotickou last minute dovolenou Seychely i vy!

Last minute dovolená Seychely 2015 all inclusive. Nabídka last minute dovolená Seychely vás zavedou na nádherné souostroví v Indickém oceánu, ležící severně od ostrova Madagaskar. Seychely se mohou pochlubit nejkrásnějšími plážemi na světě. Je to místo nedotčené civilizací se spoustou endemitních živočišných i rostlinných druhů. K nejoblíbenějším nabídkám z balíčku zájezdy na Seyschely patří: dovolená Seychely 2015, last minute dovolená Seychely a dovolená Seychely vánoce. Last minute dovolená u moře na Seychelách vám nabídne spoustu báječných zážitků!

Lokality země Seychely | Frégate | La Digue | Mahé | Alphonse | Bird | Cerf | Denis | Desroches | Silhouette | Praslin | Sainte Anne

Nabídky last minute dovolená Seychely a super last minute dovolená Seychely jsou určeny cestovatelům na poslední chvíli a především milovníkům exotiky. Využijte last minute slevy, se kterými bude vaše dovolená u moře na Seycelách relativně levná. Slevy totiž mnohdy dosahují i několik desítek procent z původní ceny zájezdu. Obdobné slevy vám nabídne také first minute dovolená Seychely. Zažijte exotiku s nabídkou last minute dovolená Seychely levně!

Dovolená Seychely vánoce. Máte rádi změnu a neotřelé zážitky? Zvolte nabídku dovolená Seychely vánoce! Zcela netradiční vánoce na krásných plážích na pobřeží indického oceánu, to jsou Seychelské ostrovy! Odměňte sebe a své blízké a zvolte nabídku vánoce na Seychelských ostrovech!

Last minute dovolená Seychely levně | praha seychely letecky | levné letenky do seychely | mezinárodní letiště seychely | lety seychely | seychely zkratka | letenka seychely cena

Zájezdy na Seychely vás zavedou na souostroví čítající 115 ostrovů či ostrůvků. Největším je ostrov Mahé, kde se nachází hlavní město Victoria. Zájezdy na Seychely vyhledávají milovníci odpočinku i sportovní nadšenci. K velice oblíbeným nabídkám zájezdů na Seychely patří: dovolená Seychely a last minute dovolená Seychely. Na Seychely se cestuje letecky s odlety nejčastěji z Prahy a z Vídně. V ceně zájezdu bývá letenka, letištní poplatky a vámi vybrané ubytování a strava, nejčastěji v rozsahu all inclusive. Báječná dovolená u moře na ostrově Seychely, to je sen každého cestovatele!

O pohádkových Seychelách sní bez pochyby snad úplně každý. Kdo jednou spatřil tento kousek ráje, nebude ho chtít už nikdy opustit. Poznejte s námi ty nejkrásnějšípláže na světě.

Dovolená Seychely vánoce

Ostrov Desroches - Patří k menším ostrůvkům, poskytuje však nádherný korálový písek a laguny. Vhodné místo k potápění, či výletu na lodi. Ostrov La Dugie - Na tento ostrov je možno se dostat pouze lodní dopravou. Centrem je vesnička Le Passe. Pláže jsou písčité s romantickými zákoutími. Ostrov Mahé - Většina návštěvníků ostrova Mahé hledá na tomto místě klid, relaxaci, možnost potápění. Nejznámnější pláží je Beau Vallon, která dominuje nádherným jemným pískem. Ostrov Praslin - Druhým největším ostrovem Seychel je Praslin. Na ostrově se nevyskytují města, doprava je utlumena a počet aut minimální. Pláže jsou z velké většiny chráněny korálovým podložím, což je zásadní pro nadšence potápění a šnorchlování.

Seychelské ostrovy jsou rájem na Zemi a to v pravém slova smyslu. Čekají na Vás liduprázdné seychelské bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Sestavujeme individuální zájezdy na Seychely a doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů Mahé, Praslin, La Digue, nebo mikroostrovy. Díky tomu budete mít možnost poznat místní život seychelanů a také krásu a jedinečnost místní přírody. Samy jsme ostrovy procestovali a vyzkoušeli nespočet pláží, proto neváhejte nás kontaktovat. Seychely dovolená. Na Seychelách nenaleznete megalomanské hotely panelákového typu. Seychlely mají resorty nepřevyšující vegetaci. Hospodářství je závislé zejména na luxusním cestovním ruchu což se odráží i v ceně. Naši klienti mohou vybírat z jednodušších rodinných hotýlků nebo apartmánů bez stravování, přes střední kategorii 3 a 4 hvězdičkových hotelů po maximální luxus v nejzajímavějších resortech včetně pobytů na ostrovech jen s několika vilami. Při kombinaci ostrovů jsou transfery organizovány vnitrostátní leteckou dopravou, katamarány nebo helikoptérou. Přesuny z hlavního ostrova Mahé na sousední Praslin nezabere víc jak hodinu a z Praslinu na La Digue trvá přeplutí jen několik desítek minut.

Zájezdy na Seychely

Základní informace o ráji - Seychelských ostrovech. Seychelská republika se rozkládá jižně od rovníku na 115 malých ostrovech, rozesetých v několika skupinách na ploše zhruba 1100 krát 800 km severovýchodně od Madagaskaru. Ostrovy jsou dvojího typu – vlastní Seychelské ostrovy nebo též Vnitřní ostrovy (Mahé, Praslin, La Digue, Silhouette aj.), ležící na severovýchodě státu, jsou tvořeny masivními žulovými skalisky, zatímco ostatek souostroví, souhrnně označovaný jako Vnější ostrovy, představují ploché korálové atoly (Amiranty, Coetivy, Providence, Farquhar a Aldabra. Obydleno je 33 ostrovů, přičemž 4/5 obyvatelstva se soustřeďují na největším ostrově Mahé, kde leží i hlavní město Victoria. Seychely se těší poměrně stálému tropickému podnebí (ideální pro dovolenou během celého roku) s průměrnými denními teplotami mezi 24 a 30 °C a hojnému množství přeháněk, které jsou spíše příjemným zpestřením dne. Nejtepleji bývá v březnu až dubnu, relativně nejchladnějším obdobím roku pak léto od července do srpna. Vzhledem k blízkosti rovníku Seychely leží mimo oblast obvyklého výskytu tropických bouří. Ostrovy (zvláště Vnitřní) jsou dosud z části pokryty hustým tropickým lesem a pro svou odlehlost od pevniny jsou domovem mnoha endemických živočichů a rostlin. Vědecká studie, vypracovaná v 90. letech, udává jako endemické „přinejmenším“ 75 druhů kvetoucích rostlin, 15 druhů ptáků, 3 druhy savců, 30 druhů obojživelníků a plazů a několik stovek druhů bezobratlých. V tomto směru vyniká zejména atol Aldabra, na němž žije největší světová populace obřích želv (150 až 180 tisíc jedinců), a který byl roku 1982 prohlášen za světové přírodní dědictví UNESCO. Dalším unikátním symbolem země je palma seychelská (Lodoicea maldivica) s obřími plody připomínající pozadí, vážícími kolem 20 kg. Také háj 4 000 těchto stromů ve Vallée de Mai na ostrově Praslin je od roku 1983 zapsán na seznam světového dědictví. Velkou většinu obyvatelstva Seychel, kolem 90 %, představují míšenci, potomci francouzských kolonistů a afrických otroků, hovořící seychelskou kreolštinou (Seselwa). Naprostá většina Seychelanů žije na trojici ostrovů Mahé, Praslin a La Digue.

Co nabízí nejznámější Seychelské ostrovy? Mahé, Praslin, La Digue Při pobytu na Mahé doporučujeme zapůjčit na den či dva auto a projet si ostrov. Jezdí se po levé straně silnice, ale provoz je zde minimální. Na jižní části ostrova naleznete pláže s minimem osob nebo úplně liduprázdné. Zajímavá je i procházka po hlavním městě Victoria a návštěva místní botanické zahrady. Při cestách autem je velice poučná cesta skrz vnitrozemí do národního parku Marne Seychellais s tropickým pralesem, možností vyhlídky na východní i západní stranu ostrova, plantáže čajovníků a vanilky. Na Praslinu je nejzajímavější národní park Valle de Mai s největším ořechem světa a to Coco de Mer. Úchvatné jsou i samotné palmy. Pro milovníky golfu v resortu Lemuria je proslulé 18-ti jamkové hřiště. Hned pod hřištěm se nachází jedny z nejkrásnějších pláží světa. La Digue je pro turisty k poznání na kole nebo pěšky. Kdy L´Union rezervace poskytuje útočiště obřím želvám. Najdete zde továrnu na kokosovou kopru, výrobnu lodí starým způsobem, starý pirátský hřbitov a ty nejznámější a nejčastěji fotografované pláže Seychel s žulovými skalami a palmami nadklánějícími se nad moře. Na východním pobřeží naleznete liduprázdné pláže. Mikroostrovy, jako je Sainte Anne, Desroches, Fregate nebo North a další, svým návštěvníkům dopřejí soukromí a diskrétnost jedinečného ráje v absolutním klidu a v pohodlí luxusu. Krystalově čisté vody Indického oceánu otevírají zcela nový svět dobrodružství a zábavy. Podmínky pro potápění na souostroví Seychely jsou perfektní. Jsou zde stovky různých druhů korálů, nad kterými můžete žasnout. Šnorchlování jen pár metrů od břehu Vám odhalí barevnou krajinu žijících korálů, mušlí a některé z 900 druhů ryb. Také rybáři shledají Seychely rájem. V nabídkách výletů zajisté narazíte i na projížďky po moři nebo přímo na rybolov.

Seychely - doporučujeme resorty a hotely Hotely a resorty

jsou kombinací kvality od jednoduchých variant po luxusní záležitosti. Lze volit libovolnou délku pobytu v jakýkoliv termín. Doporučujeme kombinovat ostrovy, nebo při návratu zvolit zastávku v Dubaji. Obecně platí, že během našeho léta je na Seychelách nejlevnější sezóna. Ceny stoupají od konce září do listopadu. Začátek prosinec je ekonomicky výhodnější (krásné počasí, lepší ceny). Top sezóna je na vánoce a Silvestra. Hlavní sezóna pak pokračuje až do konce dubna. Díky místnímu partnerovi máme možnost individuálně připravit zájezd do jakéhokoliv resortu či hotelu na Seychelách. Pokud nenajdete zde svůj preferovaný resort neváhejte nás kontaktovat, kalkulaci a nabídku dostanete obratem.

Seychely. Tyto tropické ostrovy jsou důkladně chráněným přírodním bohatstvím naší planety, a ne nadarmo jsou připodobňovány k zahradám Edenu. Každého návštěvníka ohromí rozmanitým a krásným prostředím, kterému vévodí písčité pláže s žulovými masivy a průzračné vody Indického oceánu. Dovolená na Seychelách se nese ve znamení úniku před ruchem moderní civilizace a pobytu v přírodě. Každý z resortů je pečlivě zasazen do okolní krajiny, luxusní vily obklopují tropické palmy a keře. Dovolenou na Seychelách si vychutnají klienti s vysokými nároky na soukromí a kvalitu ubytování, na některých ostrovech se dokonce nachází pouze několik vil. Samozřejmostí je výtečná gastronomie, která kombinuje vlivy zahraniční kuchyně, a kvalitní služby.

Seychely a jejich přírodní bohatství

Seychely jsou světově zcela ojedinělé ostrovy žulového původu, které se mohou pyšnit nejrozsáhlejší soustavou korálových atolů. Největším ostrovem je Mahé, na kterém se nachází mezinárodní letiště. Tento zelený ráj je skvělou ukázkou biodiverzity Seychelského souostroví. Pokud chcete v rychlosti obdivovat rostliny seychelské oblasti, rozhodně navštivte botanickou zahradu v hlavním městě Victorii. V korunách stromů se skrývají jedny z nejpočetnějších kolonií ptáků, mezi tropickými rostlinami je k vidění řada ohrožených druhů, včetně nádherných orchidejí a dalších endemických plodin.

Jednou z nejznámějších rostlin Seychel je seychelská palma, nazývaná též mořský kokos, která je proslulá největšími semeny na světě. Tuto palmu naleznete volně růst na ostrově Praslin, druhém největším seychelském ostrově, na kterém leží nádherné chráněné území Valleé de Mai. Třetím největším ostrovem Seychel je La Digue, který leží východně od Praslinu. Ne nadarmo bývá označován jako jeden z nejromantičtějších ostrovů planety. Vzhledem k tomu, že unikl vlivu moderní doby, budou jím ohromeni také všichni milovníci přírody. Jsou zde krásné pláže, jako například Petite Anse a Anse Cocos. Každý z ostrovů má rozdílný charakter a své osobní kouzlo, a také proto jsou Seychely mezi turisty tolik oblíbené. Odpočinek, relaxace, potápění, ale i ekoturistika a sportovní vyžití, to vše mohou svým návštěvníkům Seychely nabídnout.

Seychelské ostrovy Praslin a La Digue

Zájezdy a dovolená Seychely 2015 all inclusive. Nabídka zájezdy a dovolená Seychely vás zavedou na souostroví v Indickém oceánu, východně od Afriky a na sever od ostrova Madagaskar. Seychely se skládají ze 115 ostrovů, jsou tu jedny z nejkrásnějších pláží na světě. Je to místo, kde zůstala příroda naprosto nedotčena civilizací, a díky tomu jsou Seychely domovem některých vzácných endemitních druhů. Mezi velice oblíbené nabídky z balíčku zájezdy na Seyschely patří: dovolená Seychely 2015 a dovolená Seychely vánoce. Dovolená u moře na Seychelách vám nabídne spoustu báječných zážitků!

Seychely se dají právem nazývat pozemským rájem, který nadchne každého návštěvníka. Ostrovy v srdci Indického oceánu, vás budou hýčkat nádherou přírody i luxusem hotelů. Seychely jsou synonymem luxusní dovolené. Se zatajeným dechem prozkoumejte svět korálových útesů, nebo se prostě jen uvelebte na lehátku a užívejte si dovolenkovou pohodu. Vydejte se na Seychely a vychutnejte si některou z fantastických pláží ostrova Mahé, obdivujte koloniální krásu hlavního města Victoria nebo přírodní divy ostrova La Digue. Poznejte všechna lákadla Seychel, která hravě předčí vaše představy o pohádkové dovolené.

Last minute dovolená Seychely levně

SEYCHELY - celkem 115 ostrovů v Indickém oceánu, 1.600 km východně od Afriky, vytváří Seychelské ostrovy, místo, jež se v posledních letech stalo oblíbeným cílem pro turisty z celého světa. Příjemné tropické podnebí, panenská příroda a pohádkové pláže s jemným bílým pískem jsou ideálním místem pro koupání v průzračné vodě Indického oceánu. Korálové útesy nabízí vynikající podmínky pro potápění a pozorování podmořského světa. Poznáte zde pravý ráj a získáte vzpomínky a zážitky, na které nikdy nezapomenete.

Seychely – romantika v ráji uprostřed Indického oceánu. Seychely se sestávají ze 41 ostrovů, z nichž hlavní je Mahé. Další obydlené jsou Praslin, La Digue, Fregate, Silhoutte, North, St. Anne a Cousine. Řada ostrůvků z vnější korálové skupiny sahá jen několik metrů nad hladinu moře, například Desroches, Alphonse, Bird. Pokud chcete zažít romantiku na osamělých plážích a typickou kreolskou atmosféru doporučujeme nejmenší La Digue, kam se dostanete pouze lodí z prostředního Praslinu. Při návštěvě Seychel byste určitě neměli zapomenout navštívit národní park Vallé de Mai na ostrově Praslin, kde roste unikátní kokosový ořech Coco de Mer, který svým tvarem připomíná ženské lůno. Sportovní vyžití a večerní zábavu najdete na Mahé v oblasti Beau Vallon. Každý z ostrovů je unikátní, má svou jedinečnou atmosféru a půvab. Pro dokonalé poznání doporučujeme kombinaci ostrovů. Pobyt na jednotlivých ostrovech může být libovolně dlouhý, můžete volit pobyt na dvou i třech ostrovech. Jednotlivé transfery Vám samozřejmě zařídíme. Seychelské ostrovy mají překrásné pláže, řada z nich patří do TOP 10 na celém světě (jako Anse Lazio na Praslinu či Anse Source D´Argent na La Digue), panenskou přírodu i jedinečný podmořský svět (mořské karety, rejnoky, nepřeberné množství ryb…). I gurmáni si na Seychelách příjdou na své – kreolská kuchyně nabízí širokou nabídku mořských ryb a darů moře. Rovněž můžete kombinovat Seychely s ostrovem Mauritius, který je vzdálen pouhé 2 hodiny letu (více o Mauritius zde).

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading