Expres Kurýrní služba-dnes doručímeGrenada - dovolená - zájezdy - Karibik

Katalog online

Hledáte zájezd do ráje? Grenada je správná volba.

Překrásné pláže , rozmanité vnitrozemí, s četnými termálními prameny, deštnými pralesy, vodopády i plantáže s různými druhy koření, zejména muškátovým oříškem a zázvorem, mimo jiné tohle všechno vám může nabídnout Grenada. Ostrovní stát v Karibském moři se může chlubit řadou zátok a přírodních přístavů na jižním pobřeží. Druhý víkend v srpnu se tady koná velkolepý karneval, největší slavnost roku. Přijeďte se podívat.

Grenada má po celý rok stálé počasí s teplotou kolem 27°C. Má zvláštní ekosystém deštných lesů, křovin, zakrslých lesů a suchých nížinatých lesů. Díky tomu, že jsou i v suchém období časté a krátké dešťové přeháňky, působí krajina svěžím dojmem. Zdejší pláže na vás zapůsobí svou romantikou.

Když se řekne Karibik, každému se okamžitě vybaví to neideálnější místo pro strávení exotické a pohodové dovolené. Přesně taková je i Grenada. Ostrov nacházející se nedaleko venezuelského pobřeží vyhledávají turisté z celého světa díky jedinečným podmínkám pro strávení dovolené ve stínu palem u azurového moře.

Grenada - aktivní dovolená a zájezdy

Grenada dovolená zájezdy - Karibik

Grenada nabízí jedinečnou faunu a flóru. Kráterová jezera Grand Etang a Antoine a zbytky dalších vyhaslých sopek byste si neměli v Grenadě nechat ujít. Korálová pláž Grand Anse, deštné pralesy a zdejší ekosystém patří k nejnavštěvovanějším atrakcím v zemi i díky opicím, pásovcům, pelikánům a želvám, kteří zde žijí. V národním parku Grand Etang také můžete vidět třicetimetrové vodopády Annandale Falls. Neváhejte, Grenada čeká.

Dovolenou na Grenadě si můžete zpestřit procházkami po písečných plážích, dováděním v moři či relaxem v termálních pramenech. Nezapomenutelné jsou výlety k vodopádům, průzračným jezírkům a na nekonečné plantáže. Poznejte s námi například malebné letovisko a Tamarind a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození.

Zájezdy do Grenady si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci. Dovolená v Grenadě je příjemné překvapení v podobě exotické, avšak rozvinuté a pro turisty přívětivé země s mnohými krásami a idylickým prostředím.

Letní dovolená v Grenadě

Grenada je ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách. Nachází se v jižní části Návětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad a Tobago a jihozápadně od státu Svatý Vincenc a Grenadiny nedaleko venezuelského pobřeží. Rozloha Grenady je 344 km² (patří mezi nejmenší nezávislé státy na západní polokouli), počet obyvatel je přibližně 110 000. Hlavním městem je Saint George's s 4300 obyvateli.

Grenada se rozkládá na ostrově Grenada a (směrem na sever) jižní části souostroví Grenadiny, z nichž největší jsou ostrovy Carriacou, Petite Martinique a Ronde Island. Ostrovy jsou sopečného původu s množstvím termálních pramenů. Jsou hustě zalesněny a mají úrodnou půdu. Největší ostrov Grenada je pahorkatý – nejvyšší vrchol Mount Saint Catherine (hora Svaté Kateřiny) má výšku 840 m n. m. – s několika řekami. Na jeho jižním pobřeží je mnoho zátok a zálivů. V jednom takovém zálivu leží i přístav hlavního města Saint George's.

Nejlevnější letenky

portál, kde naleznete nejlevnější letenky prostřednictvím on line rezervace.

Grenada nabízí jedinečnou faunu a flóru.

Letní dovolená v Grenadě - zájezdy na ostrov grenada

GRENADA - překrásné pláže, rozmanité vnitrozemí, s četnými termálními prameny, deštný prales, vodopády i plantáže s různými druhy koření, zejména muškátovým oříškem a zázvorem, řada zátok a přírodních přístavů na jižním pobřeží - to vše je Grenada, karibský ostrov v souostroví Malých Antil. Pláže Grand Anse a Morne Rouge na vás zapůsobí svojí romantikou. Grenada - počasí a příroda Grenada má podobně jako mnohé antilské ostrovy po celý rok stálé počasí s teplotou kolem kolem 27?C. Nejsušší měsíce jsou od ledna do května, nejvíce srážek spadne mezi červnem a listopadem. Srážky jsou spíše krátké, dlouhé deštivé dny tady skoto nezažijete. Hlavní turistická sezóna je samozřejmě v suchém období, druhý víkend v srpnu se tu koná karneval, největší slavnost roku. Grenada má zvláštní ekosystém deštných lesů, křovin, zakrslých lesů a suchých nížinatých lesů. Díky tomu, že jsou i v suchém období časté a krátké dešťové přeháňky, působí krajina svěžím dojmem. Grenada: doprava na ostrově Pří cestování po ostrově je nejlepší vypůjčit si auto. Půjčoven je na ostrově dostatečné množství. Musíte si však koupit místní řidičský průkaz. Jezdí se vlevo. Grenada má také busy – minivany, bohužel jejich provoz končí brzy zvečera. Mezi Grenadou a Carriacou jezdí pravidelně i katamarány.

Grenadu byste našli v Karibském moři, a proto se řadí mezi jedny z nejkouzelnějších tropických ostrovů. Grenada dovolená a zájezdy Dovolená Grenada. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a nádhernými plážemi, ze kterých až přechází zrak? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Grenada, ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad nedaleko venezuelského pobřeží. Dovolená v Grenadě je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků.

Grenada dovolená a zájezdy Dovolená Grenada - Vaše dovolená v Karibiku - Grenada

Ubytování Grenada. Dovolená Grenada. Hotely, hostely, apartmány, penziony - Grenada - Oblasti / Regiony / Provincie - hotely a ubytování Carriacou Island, Saint Andrew Parish, Saint George Parish, Grenada - Města - Hotely a ubytování Concord, Crochu, Gouyave, Grand Anse, Grenville, Hillsborough, Morne Rouge, Mount Nesbit, Prospect, Saint Georgeʼs, Six Roads, Windward, Dovolená Gre

kajmanské ostrovy | grenada airport | grenada ostrov | grenada valka | grenada invasion | grenada bulharsko | grenada radius | grenada válka

Grenada - dovolená a zájezdy Exotická dovolená Grenada. Karibský ostrov Grenada, ležící nedaleko jihoamerického pobřeží, si vysloužil přezdívku „Ostrov koření“. Turistická infrastruktura je soustředěná především v jeho jihozápadní části, kde se nacházejí nejkrásnější pláže. Během vaší dovolené na Grenadě se můžete věnovat potápění ve skvělých korálových útesech s lodními vraky. Dovolenou v Grenadě můžete strávit přímo v hlavním městě St George s 3 km dlouhou pláží Grand Anse Beach, která se často objevuje na seznamech 10 nejkrásnějších pláží světa. Ze své exotické dovolené si můžete přivézt známý muškátový květ, vanilku nebo skvělou čokoládu.

Concord, Crochu, Gouyave, Grand Anse, Grenville, Hillsborough, Morne Rouge, Mount Nesbit, Prospect, Saint Georgeʼs, Six Roads, Windward

Tento ostrovní stát leží v Karibském moři v souostroví Malé Antily. Krajinu reprezentují jezera v přírodních kráterech. Horké prameny a vodopády vytváří překrásný krajinný obraz. Grenada je známá pěstováním a vývozem banánů, kakaa, muškátu, řady ovoce a zeleniny.

Zkušení návštěvníci Karibiku dovedou ocenit ostrov Grenada jako jeden z nejbarevnějších a nejzajímavějších v této oblasti, jako ostrov, kde se střídá hornaté vnitrozemí s deštnými lesy a vodopády s drsným pobřežním pásem s chráněnými zátokami a romantickými plážemi. Hlavní město St. George´s je považováno za jedno z nejmalebnějších přístavních měst v Karibiku. Země dostala přezdívku „Spice Island“ – „Ostrov koření“, pěstuje se tu ve velkém muškátový oříšek, muškátový květ, skořice a zázvor. Stát Grenada leží pouhých 100 km severně od Venezuely. Je tvořený vlastně jen třemi ostrovy – největší Grenadou a menšími Carriacou a Petit Martinique. Toto souostroví je nejjižnější v řadě korálových ostrůvků, které na severu začínají ostrovem St. Vincent, na jih od Grenady leží pouze Trinidad a Tobago. Grenada má zvláštní ekosystém deštných lesů, křovin, zakrslých lesů a suchých nížinatých lesů. Díky tomu, že jsou i v suchém období časté a krátké dešťové přeháňky, působí krajina svěžím dojmem. Grenada je zkrátka jiný Karibik, který určitě stojí za objevení. Dovolená na Grenadě s CK Marco Polo Dovolená na Grenadě s CK Marco Polo Dovolená na Grenadě s CK Marco Polo Dovolená na Grenadě s CK Marco Polo Dovolená na Grenadě s CK Marco Polo Dovolená na Grenadě s CK Marco Polo Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd na Grenadu s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd s místním průvodcem anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem. Také pobytový zájezd na Grenadu má své kouzlo. Zájezdy na Grenadu pořádáme již přes 20 let. Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování na Grenadu a dovolená na Grenadě tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená na Grenadě a především rodinná dovolená na Grenadě má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená na Grenadě je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené na Grenadu nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Carriacou Island, Saint Andrew Parish, Saint George Parish,

Grenada dovolená a zájezdy Dovolená Grenada Grenada - dovolená v Grenadě

Internetový prodej zájezdů od renomovaných českých cestovních kanceláří. Čedok, Fischer, Exim Tours, Firo-tour a další. V nabídce přes 5 000 zájezdů do více než 100 zemí světa .Grenada dovolená a zájezdy Dovolená Grenada. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a nádhernými plážemi, ze kterých až přechází zrak? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Grenada, ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů severozápadně od státu Trinidad nedaleko venezuelského pobřeží. Dovolená v Grenadě je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků. Zájezdy do Grenady si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci. Dovolená v Grenadě je příjemné překvapení v podobě exotické, avšak rozvinuté a pro turisty přívětivé země s mnohými krásami a idylickým prostředím. Tak neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Grenady právě teď!

Zájezdy Grenada. Rozhodli jste se strávit svou letní dovolenou v Grenadě? Pak není nic jednoduššího než vydat se s námi na ostrovní stát v Karibském moři v Malých Antilách nacházející se v jižní části Návětrných ostrovů. Základní informace o zemích, včetně informací potřebných pro cestování, mapy, zájezdy, dovolená, počasí. Informace … ostrovy Grenada, Carriacou. Grenada . Pestrá nabídka zájezdů a aktivní dovolené nejen po Evropě, online rezervace, kvalitní klientský servis. … Fotogalerie destinace Grenada Zajímavé a užitečné informace o Grenada Zajímavá místa z destinace - Grenada

Last minute zájezdy v destinaci Grenada Karibik nakoupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu. Grenada: zájezdy Grenada, pobytové bílé pláže s jemným pískem vhodné pro plavce lemují celý ostrov. Poklidný … V rámci zájezdu do této destinace si můžete vybrat z níže vypsaných hotelů, které splní i vaše požadavky na kvalitní ubytování, stravu a další související služby.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading