TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Zimbabwe Dovolená poznávací zájezdy last minute

Katalog online

Zimbabwská republika leží ve vnitrozemí jihovýchodní Afriky.

ZIMBABWE - země požehnaná rozmanitostí krás, jaké jednou provždy uspokojí srdce každého cestovatele.

Zimbabwská republika leží ve vnitrozemí jihovýchodní Afriky. Povrch země tvoří zvlněná náhorní plošina, která se sklání směrem k jihu. Ze západu sem zasahuje poušť Kalahari, z východu pohoří Inyanga. . Rostlinným kryvem jsou savany a řídké lesy, na návětrných svazích Inyanga stálezelené tropické vlhké lesy. Jedná se o rozvojový stát s relativně vyspělým průmyslem a významnou těžbou surovin. Je tu hustá železniční síť, ale nekvalitní síť silniční. Negramotnost je nízká, cca 11 %.

Dovolená Zimbabwe - poznávejte krásy Zimbabwe

Zimbabwe Dovolená poznávací zájezdy last minute#

Last minute zájezdy Zimbabwe Láká vás doznat drsné kouzlo africké přírody prostřednictvím dovolené last minute? Zimbabwe vám k tomu dá ideální příležitost. Rozhodnete-li se jet na zájezd do Zimbababwe na poslední chvíli, nebude to unáhlené rozhodnutí. Přesvědčí vás o tom obrovské Viktoriiny vodopády, výrobky domorodých řemeslníků nebo safari uprostřed nekonečných plání.

Země požehnaná rozmanitostí krás, jaké jednou pro vždy uspokojí srdce každého cestovatele. Nevtrhly sem dosud davy nadšených svátečních turistů a tak tato země zůstává zatím tichým a rozlehlým útočištěm se svým osobitým rázem čekajíce na návštěvníka, který chce zažít to nejlepší, co může Afrika nabídnout.

Od jednoho konce na druhý je poseta bohatou divokou a nespoutanou přírodou se záplavou zvířat, která vytvoří z kterékoliv jízdy rezervací objevitelskou výpravu. Určitě při ní narazíte i na ruiny kamenných staveb svědčící o kultuře, jejíž kořeny se ztrácejí kdesi ve vzdálené minulosti. Po tom všem Zimbabwe nabídne jedny z nejčistších a nejrozlehlejších měst v Africe s hotely a restauracemi na vskutku mezinárodní úrovni.

Kouzelné Viktoriiny vodopády

Viktoriiny vodopády jsou bezesporu jedním z nepůsobivějších přírodních divů světa. Návštěvníci mohou užasle hledět, jak se do vody mohutného toku klidně plynoucí řeky Zambezi, která je hraniční řekou se Zambií, nic netuše blíží k 1.700m širokému čedičovému zlomu, aby se poté bez zábran vrhly přes okraj na více než 100 metrový skok do zpěněné hromově hučící rokle.

Zimbabwe je africká země s nádhernou přírodou

Zimbabwe aktivní dovolená a zájezdy

Dovolená a zájezdy Zimbabwe. Toužíte poznat krásy africké přírody a zároveň poznat blíže kulturu zdejších kmenů? Pak se vydejte na dovolenou do Zimbabwe! Nádherné Viktoriiny vodopády, přírodní rezervace s lvy i gazelami, bohatý kulturní život i luxusní turistické zázemí, to vše a ještě mnohem víc čeká na vaši návštěvu. Tak neváhejte a prožijte skvělou dovolenou nabitou jedinečnými zážitky z Afriky! Na stránkách naší cestovní agentury si můžete zajistit jak pobytové, tak poznávací zájezdy do Zimbabve, s nimiž poznáte nejkrásnější místa této země a poznáte zblízka její osobitou kulturu. V naší nabídce naleznete zájezdy do Zimbabwe nejen divoké safari africkou džunglí a savanami, ale také zájezdy, s nimiž se vydáte do hlavního města Harare, k nádherným Viktoriiným vodopádům, uvidíte velké množství unikátních památek a dalších krásných míst, které skýtá Zimbabwe obrovské množství. Dovolená v Zimbabwe, jedinečný zážitek z poznání Afriky.

ZIMBABWE - země požehnaná rozmanitostí krás, jaké jednou provždy uspokojí srdce každého cestovatele. Do Zimbabwe dosud nevtrhly davy nadšených svátečních turistů a tak tato země ukrytá na černém kontinentě zůstává zatím tichým a rozlehlým útočištěm se svým osobitým rázem čekajíce na návštěvníka, který chce zažít to nejlepší, co může Afrika nabídnout. Od jednoho konce na druhý je Zimbabwe poseto divokou nespoutanou přírodou se záplavou zvířat, která vytvoří z kterékoli jízdy rezervací objevitelskou výpravu. Určitě při ní narazíte i na ruiny kamenných staveb svědčící o kultuře, jejíž kořeny se ztrácejí kdesi ve vzdálené minulosti. Po tom všem Vám Zimbabwe nabídne jedny z nejčistších a nejrozlehlejších měst v Africe s hotely a restauracemi na vskutku mezinárodní úrovni. Očkování a lékař při cestě do Zimbabwe Při cestách do Zimbabwe není nutné žádné speciální očkování, doporučujeme pouze poradit se před odjezdem se svým lékařem o prevenci proti malárii. Lékařská péče je dostupná. Zimbabwe - jazyk: Anglicky mluvící návštěvník nebude mít v turisticky nejnavštěvovanějších místech jazykové problémy. Nápoje a strava v Zimbabwe Ve většině měst a v rezervacích je voda z vodovodní sítě pitná. Množství restaurací nabízí různé zahraniční kuchyně. Měna a směnárny Zimbabwe Místní měnou je 1 dolar (ZWD). Kurz měny se pohybuje okolo 1,5 Kč/1 ZWD. Doprava v Zimbabwe Rozvinuté všechny typy dopravy. Městská veřejná doprava je velmi omezená.Taxi zajišťují i příměstskou dopravu. Asfaltové silnice spojují všechna důležitá místa. Jezdí se vlevo. Zimbabwe - nákupy: Vše potřebné lze zakoupit v obchodních centrech a supermarketech. Na místech turistických atrakcí je vždy množství prodavačů typických suvenýrů. Bezpečnost v Zimbabwe. V zájmu vlastního bezpečí doporučujeme chodit ve skupinách, nechodit po setmění vylidněnými ulicemi a neupozorňovat na sebe nápadně nošenými šperky a elektronikou. Mějte u sebe jen nezbytně nutné množství peněz a zbytek spolu s doklady ukládejte do hotelového trezoru. Používáte-li vůz, nenechávejte nic viditelně ležet uvnitř a neberte do vozu cizí osoby.

Města v Zimbabwe - Harare, Viktoriiny vodopády, Bulawayo

zimbabwe inflace | zimbabwe měna | zimbabwe dollar | zimbabwe mugabe | viktoriiny vodopády | zimbabwe currency | zimbabwe dollar kurz | zimbabwe white

Travel Zimbabwe , Tours , Holidays - Thompsons Africa Travel in Zimbabwe and discover one of the most beautiful African destinations. Thompsons Africa offers a wide selection of tours and holidays in Zimbabwe . Zimbabwe Facts amp;map Essential Travel Information, Rhino Africa Get all your Zimbabwe facts and travel information from Rhino Africa - the African safari specialists Zimbabwe Hostels - Cheap Hostels in Zimbabwe The complete list of Zimbabwe Hostels from Hostels.com Vyberte si ze stovek hostelů v Zimbabwe - v nejúplnějším seznamu hostelů pro Zimbabwe . Databáze Zimbabwe hostelů. Travel Insurance Hostely Na Celém Světě Zimbabwe , Africa - Travel Guide and Tourist Information A complete and comprehensive guide to Zimbabwe , detailing accommodation, safaris, visitor travel information and more. Zimbabwe is a landlocked country in south-central Africa . Zimbabwe Adventure Holidays: Guided Small Group Trips: Geckos Country Highlights: Antelope Park, Victoria Falls, Hwange National Park. Travel to Zimbabwe with a Geckos grassroots safari! Zimbabwe , Africa Travel Tours amp; Trips Contact us Moje Afrika - Zájezdy - Cesty do Zimbabwe (Stella Travel ) Ve spolupráci s našimi partnery v Zimbabwe Vám můžeme nabídnout cestu na míru po Zimbabwe , podle Vašich představ, známe velmi dobře místní podmínky. V Zimbabwe jsou 4 místa Světového dědictví UNESCO, pracujeme African Safari Tours Southern Africa Travel Packages View All Tours , Travel packages, Safaris, Activities and Day Trips in Southern Africa . Quick Pick with Prices and Online bookings

Dovolená Zimbabwe, poznávejte krásy, které Vám Zimbabwe nabízí. Zájezdy do zemí jako Zimbabwe vybíráme pouze od prověřených cestovních kanceláří. Zimbabwe: Last minute, dovolená, first minute - vše přehledně na jednom místě! Nezapomeňte se podívat do našeho Atlasu zemí na informace o Vámi požadované zemi: Zimbabwe či případně i přímo na mapu země Zimbabwe.

Africa travel tours zimbabwe

Zimbabwe je africká země s nádhernou přírodou Země není ještě zničená masovým turismem, takže v některých místech budete mít pocit, že jste prvními lidmi, kteří tady vkročili. Nejznámějším místem jsou Viktoriiny vodopády, které vás ohromí. Také budete překvapeni čistotou a úrovní zdejších hotelů.

Zimbabwe je stát na jihovýchodě Afriky. Sousedí na severozápadě se Zambií, na východě s Mozambikem, na jihu s Jihoafrickou republikou a na jihozápadě s Botswanou. Podnebí Zimbabwe je tropické, horké. Na severu převládá vliv monzunů, jih je převážně v oblasti pasátů.

Poznávací zájezdy Zimbabwe

Viktoriiny vodopády, nejkrásnější na světě. NP Chobe s rekordním počtem slonů. Solná pláň NP Etosha s unikátní faunou. Kmen Himbů s tradičními zvyky a obyčeji. Nejhezčí ženy Afriky? V Namibii zažijeme více, než je obvyklé! Tisíce lachtanů na Cape Cross. Evropský Swakopmund. Nejvyšší písečné duny světa na poušti Namib Naukluft. Nejhlubší a nejpůsobivější Fish River kaňon. Kapské město. Mys Dobré naděje.

Velká cesta z nejkrásnějšího města světa až na Viktoriiny vodopády. Škála odlišných tváří Afriky. Zajímavosti Kapského města. Idylická St. Lucia s hrochy a krokodýly, kaňony a divokost NP Tsitsikamma. Nejstarší národní park Hluhluwe-Umfalozi s největší koncentrací bílých i černých nosorožců na světě. Horské štíty Lesotha a malebné království Swazijsko. Safari v nejznámějším NP Kruger. Úchvatná panoramatická cesta pohořím Drakensberg. Viktoriiny vodopády v Zimbabwe. V červencovém termínu z klimatických důvodů změna programu. Jednodenní návštěva Lesotha je nahrazena plnohodnotnou návštěvou jižní části NP Kruger.

Zimbabwe dovolená a zájezdy

Zážitek pravého afrického dobrodružství mohou zprostředkovat některé poznávací zájezdy. Zimbabwe patří k zemím, v nichž si právě takových zkušeností užijeme spoustu. Poznávací zájezd do Zimbabwe, to znamená rytmické zvuky bubnů, víření domorodých tanců, žirafí krky zbarvené rudým zapadajícím sluncem a mnoho dalších exotických smyslových vjemů.

Zážitek pravého afrického dobrodružství mohou zprostředkovat některé poznávací zájezdy. Zimbabwe patří k zemím, v nichž si právě takových zkušeností užijeme spoustu. Poznávací zájezd do Zimbabwe, to znamená rytmické zvuky bubnů, víření domorodých ... Republika Zimbabwe Rozloha: 390 580 km2 Reliéf: nejvyšší bod - Inyangani (2 592 m), nejnižší bod - Save (162 m) Hlavní město: Harare (1 184 000 obyv.) Další města (tis. obyv.): Bulawayo 621, Chitungwiza 274 Správní členění: 10 provincií Státní zřízení: republika Počet obyvatel (2004): 12 671 860 Úřední jazyk: angličtina Užitečné informace Vstupní režim: nutný je platný pas se zimbabwským vízem - obvyklá doba platnosti 6 měsíců od data vydání. Potřebné vízum je možno získat např. na velvyslanectvích Zimbabwe ve Vídni nebo v Berlíně. Získání víza může být občas velice časově zdlouhavé. Zdravotnictví: při příjezdu ze země, kde se vyskytuje žlutá zimnice, je nutno se prokázat mezinárodním očkovacím průkazem s platnou vakcinací proti této nemoci (Pozor, stačí např. několikahodinové překročení hranice do Zambie a při návratu je požadováno očkování!. Doporučuje se před cestou ověřit u zastupitelského úřadu Zimbabwe, zda se podmínky pro přicestování nezměnily. Důležitá telefonní čísla .

Kouzelné Viktoriiny vodopády, přírodní rezervaci s africkými zvířaty, nádherné přírodní scenérie, ale i velice kvalitní ubytování... To všechno najdete v Zimbabwe. V zemi, kde kromě divokého safari, na vás čekají nekonečně dlouhé savany a kultura zdejších kmenů.

Expedice se rozdělují na kempové a s ubytováním. Při kempové expedici je ubytování ve velkých stanech se zabudovanou moskytiérou, stavění stanů je velmi snadné, každý má k dispozici matraci, potřebujete jen vlastní spací pytel a ručník. Pokud chcete mít stan jen pro sebe, je třeba vyžádat. Expedice s ubytováním - hlavní rozdíl je v tom, že spíte v posteli a potřebujete jen vlastní ručník. Ubytování se liší podle jednotlivých míst, používají se hostely, hotely, bungala, chatky, pevné stany a tradiční domky. Je možné se také zúčastnit cesty s menším počtem účastníků, ale auto je stejně velké, takže cestování je velmi pohodlné. To znamená, že v autě pro 24 osob je pouze osob 12. Expedice jsou pro zájemce, kteří se zajímají o lidi, místa, zvířata a dobrodružství. Skupiny jsou složeny z různých národností, jezdí sem i skupiny přátel, ale hlavně hodně jednotlivců. Zkušenost nám ukázala, že expedice jsou vhodné pro klienty od 16-65 let, ale mohou jet i starší cestující. Část dne je věnována cestování z jednoho místa na druhé, obvykle se vstává za úsvitu, oběd je obvykle rychlý, večery se tráví v kempu. Průvodci dělají všechnu práci, jen se očekává pomoc např. při mytí nádobí, stavění stanů a nakládání zavazadel. Pro zjednodušení výběru, na kterou expedici chcete jet, se rozhodněte, zda chcete jet do jižní nebo východní Afriky, pro začátečníky je vhodnější jižní Afrika, pak se rozhodněte, zda chcete kempovou expedici nebo s ubytováním a na jak dlouho chcete jet, pomůžeme Vám s výběrem. V ceně expedice je zahrnuta doprava ve speciálních autech, služby dvou průvodců, strava, specifikované aktivity a většina vstupů do národních parků. V ceně nejsou zahrnuta víza, věci osobní potřeby, nápoje, fakultativní aktivity a letenky. Balíček aktivit: je fakultativní, zahrnuje základní aktivity po cestě, ale ne každý si je může dovolit, proto je cena odděleně určena, ale pokud si balíček nezakoupíte na cestě se nic nezmění, stále je zahrnuta doprava, jídlo, ubytování.

COUNTRY AREA ACTIVITY PRICE RANGE Botswana Ghanzi Bushman Experience $15 to $25 Botswana Kasane Chobe NP Game Drive $40 to $45 Botswana Kasane Chobe NP Combo (River & Drive) $60 to $65 Botswana Maun Scenic Flight over Okavango Delta $65 to $75 Botswana Okavango Tips for Polers - Per Day $5 to $8 Ethiopia Addis Ababa Dinner at Local Restaurant $20 to $25 Kenya Amboseli NP ACWT Project $10 to $50 Kenya Lake Naivasha Hells Gate NP $15 to $25 Kenya Lake Naivasha Elsamere High Tea (meal) $25 to $85 Kenya Masai Mara Masaai Village Tour $25 to $35 Kenya Masai Mara Tips for Guide - Per Day ... Ubytování před a po expedici Nabízíme vám zajištění veškerého ubytování, transferů a exkurzí před a po samotné výpravě. Vyjednali jsme pro vás nejvýhodnější ceny ubytovacích zařízení na místech, kde končí či začínají naše expedice. Rádi vám pomůžeme s jakoukoliv rezervací ubytování před i po zájezdu. V případě, že nelze zajistit letecký spoj, který by navazoval na začátek expedice nebo když se informativní schůzka koná jeden den před startem expedice a nebo si pouze chcete po dlouhém letu odpočinout, stává se rezervace noclehu nezbytností. Má však i své výhody - protože expedice vyjíždějí brzy ráno, můžete v ten den v klidu sejít ze svého pokoje do hotelové haly, zaregistrovat se a poté nastoupit cestu. Transit z Viktoriiných vodopádů do Johannesburgu - 2 dny NOM/NTVJ, NATVJ (ek) Transit z Viktoriiných vodopádů do Johannesburgu - 2 dny NOM/NTVJ, NATVJ (ek) Navštívené země: Zimbabwe, Botswana, Jihoafrická republika Kód : NTVJ nebo NATVJ Doprava : truck Délka : 2 dny, 1 noc Začátek : Victoria Falls Konec : Johannesburg Ubytování : ve stanech nebo v bungalovech (pevné stany) Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Zimbabwe 30,- USD To nejlepší ze Zimbabwe - 5 dní NZZ (ek) Cesta začíná na Victoria Falls, trvá 5 dní, zahrnuje stravu 4x snídaně, 5x oběd a 4xvečeře, jezdí se dvakrát měsíčně, min/max počet 4/18 Balíček aktivit: odpoledni safari v NP Hwange a Matopos To nejlepší z Botswany - 6 dní NMV/NVM (ek) Cesta začíná v Maunu a končí na Victoria Falls nebo opačně, zahrnuje dopravu, ubytování v kempech, 5x snídani, 5x oběd a 4x večeři. Balíček aktivit: 3 dny cesty v Deltě, plavba na lodi v NP Chobe, vstup do NP Victoria Falls. Expedice do Okavanga z jihu na sever - 8 dní NOM/NJV (ek) Navštívené země : Jihoafrická republika, Botswana, Zimbabwe Kód : NJV Doprava : truck Délka : 8 dní, 7 nocí Strava : 7x snídaně a oběd, 7x večeře Začátek : Johannesburg Konec : Victoria Falls Ubytování : ve stanech, kempy Cena nezahrnuje: vízum do Zimbabwe cca 30 USD na místě letenku, letištní taxy Expedice do Okavanga ze severu na jih - 8 dní NOM/NVJ (ek) Navštívené země : Zimbabwe, Botswana, Jihoafrická republika Kód : NVJ Doprava : truck Délka : 8 dní, 7 nocí Strava : 7x snídaně a oběd, 7x večeře Začátek : Victoria Falls Konec : Johannesburg Ubytování : ve stanech, kempy Cena nezahrnuje: vízum do Zimbabwe cca 30 USD na místě letenku, letištní taxy Delta a Chobe - 8 dní NOM/NWV (ek) Navštívené země : Namibie, Botswana, Zimbabwe Kód: NWV Doprava: truck Délka: 8 dní, 7 nocí Strava: 7x snídaně a oběd, 6x večeře Začátek: Windhoek Konec: Victoria Falls Ubytování: ve stanech Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Namibie 55,- EUR (doba vyřízení 2 - 3 týdny, nutno předem)) vízum do Zimbabwe 30,- USD na místě To nejlepší ze Zimbabwe a Kruger - 9 dní NZJJ (ek) Cesta začíná na Victoria Falls a končí v Johannesburgu, 9 dní, 7x snídaně, 7xoběd, 7x večeře. Balíček aktivit: odpolední safari v NP Hwange a NP Matopo, celodenní safari v autech 4x4, večerní safari a ranní vycházka do buše. Viktoriiny vodopády a Malawi - 11 dní NOM/NDV, NVD (ek) Kód: NDV/NVD Ubytování : 10 nocí ve stanovém kempu Doprava : truck Délka : 11 dní, 10 nocí Začátek : Livingstone / Dar es Salaam Konec : Dar es Salaam / Livingstone / jezdí se oběma směry / Navštívené země : Zambie, Zimbabwe, Malawi a Tanzanie Místo setkání: v 9:00 hodin v Zambezi Waterfront, Sichango Road, Livingstone, Zambie Konec expedice: Silversand Beach Resort, Bagamoyo Road, Kunduchi Beach, Dar es Salaam V ceně je zahrnuto : - ubytování a stravování dle rozpisu - veškerá pozemní doprava - dvoulůžkový stan a kempová výbava - profesionální řidič/průvodce (AJ) Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Tanzánie 50,- USD na místě vízum do Malawi tranzitní 70,-EUR předem vízum do Zimbabwe 30,- USD na místě vízum do Zambie 50,- USD na místě Delta, Chobe a Kruger 13 dní NOM / NJBK (ek) Navštívené země: JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe Délka: 13 dní, 12 nocí Strava: 10x snídaně, 9x oběd, 8x večeře Ubytování: kempové Začátek Johannesburg, konec Johannesburg Doprava: safari auto Min. 4, max. 18 osob Aktivity balíček: safari v Stevensford Reserve, 3 dny Delta, safari v NP Chobe, projížďka lodí Chobe NP, vstup do NP Vic Falls, celodenní safari v NP Kruger v autě 4x4, Kwa Madwala večerní a ranní safari Vodopády a divočina 13 dní NOM/ NJVJ Při této expedici navštívíte: JAR, Botswanu a Zimbabwe Délka: 13 dní, 12 nocí Strava: 12x snídaně, 13x oběd, 10x večeře Ubytování: kempy Začátek cesty: Johannesburg, konec cesty Johannesburg Doprava: truck Cena zahrnuje: Khama Rhino Sanctuary Okavango Delta plavba na mokoro NP Chobe a plavba po řece Chobe Victoria Falls výlet na kanoe po řece Zambezi Poušť a delta – 14 dní NOM/NSV (ek) Navštívené země: Namibie, Botswana, Zimbabwe Kód : NSV Doprava: truck Délka: 14 dní, 13 nocí Strava : 13 x snídaně, 12 x oběd, 10 x večeře Začátek : Swakopmund Konec : Victoria falls Ubytování : ve stanech Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Namibie 55,- EUR (doba vyřízení 2 - 3 týdny, nutno předem) vízum do Zimbabwe 30,- USD na místě Okavango, Zimbabwe a Kruger - 17 dní NOM/NDVJ (ek) Cesta začíná a končí v Johannesburgu, délka 17 dní, 16 nocí, zahrnuje dopravu, 14x snídani, 14x oběd a 13x večeři. (min./max 4/18 osob), malé skupiny 4/12/ Balíček aktivit: safari v Khama Rhino Sanctuary, plavba lodí v NP Chobe, vstup na Victoria Falls, tři dny v Deltě Okavango (jízda autem nebo plavba lodí), odpolední safari v NP Hwange a NP Matopos, celodenní safari v autech 4x4, večerní safari, ranní vycházka buší. To nejlepší ze Zimbabwe a Mozambik - 19 dní NZJM (ek) Cesta začíná na Victoria Falls a končí v Johannesburgu. Zahrnuje 17x snídani, 17x oběd a 17x večeři. Balíček aktivit: odpolední safari v NP Hwange a Matopo, výlet na Bazaruto a rehabilitační centrum Mohololo Z Kapského Města k Viktoriiným vodopádům - 20 dní NOM/NCV (ek) Navštívené země : Jihoafrická republika, Namibie, Botswana, Zimbabwe Kód : NCV Doprava : truck Délka : 20 dní, 19 nocí Strava : 19x snídaně, 18x oběd, 15x večeře Začátek : Kapské Město Konec : Victoria Falls Ubytování : ve stanech Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Namibie 55,- EUR (doba vyřízení 2 - 3 týdny, nutno předem) vízum do Zimbabwe 30,- USD Z Nairobi na Victoria Falls a opačně - 21 dní NOM/NNV, NVN (ek) Z Viktoriiných vodopádů do Nairobi, 21 dní Kategorie: Kempové EXPEDICE Cena zahrnuje : ubytování 20 nocí v kempu stravování dle itineráře pozemní doprava s řidičem/průvodcem v AJ stan pro 2 osoby s podložkou Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Keni 50,- USD na místě vízum do Tanzánie 50,- USD na místě vízum do Malawi tranzitní 65,- EUR předem (125,-EUR normální) vízum do Zimbabwe 30,- USD na místě vízum do Zambie 50,- USD na místě Kód: NOM/NNV nebo NVN Tato expedice se jezdí oběma směry (i z Victoria Falls do Nairobi) Navštívené země : Zimbabwe, Zambie, Malawi, Tanzánie, Keňa Místa odjezdu: 1. Nairobi, Boulevard Hotel, Harry Thuku Road Registrace v den odjezdu v 8.45 hodin Odjezd v 9.30 hodin Informační schůzka den před odjezdem v 17.00 hodin 2. Victoria Falls Restcamp and Lodge, Parkway Drive Registrace v den odjezdu v 9.00 hodin Informační schůzka den před odjezdem v 17.00 hodin Jezdí se v obou směrech. Z Kapského Města do Krugerova národního parku – 26 dní /kempy/NOM/NCVJ Navštívené země: Jihoafrická republika 2x, Namibie, Botswana 2x, Zimbabwe Kód: NCVJ Doprava: truck Délka: 26 dní, 25 nocí Strava: 22 x snídaně, 20 x oběd, 18 x večeře Začátek: Kapské Město Konec: Johannesburg Ubytování: ve stanech, kempy Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Namibie 55,- EUR (doba vyřízení 2 - 3 týdny, nutno předem) vízum do Zimbabwe 30,- USD na místě 4 země za 26 dní NOM/NCVZJ (ek) Navštívené země: JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe Délka: 26 dní, 25 nocí Strava: 22x snídaně, 23x oběd, 19x večeře Ubytovaní: stanové, kempy Začátek Kapské město, konec Johannesburg Doprava: truck Cena zahrnuje: vycházka s průvodcem v Cedrových horách, Gariep (Orange) River, NP Namib - Naukluft, vycházka s průvodcem v Sossusvlei, Duna 45, Spitzkoppe, setkání s Himby, 2 noci v NP Etosha, 2 noci výlet do delty Okavanga, plavba na mokoro, plavba na lodi v NP Chobe, NP Victoria Falls. Balíček aktivit: procházka s průvodcem v Cedrových horách, procházka v poušti, návštěva Himbů, tři dny v Deltě, plavba po řece Chobe, vstup na Vic Falls, odpolední safari v NP Hwange a v NP Matopo. Z Kapského Města na Victoria Falls + Mozambik 36 dní NOM/NCVM Kombinace expedice Z Kapského Města do Krugerova NP + Objevování Mozambiku NCJV + NJMJ Z Kapského Města do Nairobi - 42 dní NOM/NCN (ek) Kempová expedice z Kapského Města do Nairobi - 42 dní Navštívené země: Jihoafrická republika, Namibie, Botswana, Zimbabwe (fakultativně), Zambie, Malawi, Tanzánie, Keňa Kód: NOM/ NCN Doprava: truck Délka: 42 dní, 41 nocí Strava: 39 x snídaně, 35 x oběd, 32 x večeře Začátek: Kapské Město Konec: Nairobi Ubytování: ve stanech, kempy Cena nezahrnuje: letenku, letištní taxy vízum do Namibie 75,- EUR (doba vyřízení 2 - 3 týdny, nutno předem) vízum do Keni 50,- USD na místě vízum do Tanzánie 50,- USD na místě vízum do Malawi tranzitní 70,- EUR předem (125,- EUR normální) vízum do Zimbabwe 30,- USD na místě vízum do Zambie 50,- USD na místě Dlouhé expedice od 28 do 56 dnů (ek) V nabídce máme také expedice, které jsou od 36 dnů až do 56 dnů. Například: Východní a jižní Afrika 29 dnů (oba dva směry, kód NJN nebo NNJ) - cena 45.800 CZK + aktivity 19.000 CZK Z Kapského Města do Dar es Salaam 32 dnů NCVD - cena 52.400 CZK + aktivity 12.700 CZK Východní Afrika + gorily 35 dní NVMG - cena 52.400 CZK + aktivity 25.300 CZK Z Kapského Města na Victoria Falls a Mozambik 36 dní NCVM - cena 58.900 CZK + aktivity 15.500 CZK Z Delty ke gorilám 43 dní NJMG - cena 68.300 CZK + aktivity 34.400 CZK Nejlepší z Afriky na 56 dní NCMG - cena 82.900 CZK + aktivity 35.300CZK

Dovolená a zájezdy Zimbabwe. Toužíte poznat krásy africké přírody a zároveň poznat blíže kulturu zdejších kmenů? Pak se vydejte na dovolenou do Zimbabwe! Nádherné Viktoriiny vodopády, přírodní rezervace s lvy i gazelami, bohatý kulturní život i luxusní turistické zázemí, to vše a ještě mnohem víc čeká na vaši návštěvu. Tak neváhejte a prožijte skvělou dovolenou nabitou jedinečnými zážitky z Afriky! Na stránkách naší cestovní agentury si můžete zajistit jak pobytové, tak poznávací zájezdy do Zimbabve, s nimiž poznáte nejkrásnější místa této země a poznáte zblízka její osobitou kulturu. V naší nabídce naleznete zájezdy do Zimbabwe nejen divoké safari africkou džunglí a savanami, ale také zájezdy, s nimiž se vydáte do hlavního města Harare, k nádherným Viktoriiným vodopádům, uvidíte velké množství unikátních památek a dalších krásných míst, které skýtá Zimbabwe obrovské množství. Dovolená v Zimbabwe, jedinečný zážitek z poznání Afriky.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading