TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Rhodos - dovolená a zájezdy - Řecko

Rhodos patří k nejnavštěvovanějším řeckým ostrovům v Egejském moři Rhodos – ostrov slunce, jak je také nazýván, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Slunečné počasí je tu více jak 300 dní v roce. Důvod pěkného počasí můžeme najít i v řecké mytologii. Rhodos byl totiž ostrovem boha slunce Hélia. Slunečné počasí si můžete vychutnávat na rozlehlých písčitých nebo smíšených plážích s pozvolnými vstupy do moře, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Ostrov Rhodos s rozlohou 1398 km², je dlouhý 77 a široký 37 kilometrů a je největším z ostrovů Jižních Sporad (Dodekanesos). Kromě nádherných pláží, Rhodos skrývá i malebné vnitrozemské vesničky v kopcích, které jsou téměř nedotčené cestovním ruchem.

Dovolená a zájezdy Rhodos Dovolená Rhodos, to není jen letovisko Faliraki, kde najdete proslulou dílnu ruční keramiky a Ixia s tříkilometrovou pláží vhodnou i pro windsurfing, ale také Lardos, což je původní vesnička s krásnými tavernami, kde ochutnáte čerstvé plody moře a výtečnou řeckou kuchyni. Typickou řeckou vesničkou s bílými domy, vysázenými do svahu je Lindos. Opravdu romantické místo s kavárničkami a tavernami potěší všechny zamilované. Kalathos je menší řecké letovisko, určené především pro opravdový odpočinek a klidné koupání v zátoce s průzračným řeckým mořem. Podobně situované je letovisko Kallithea, nedaleko hlavního města Rhodos, které je mimo jiné zapsané mezi nejkrásnějšími památkami UNESCO.

Rhodos patří k nejnavštěvovanějším řeckým ostrovům v Egejském moři

Rhodos - Léto v Řecku u moře

Rhodos - dovolená a zájezdy - Řecko

Rhodos je ostrov , který se podle legendy vynořil z mořských hlubin a byl přidělen bohu slunce – Héliovi. Rhodos je ostrov plný slunce, které tady září celých 300 dní v roce. A svým návštěvníkům poskytuje vše, co si jen mohou přát. Průzračné moře, oslňující pláže, zajímavé památky a bohatá historie Rhodosu. Antický ostrov Rhodos prostě chytne za srdce každého návštěvníka a nikdy už nepustí. Místa jako středověké centrum města Rhodos či starobylé městečko Lindos si zamilujete od samého začátku. Poloha ostrova: Ostrov Rhodos je největším z ostrovů souostroví Dodekanésos a je čtvrtým největším řeckým ostrovem. Ostrov leží v jihovýchodní části Egejského moře, pouhých 16 km od tureckého pobřeží. Z východní strany jsou břehy ostrova omývány vlnami Středozemního moře, ze západní strany pak mořem Egejským. Od severu k jihu měří 78 km, v nejširší části od západu k východu cca 35 km. Délka pobřeží činí asi 220 km. Rozloha: 1400 km2. Hlavní město: Rhodos Pláže: Na pobřeží ostrova se rozprostírají rozlehlé písečné a oblázkové pláže, občas střídány malými zátokami. Všechny pláže jsou veřejné a platí se pouze za slunečníky a lehátka. Zajímavosti: Mezi nejzajímavější místa ostrova patří staré město Rhodos, které je obehnáno mohutnými hradbami s několika věžemi a jedenácti vstupními branami. Středověké pevnosti vévodí velkolepý Palác velmistrů a dlážděná Rytířská ulice, které vybudovali Johanité, rytíři řádu sv. Jana Jeruzalemského. Za městskými hradbami pak začíná Orient. Pod růžovou Sulejmanovou mešitou vede ulice Odos Sokratus lemovaná jako na orientálním tržišti desítkami kavárniček a obchůdků. Dávnou atmosféru pak dokresluje přístav Mandraki se třemi větrnými mlýny a pevností Agios Nikolaos. Kdysi se mělo za to, že právě u vjezdu do tohoto přístavu stál v 3. století před naším letopočtem proslulý Rhodský kolos – bronzová socha boha Hélia, jeden ze sedmi divů světa. Dnes střeží vjezd do přístavu bronzové sochy jelena a laně, umístěné na vysokých sloupech nad molem. K nejvyhledávanějším místům Rhodosu patří Údolí motýlů na západní straně ostrova, kde v době od června do září sídlí miliony přástevníků kostivalových. Lákají je sem neobvyklé stromy a jejich pryskyřice, jejíž vůně připomíná vanilku a používá se při výrobě kadidla. Druhé nejvýznamnější město ostrova Lindos je také velmi oblíbeným cílem návštěvníků. Nad městem se na strmém útesu rozkládá majestátní akropole, z níž se nabízí úchvatný pohled na okolní krajinu.

Rhodos ostrov boha Slunce

Bezkonkurenční záruka slunce, zábava pro celou rodinu, atmosféra pravého Řecka, výjimečně krásné pláže a fakt, že se zde ohřejete ještě v říjnu, je důvodem, proč patří řecký ostrov Rhodos k nejoblíbenějším turistickým cílům Evropy. Přidejte k tomu ještě lákavé místní speciality na talíři se skleničkou vychlazeného ouza a máte destinaci snů pro vaši dovolenou.

Destinace - Letoviska

Rhodos má spoustu oblíbených destinací , ale letoviskem číslo jedna je živé Faliraki, plné proslulých barů a nekonečné zábavy, ležící navíc jen 15 km od hlavního města Rhodos. Nejmalebnější částí ostrova je Kolymbia s množstvím skalnatých zákoutí a běloskvoucí městečko Lindos s nádhernou pláží. Nechte se i vy oslnit ostrovem boha Slunce a vybírejte z nabídky zájezdů na Rhodos.

Faliraki | Ixia a Ialyssos | Rhodos | Kolymbia | Kiotari | Koskinou | Lardos | Afanadou | Lindos | Pefki | Theologos | Kalathos | Stegna | Kremasti | Gennadi | Archangelos | Fanes | Ladiko | Lachania | Pastida | Charaki | Plimiri

Nejlevnější letenky

portál, kde naleznete nejlevnější letenky prostřednictvím on line rezervace.

Rhodos to je dovolená na nejslunnějším místě Řecka

Řecko - Rhodos - Seznam hotelů Řecko - Rhodos

Pokud vás zaujala dovolená Rhodos, tak vás také jistě zajímá průměrná doba letu do Řecka na ostrov Rhodos. Průměrná … Home, Rádce pro výběr dovolené, Řecko, Rhodos

Rhodos zájezdy 2015 - dovolená Rhodos Dovolená Rhodos léto a zájezdy na řecký ostrov Rhodos s garancí kvality dovolené za nejlepší ceny. … Dovolená Řecko - Rhodos a její termíny odpovídají následujícím kritériím pro výběr zájezdů … Řecko, Rhodos,

Dovolená na ostrově Rhodos Řecko

Dovolená na ostrově Rhodos Řecko - Rhodos patří k nejnavštěvovanějším řeckým ostrovům v Egejském moři. Hoďte za hlavu každodenní stres, sbalte do kufru plavky a odleťte s eTravelem na řeckou dovolenou. … Řecko, ostrov Rhodos,

Rhodos - Řecko - Zájezdy a dovolená Rhodos, Dovolená u moře

Rhodos, Dovolená u moře

Rhodos to je dovolená na nejslunnějším místě Řecka s množstvím historie a romantických zákoutí. ostrova Rhodos … Dovolená Řecko Rhodos 2015 vás mile překvapí svou pestrou nabídkou kultury

Dovolená Rhodos (Řecko)Východní pobřeží je vhodné pro odpočinek a koupání v moři, západní část ostrova Rhodos milují surfaři. Přidejte k tomu všudypřítomné antické památky, vyhlášené řecké jídlo a pohostinnost, přírodní zajímavosti (nevynechejte Údolí motýlů), potápěčské lokality a je to nádherná dovolená. Rhodos vám ukáže, jak pestré je Řecko.

Dovolená a zájezdy Rhodos Řecko

Zájezdy a dovolená Rhodos Řecko all inclusive. Nabídka dovolená Rhodos Řecko vás zavede na nádherný ostrov v Egejském moři, který je prosnulý svým slunečným počasím. O Rhodosu se říká, že je zalit sluncem více jak 300 dní v roce. Dovolená u moře Rhodos Řecko je ideální pro rodiny s dětmi, mladé turisty i pro seniory 55+. Na své si příjdou také milovníci odpočinku, sportovního vyžití i historie. Vyražte i vy na kouzelný ostrov Rhodos a vaše dovolená u moře bude báječná!

Last minute dovolená Rhodos Řecko levně. Jste-li milovníky cestování na poslední chvíli, vybírejte z nabídek nejlevnější zájezdy - last minute dovolená Rhodos Řecko nebo super last minute Rhodos Řecko. Společně s nabídkou first minute dovolená Rhodos Řecko máte možnost využít zajímavé slevy, se kterými bude vaše dovolená u moře levná!

Last minute dovolená Rhodos Řecko levně

Dovolená na ostrově Rhodos

Zájezdy na ostrov Rhodos. Ostrov Rhodos (Rodos), najdete v Egejském moři u pobřeží Malé Asie. Hlavním a zároveň největším městem ostrova je stejnojmenné město Rhodos. Ostrov Rhodos vám nabídne nádhernou přírodu, udržované pláže a křišťálově průzračné moře. Naleznete zde výborné podmínky pro vodní sporty, zejména potápění a windsurfing. Ať je vaše dovolená u moře na ostrově Rhodos plná báječných zážitků!

Zájezdy a dovolená Řecko letecky, autobusem, autem

Zájezdy a dovolená Řecko vás zavedou na řeckou pevninu nebo na řecké ostrovy! Rezervujte si z top nabídek: dovolená v Řecku, last minute dovolená Řecko, poznávací zájezdy Řecko a dovolená Řecko letecky s odlety z Prahy, z Brna, z Ostravy, popr. z Pardubic. Levná dovolená Řecko, to jsou nabídky dovolená Řecko autobusem nebo dovolená Řecko autem - vlastní doprava. Ubytování v Řecku poskytují hotely, apartmány a bungalovy s vysokou úrovní služeb. Strava je podávána v rozsahu snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive. Dovolená u moře v Řecku je vhodná pro rodiny s malými dětmi, zamilované páry i pro seniory 55+.

Dovolená na ostrově Rhodos je u turistů velice oblíbená. S nárůstem popularity se modernizují stávající letoviska a dokonce vznikají i nové. K nejoblíbenějším destinacím ostrova Rhodos, kde můžete strávit nádhernou dovolenou u moře patří: Afandou, Faliraki, Fanes, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kalithea - Rhodos, Kiotari, Kolymbia, Koskinou, Lindos, Lothiarika, Pefki, Pefkos, Roda, Stegna, Theologos, Vlicha a Vlycha.

Oblíbené destinace na ostrově Rhodos

Počátky osídlení ostrova Rhodos sahají již do doby kamenné, kdy ostrov osídlili Kárové, národ pocházející z Malé Asie. Po nich přišli na Rhodos zdatní obchodníci Feničané, které následovali krétští Minojci. Skutečně silný stát vybudovali až Achájové asi ve14. století př.Kristem. Ti byli o sto let později vytlačeni bojovnými Dóry, kteří Rhodos opanovali a založili slavná a mocná města Lindos, Ialysos a Kamiros. V období 10. - 6.stol.př. Kr. tyto města opanovala celé pobřeží Malé Asie, Sicílie, Francie a Španělska. Historie ostrova Rhodos je tak zajímavá, že neušla pozornosti autorů antických bájí.

Rhodos, Řecko Rhodos leží na jihu Řecka a je znám svým slunečným počasím. Říká se, že na Rhodosu je nejvíce slunečních dnů v roce z řeckých ostrovů (více jak 300 dní). Je to ostrov plný pláží, většinou písečných nebo smíšených (drobné oblázky s pískem). Je to ostrov plný fascinující historie a romantická dovolená na Rhodosu vás jistě potěší. Procházka Starým Městem ale i poznávání nového Rhodosu vám zabere hodně času a určitě se budete při své dovolené na toto místo rádi vracet. Autobusové spojení z prázdninových letovisek je dobré. Rhodos je největším ostrovem Dodekanského soustroví a patří spolu s ostrovem Kos mezi oblíbené řecké destinace.

Ostrov Rhodos - historie

Krásy nabízející dovolená Rhodos Na Rhodosu jsou přinejmenším dva pozoruhodné urbanistické celky, které obsahují mnoho dalších starobylých památek. Je to Staré Město Rhodos a Lindos, který býval za doby antiky velmi důležitým centrem kultury a vzdělanosti. Atmosféra tohoto místa je neopakovatelná a patří k nejkrásnějším vesnicím na Rhodosu a v Řecku vůbec. Dovolená Rhodos 2015 splní veškerá vaše očekávání! Na Rhodosu naleznete mnoho dalších zajímavostí, např. staré ještě velmi tradiční vesnice, pozoruhodné kláštery a přírodní zajímavosti. Velmi pěkné místo na ostrově, které není v centru zájmu návštěvníků je oblast Filerímu. Tato oblast je porostlá mohutným porostem cypřišů a borovic. Naleznete zde jeden ze zajímavých klášterů ostrova Rhodos, klášter Moní Filerímou. Jedná se o velmi významné náboženské místo ostrova Rhodos. Různá božstva zde byla uctívána od nepaměti. Největší atrakcí tohoto místa je kostel se čtyřmi kaplemi a velký osmnáctimetrový kříž. Více o ostrově Rhodos. Dovolená Rhodos ostrově Rhodos menší letoviska a vyhnula se tak hektickým a přeplněným turistickým cílům Rhodosu. Dovolená Rhodos 2015 se tak zařadí mezi vaše splněné sny!

Dovolená Rhodos a vybraná místa! Velmi malebná je pro vaši dovolenou na Rhodosu 2015 Stegna, malá rybářská vesnička, která má dvě nádherné písečné pláže a řadu taveren a malých obchůdků. Je doslova vklíněna mezi rozeklaná skaliska. Viamare ve Stegně nabízí vilky se studii a apartmány. Více o Stegně na ostrově Rhodos Dalším velmi krásným místem pro vaši dovolenou na Rhodosu je malé prázdninové letovisko Lothiariki. Pěkná pláž a možnosti sportovního vyžití včetně vodního lyžování, windsurfingu a dalších vodních surfů z ní udělalo atraktivní místo ostrova Rhodos. V tomto místě doporučujeme hotel Kamari Beach. Více o Lothiariki na ostrově Rhodos Zajímavým letoviskem pro vaši dovolenou je také Kiotari. Od hlavního města Rhodos Kiotari leží asi 60 km na jihovýchod. Najdete zde písčito-oblázkovou pláž s modrou vlajkou, mnoho taveren, restaurací i nejrůznějších obchůdků. Díky této vybavenosti a krásným plážím bude vaše dovolená Rhodos Kiotari opravdu jedinečná. V tomto místě doporučujeme malý hotýlek Stafilia, který stojí přímo u pláže. Více o Kiotari na ostrově Rhodos Stegnu tak i Lothiariki. Nabídne vám zajímavé výlety. Nejoblíbenější je okruh ostrovem nebo večerní návštěva Starého Města Rhodos. Více o výletech na ostrově Rhodos Vzhledem k tomu, že na ostrově Rhodos je tolik krásných a zajímavých míst, cestujte a užívejte si svobodného pohybu, který si můžete užívat i na dalších ostrovech patřících pod Řecko. V rámci dovolené Rhodos 2015 můžete využívat místní dopravu nebo se obrátit na našeho delegáta a pronajmout si auto. Více o pronájmu aut na ostrově Rhodos

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading

Alonissos | Atheny | Attika | Epirus | Evia | Chalkidiki | Chios | Kalymnos | Karpathos | Kefallonie | Korfu | Kos | Kreta | Kyklady | Lefkada | Leptokaria | Lesbos | Limnos | Meganissi | Mykonos | Naxos | Nei Pori | Olympská riviera | Parga | Paxi | Pelopones | Rhodos | Samos | Santorini | Skiathos | Skopelos | Solun | Thassos | Zakynthos |