TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Ostrov Svatý Martin - dovolená zájezdy

Katalog online

Svatý Martin - dovolená na Svatém Martinu

SV. MARTIN - ostrov , jež je zcela ojedinělou směsicí francouzské a holandské kultury v poklidné atmosféře Karibiku. Svatý Martin Vám nabízí koupání na velmi hezkých plážích s blankytně modrým mořem, ideální podmínky k romantickým procházkám či vyjížďkám na kole i pestrému nočnímu životu v místních restauracích, barech či kasinech.

Rozmanitý podmořský svět Vás okouzlí při šnorchlování či potápění, celodenní výlet na katamaránu může patřit k nejhezčím zážitkům Vaší dovolené.

Letní dovolená na Svatém Martinu

Ostrov Svatý Martin dovolená zájezdy

Dovolená plná slunce a nekonečných pláží 365 dní v roce. Svatý Martin je ideální destinací pro strávení exotické dovolené na nevšedním místě Karibiku. Turisté vyhledávají tento tropický ráj díky bělostným plážím, vyhřátému moři a sluníčku, jehož paprsky hřejí po celý rok. Ostrov dvou zemí a dvou jazyků je skvělou kombinací pro dovolenou, na které bude vždy co poznávat. Užijte si osamocené zátoky a elegantní gurmánské restaurace na francouzské části ostrova, či bohatý a pulzující život nočních klubů v holandské části. Milovníci adrenalinu si přijdou na své při potápění se žraloky.

St. Martin / St. Maarten je jedním z nejnavštěvovanějších ostrovů Karibiku. Ze dvou názvů vyplývá, že je rozdělen na francouzskou a holandskou část. Zatímco holandská část je rušnější a komerčnější, francouzská je klidnější, komornější, bez velkých hotelových resortů a vliv francouzské kultury je zde zřejmý. Jako všude v Karibiku jsou i tady krásné pláže a ostrov je dobrým východiskem pro návštěvu sousedních ostrovů jako jsou Anguilla, St. Barts a St. Eustatius

Pohladit „břicho“ přistávajícímu letadlu mohou ti, kteří se sluní na lehátkách pláže Maho na ostrově Svatý Martin v Karibiku. Přilehlé letiště je totiž hned za plotem, takže letadla tu přelétávají proklatě nízko. Mezinárodní letiště princezny Juliány na ostrově Svatý Martin ve východním Karibiku je opravdovou raritou. Při poklesu k přistání tu totiž letadlo svým podvozkem téměř „líže“ turisty ležící na lehátkách na blízké pláži Maho. Kromě nich místo vyhledávají i milovníci letadel, kteří si tu pořizují exkluzivní snímky do svých alb. Vidět letadlo z tak bezprostřední blízkosti je možná jedním z důvodů, proč dovolenkáři vyhledávají slunění a koupání právě na pláži Maho. Tam turisty k opatrnosti nabádají výstražné cedule.

Klima

Ostrov mají stálé počasí s průměrnou teplotou kolem 28ºC, nejtepleji je v červenci, kdy jsou průměrné teploty 30ºC. Nejvíce srážek spadne v období od srpna do listopadu.

Příroda

Pobřeží ostrova je lemováno krásnými plážemi , vnitrozemí je kopcovité, s nejvyšším vrcholem Pic du Paradis – 424 m. Ostrov je sice suchý, ale poměrně zelený se spoustou palem, ibišků a kaktusů, lesů je méně. V kopcovitých terénech lze spatřit nádherně zbarvené ptactvo.

Sportovní vyžití

Na francouzské straně ostrova jsou některé skutečně krásné a nepřelidněné pláže, například Baie Longue, kilometr dlouhá pláž, kterou mnozí považují za nejhezčí na celém ostrově. Nedaleko od ní je nudistická pláž Baie Rouge, další taková je Orient Baie na východě. Jsou tu i místa vhodná k potápění a šnorchlování, třeba v Baie Rouge. Milovníci windsurfingu najdou nejvhodnější místa k provozování tohoto sportu v Orient Baie a na severním konci Baie de l´Embourchure. Za pěší turistikou je nejlepší vydat se na Paradise Peak.

Nejzajímavější města a letoviska

Marigot – hlavní město sice není velké, ale má příjemnou atmosféru a řadu stylových restaurací s výbornou kuchyní. Zůstalo tu několik stylových historických domů s nádherně zdobenými balkóny, jsou tu však i moderní obchůdky a butiky, nejrušnější ulicí je Rue du Général de Gaulle. Za zmínku stojí i Archeologické muzeum.

Sandy Ground - je dlouhý pruh země, zakončený zátokou Baie Nettlé na jedné straně a lagunou Simpson Bay Lagoon na straně druhé. Je to rušné místo s řadou dobrých hotelů a restaurací.

Baie Rouge – ačkoli se tato zátoka s krásnou bílou písčitou pláží nachází pouhých 150 m od hlavní silnice, jedná se o klidnější nepřelidněné místo s dobrými možnostmi ke šnorchlování.

Baie aux Prunes – téměř opuštěná a nedotčená mořská zátoka se zlatým pískem je chráněna vzrostlými cedry a je to jedno z nejkrásnějších míst ke koupání a opalování na ostrově.

Baie Longue – dva kilometry dlouhá pláž s bílým pískem je ideálním místem na dlouhé romantické procházky, při kterých se dají sledovat kouzelné západy slunce.

Colombier – půvabná vesnička ve vnitrozemí, k níž vede cesta lemovaná vzrostlými mangovníky, plantážemi s kokosovými palmami a pahorky s pasoucím se dobytkem.

Pic du Paradis – z nejvyššího vrcholku ostrova (424 m) se otevírají krásné vyhlídky a jeho okolí skýtá dobré možnosti pro pěší turistiku.

Grand Anse – městečko, ležící na severu ostrova, se pyšní zcela oprávněně přízviskem „hlavní město karibských restaurací“ - jsou zde zastoupeny všechny druhy kuchyní, letovisko ožívá především večer a z většiny restaurací je překrásný výhled na moře.

Anse Marcel – zátoka na severu ostrova je hluboce zaříznutá do pevniny, a proto chráněná před větrem. Mořská hladina je tu klidná a v pozadí dlouhé písčité pláže leží největší hotelový resort.

Îlet Pinel – malý ostrůvek u nejsevernějšího cípu ostrova je oblíbeným cílem jednodenních výletů, spojeným s koupáním, šnorchlováním, procházkami a piknikem.

Orient Beach – nádherné místo na východě ostrova – bílá pláž a průzračná tyrkysová voda – ideální místo pro slunění a koupání, nejsou tu velké hotely, ale spíš menší vilky. Zátoka je chráněnou podmořskou přírodní rezervací.

Green Cay – maličký ostrůvek, vzdálený asi 500 m od Orient Beach, vynikající šnorchlování.

Nejlevnější letenky

portál, kde naleznete nejlevnější letenky prostřednictvím on line rezervace.

Svatý Martin – dovolená a zájezdy

Zájezdy Sv. Martin … nejlepší zájezdy na Svatý Martin

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Svatý Martin. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Karibiku nebo ve Střední Americe strávit svou dovolenou,

Svatý Martin (Saint-Martin) (FR) - Karibské ostrovy se Zájezdy Svatý Martin (Sain Karibské ostrovy Dovolená se Zájezdy.cz - dovolená přes internet snadno a rychle, pouze pojištěné cestovní kanceláře … Počet možných zájezdů: 1 … Francie, Svatý Martin (Saint-Martin) (FR), Great Bay

Překrásné písečné pláže Svatý Martin (St. Maarten)

svatý martin ostrov | svatý martin dovolená | svatý martin ve zdi | svatý martin na bílém koni | svatý martin svátek | svatý martin karibik | svatý martin počasí | svatý martin letiště

sv. martin na bílém koni | sv. martin se dělí o plášť se žebrákem | sv. martin ve zdi | sv. martin karibik | sv. martin třebíč | sv. martin ostrov | sv. martin z tours

Přelet na Svatého Martina a transfer do hotelu Divi Little Bay 3*. Ubytování. Svatý Martin je ideální destinací pro strávení exotické dovolené na nevšedním místě Karibiku.

SVATÝ MARTIN, Superzajezdy.cz - více než jen last minute! ostrov, jež je zcela ojedinělou směsicí francouzské a holandské kultury v poklidné atmosféře Karibiku. Svatý Martin Vám nabízí koupání na velmi hezkých plážích s blankytně modrým mořem, ideální podmínky k romantickým

Hotely na Svatém Martinu pro vaši dovolenou

Svatý Martin – dovolená a zájezdy Dovolená Svatý Martin - nejlepší místo, kde strávit volný čas. V nabídce máme 2 zájezdů od 73 990 až po luxusnějších 122 490. Dovolená a zájezdy do Svatý Martin - země, která Vás očaruje.

Sportovní aktivity: Hotely nabízí za poplatek šnorchlování, potápění, bezmotorové vodní sporty. Sportoviště jako tenisové kurty, hřiště, motorové vodní sporty jsou k dispozici v hotelích střední a vyšší kategorie. Golf: Na ostrově se nachází pouze několik hřišť na minigolf. Potápění: lokality vhodné k potápění se nacházejí na jihu ostrova. Cena ponoru se pohybuje okolo

Zajímavé stránky o Svatém Martinu a dovolené

Chcete zažít dovolenou na místě, kam se nepodívá hned tak každý? Leťte s námi na romantický ostrov Svatý Martin a užijte si nejpřitažlivější pláže Karibiku, moře plné korálů a prvotřídní hotely. Poznáte zajímavou směs francouzské a holandské kultury i pradávné tradice indiánů. Rozjeďte se za příjemnou atmosférou letoviska Nettlé Bay nebo si vychutnejte pláže v Orient Bay.

SV. MARTIN - ostrov, jež je zcela ojedinělou směsicí francouzské a holandské kultury v poklidné atmosféře Karibiku. Svatý Martin Vám nabízí koupání na velmi hezkých plážích s blankytně modrým mořem, ideální podmínky k romantickým procházkám či vyjížďkám na kole i pestrému nočnímu životu v místních restauracích, barech či kasinech. Rozmanitý podmořský svět Vás okouzlí při šnorchlování či potápění, celodenní výlet na katamaránu může patřit k nejhezčím zážitkům Vaší dovolené.

First minute zájezdy, Svatý Martin - dovolená

Překrásné písečné pláže, přátelští obyvatelé, kulinářské zážitky, levné nákupy Svatý Martin (St. Maarten) je tropický ostrov v Karibském moři, nacházející se přibližně 200 km východně od Portorika. Území ostrova (88 km) je rozdělen na dvě části. Severní francouzská část Saint Martin a jižní část, již zaniklých Nizozemských Antil, Sint. Maarten (nyní jde o zámořské území Nizozemí). Díky rozdělení ostrova na dvě části jsou v každé i jiné oficiální měny – euro ve francouzské části, v holandské pak americký dolar. Zatímco holandská strana možná trochu ztratila z vlivu mateřské země, především pokud jde o evropský styl, francouzská strana si doposud evropskou atmosféru udržuje. Mezi nejoblíbenější nápoje tu patří typicky karibské rumy, pálenky z cukrové třtiny a ovoce nebo čerstvé džusy. Národní likér Svatého Martina je Guavaberry. Pokud chcete kromě krásné dovolené zažít i nevšední zážitek, zavítejte na jeden z karnevalů, které Svatý Martin pravidelně pořádá. Na výběr máte z francouzského karnevalu v únoru, který vás zavede do historie kreolských kmenů, nebo holandského 17 dní dlouhého reje masek na počest narozenin holandské královny. To, co je ale tou opravdu nejpřitažlivější záležitostí ostrova, jsou jeho pláže. Půjčíte-li si auto, budete moct navíc objíždět místa, která díky své poloze dál od hlavních měst nabízejí srovnatelné služby za výrazně nižší ceny. A že je z čeho vybírat – pláží je tu více než 30. Grand Case, druhé největší město francouzské části ostrova, bylo kdysi dávno rybářskou osadou. Proto tu i dnes najdete mnoho pozůstatků typicky kreolské kultury a především pak vyhlášené restaurace po celém východním Karibiku. Díky místnímu mezinárodnímu letišti Princess Juliana Airport je ostrov také vyhledáván příznivci dopravních letadel pro vynikající možnost pozorovat přistávající velká dopravní letadla přímo nad pláží, přímo nad hlavami polehávajících turistů na pláži Maho. Letiště je významným dopravním uzlem v této části Karibiku. Nejlepší doba k návštěvě ostrova Svatého Martina je prosince do dubna, během léta zde panuje spíš větší vlhko a horko. Také Svatý Martin může být v období od srpna do října zasažen sezonou hurikánů.

Svatý Martin, Ideální SV. MARTIN - ostrov, jež je zcela ojedinělou směsicí francouzské a holandské kultury v poklidné atmosféře Karibiku. Svatý … Svatý Martin - přehled destinací

Kde strávit Vánoce u moře? Zkuste ostrov Svatý Martin

Last minute Sv. Martin … minute dovolenou na Svatém Martinu Připadají vám slevy na zájezdy na Svatý Martin nedostatečné? Nebo máte jiný důvod, proč nevyrazit na levnou last minute dovolenou právě na Svatý Martin? Nevadí, není v Karibiku nebo ve Střední Americe jediným místem,

Jak ví každé malé dítě, Martin přijíždí na bílém koni. V Karibiku taky, jen s tím rozdílem, že tady namísto zasněžených ladovských krajinek bíle září písek. Nádherné, dlouhé pláže, k tomu teplé, blankytně modré moře plné korálů. To je zase něco úplně jiného, než třeskutá česká zima. Co kdybyste se letos o Vánocích pro změnu ohřáli?

Last minute Sv. Martin / St. Maarten

Svatý Martin je malý vulkanický ostrůvek v Karibském moři; je součástí Malých Antil a má rozlohu kolem 70 km2. Bude mít pravděpodobně něco do sebe, protože i přes svou malinkou rozlohu stál Francii a Holandsku za to, aby si ho ještě rozdělili na dvě části. A proč? Snad za to původně mohla bohatá naleziště soli, podle které se kdysi dávno ostrov jmenoval „Soulinga“, město soli. Dnes je pak v oblibě hlavně kvůli kvalitním plážovým letoviskům a celoročně teplému počasí. To bylo totiž tak. Psal se 11. listopad 1493 a Kryštof Kolumbus na jedné se svých objevitelských plaveb místo Indie nalezl zase něco jiného. Tentokrát to byl ostrůvek Soulinga. Protože mají mořeplavci ve zvyku si krajinu, ke které připlují jako první, zpravidla nově pojmenovat, stal se z Města Soli Svatý Martin. Narozeniny (a dnes i svátek) Svatého Martina z Tours jsou totiž slaveny právě 11. listopadu.

Na bílém koni byste ho tady ale vyhlíželi marně. Od prosince do dubna je tu totiž snad ještě lepší počasí než v létě - prší o trochu méně než po zbytek roku a to už je co říct, když tady neprší skoro vůbec. Zkuste si představit třeba takové Vánoce v Karibiku! Máte strach, že vám bude vedro? Nebojte, zas tak horké to nebude, místní vzduch je totiž ochlazován vanoucími pasáty. Nejkrásnější pláže ostrova Baie Longue, Baie Rouge, Baie aux Prunes jsou klidné pláže v překrásné oblasti jménem Terres Basses (francouzská část ostrova) Cupecoy Beach vede podél pískovcových skal a je nejhezčí večer při západu slunce (holandská část ostrova) Happy Beach není snadno přístupná, takže občas tu není ani noha (francouzská část ostrova) Le Galion Beach mělký a pozvolný přístup do moře je ideální pro malé děti (francouzská část ostrova) Maho Beach světoznámá pláž, kde vám nad hlavami přistávají letadla (holandská část ostrova) Ojedinělá směsice francouzské a holandské kultury spolu s pradávnou tradicí místních indiánů nabízí spoustu variant, jak svátky klidu na ostrově strávit. Povinností každého návštěvníka by měl být potápěčský ponor do zdejších moří plných rozmanitého života. Ti odvážnější se tu dobrovolně potápějí i za žraloky a komu nestačí ani čelisti v přímém přenosu, může si na Svatém Martinu půjčit poloponorku. Kuchyně města soli Celý Karibik je pestrou směsí různých kultur z různých koutů světa. Ani Svatý Martin není výjimkou a místní barvitá kuchyně je toho důkazem. V bývalém městě soli za jídlo v restauraci zaplatíte zhruba 20 USD za jednoho, můžete si pak ale vychutnat především vynikající speciality z darů moře. Mezi nejoblíbenější nápoje tu patří typicky karibské rumy, pálenky z cukrové třtiny a ovoce nebo čerstvé džusy. Národní likér Svatého Martina je Guavaberry, na jehož etiketě je hlava černocha v cylindru. Můžete si tu dokonce půjčit i jachtu a křižovat zdejší korálová moře a přilehlé ostrůvky. Kdo však trpí mořskou nemocí, ať radši navštíví půjčovnu kol a zničí se třeba výšlapem na 424 metrů vysokou horu Pic Paradis, nejvyšší bod ostrova. Cesta skrz tropickou zeleň a výhledy nejen na ostrov pod vámi, ale především na širé moře, opravdu stojí za tu námahu. Když vám zbudou síly, dole v údolí stojí Loterie Farm, lanové centrum v srdci džungle. Holandská část ostrova V hlavním městě Philipsburg, vklíněném mezi Karibským mořem a jezerem Great Salt Pond, si rozhodně nebudete stěžovat na nudu. Díky tomu, že v současnosti je hlavním zdrojem příjmů místních obyvatel turistika, ulice jsou plné barevných obchůdků, voňavých restaurací a hospůdek. Mají tu také karibskou ZOO Sint Maarten Park, kde najdete na 250 druhů exotických zvířat. Francouzská část ostrova Francouzský vzduch na vás dýchne ve městě Marigot, jehož pobřežní riviéra je jako vystřižená někde od Saint-Tropez. Prostě romantické uličky plné kaváren a malých butiků, proslulé tržiště s ovocem, zeleninou a rybami atd. Horizont nad městem pak doplňuje původně obranná pevnost Fort Louis z roku 1767, z jejíchž hradeb dohlédnete až na sousední ostrůvky Anguilla, Saba a St.Barth.. Pokud chcete kromě krásné dovolené zažít i trochu té divočiny, zavítejte na jeden z karnevalů, které Svatý Martin pravidelně pořádá. Na výběr máte z francouzského karnevalu v únoru, který vás zavede do historie kreolských kmenů, nebo holandského 17 dní dlouhého reje masek na počest narozenin holandské královny. Plážové radovánky To, co je ale tou opravdu nejpřitažlivější záležitostí ostrova, jsou jeho pláže. Půjčíte-li si auto, budete moct navíc objíždět místa, která díky své poloze dál od hlavních měst nabízejí srovnatelné služby za výrazně nižší ceny. A že je z čeho vybírat – pláží je tu více než 30.

Hotely na Svatém Martinu s last minute zájezdy

Nenechte si ujít: Krásné potápění je jedním z největších lákadel Svatého Martina. Zdejší podmořský svět je prý jeden z nejhezčích vůbec. Podmořská prohlídka lodního vraku Na Svatém Martinu se můžete potápět prakticky kdekoli, rozhodně byste ale neměli vynechat místo, kde v roce 1801 potopila britská námořní loď. Leží v hloubce asi 18 metrů, takže se k ní dostanou i ti méně zkušení potápěči. Na Maho Beach můžete sledovat obří letadla buď z lehátka anebo z okolních barů, které k jídelníčku nabízejí i letový plán místního letiště. Přelet letadla nad Maho Beach Jistě jste už někdy viděli obrázky letadel přeletávajících těsně nad jakousi krásnou pláží. S velkou pravděpodobností to byla pláž Maho Beach, z níž je možné sledovat z bezprostřední vzdálenosti přistávající a odlétávající letadla na mezinárodní letiště The Princess Juliana International Airport. Bývalá rybářská vesnička dodnes skrývá prvky svých původních obyvatel. Večeře v Grand Case Druhé největší město francouzské části ostrova bylo kdysi dávno rybářskou osadou. Proto tu i dnes najdete mnoho pozůstatků typicky kreolské kultury a především pak vyhlášené restaurace po celém východním Karibiku. Vydejte se na romantickou večeři do životem tepajícího srdce města.

Svatém Martinu Plánujete cestu do Karibiku nebo do Střední Ameriky a chtěli byste využít atraktivních cen? Sv. Martin / St. Maarten je jednou z oblastí, na které se Karibik a Stř. Amerika v našem katalogu atraktivních nabídek dělí. Máme pro vás připraveny zajímavé nabídky last minute zájezdů na Svatý Martin v objektech uvedených níže. Zájezdy pořádají cestovní kanceláře pojištěné dle zákona proti úpadku. Věříme, že se vám Sv. Martin / St. Maarten bude líbit a vaše zasloužná dovolená zde bude příjemně stráveným časem odpočinku.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading