TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více

@kuryrsluzby
@kuryrsluzba

TikTok DUEL - TOP donator z duelu získává reklamu kuryrsluzby.cz - více
Aruba - dovolená zájezdy plavby mořem Karibské ostrovy

Katalog online

Dovolená last minute Aruba - exotická dovolená v Karibiku

Ostrov Aruba - jeden z trojice tzv. ABC ostrovů - Aruba, Bonaire, Curaçao – patří k souostroví Nizozemské Antily a leží jen malý kousek od pobřeží Venezuely. Jeho poloha v jižním Karibiku zaručuje výborné klimatické podmínky po celý rok. Právě proto je Aruba vyhledávaným místem trávení dovolené nejen pro Američany, ale také Holanďany, kteří sem jezdí po celý rok, ale především v zimních měsících, aby si odpočinuli, nachytali bronz, vypili si koktejl v plážovém baru některého z luxusních hotelů nebo zkusili štěstí v některém kasinu. Přestože ostrov je podřízen turistům, pro které jsou vybudována luxusní letoviska, na severu ostrova a ve vnitrozemí se najdou místa dosud nedotčená civilizací s nádhernými přírodními scenériemi, členitými horami, kde se pasou stáda divokých koz.

Nejvyšší sezóna na ostrově vládně od poloviny prosince do poloviny dubna, kdy sem za teplem přijíždějí turisté z Evropy a severní Ameriky. Počasí na ostrově je příjemné i v ostatních měsících, kdy jsou ceny hotelů až o polovinu nižší a atmosféra klidnější. Arubu můžete navštívit v kterémkoliv ročním období, teploty jsou příjemné, není zde žádné období dešťů, ostrov leží mimo hurikánové pásmo a teplota moře se celoročně pohybuje kolem 27°C.

Aruba - ostrov štěstí s nejkrásnějšími plážemi světa

Aruba dovolená a zájezdy dovolená v Karibiku

Dovolená na Arubě skýtá vedle lenošení na plážích možnost neomezené zábavy. Je zde bezpočet restaurací, kaváren, karibských barů, kasín a obchodů. Čeká zde na vás sportovní vyžití jako windsurfing, potápění, šnorchlování, vodní lyžování a 18jamkové golfové hřiště světové kvality.

Plavby ponorkou V současné době láká ostrov Aruba turisty také na ojedinělý zážitek – projížďku ponorkou okolo spletitých korálů v hloubce 40 metrů pod hladinou moře. Ponorka nese jméno Atlantis a vyráží kousek od Renaissance Resortu v západní, turisticky nejvíce osídlené části ostrova Aruba. Celý prostor ponorky je příjemně klimatizovaný a prostorný, takže se nebudete cítit nikterak stísněně. Jakmile se ponoříte pod vodní hladinu, školený průvodce vás začne seznamovat s krásami karibských hlubin. Budete proplouvat okolo pestrých korálových útesů, zařadíte se do hejna ryb a také minete dvojici lodních vraků. Jedinou vadou na kráse je finanční „doprovod“ celé akce. Za jeden takový výlet zaplatíte v přepočtu okolo 1600Kč.

Aruba all inclusive

Karibská Aruba, to je panensky krásná příroda s písečnými plážemi i nádhernými horami, komfortní letoviska, která žijí svým vlastním životem i krásná města, kde poznáte osobitou tvář tohoto krásného karibského ostrova. Přemýšlíte-li kam se letos vydat na letní dovolenou, je dovolená na Arubě výbornou volbou! Užijete si na dovolené na Arubě cyklistické i turistické výlety do okolí, vodní radovánky na bělostných plážích i odpočinek ve stínu palem lemujících pobřežní promenády, které přímo lákají k dlouhým procházkám nejen při západu slunce.

Ostrov věčného slunce

Aruba je ostrovem věčného slunce a exotickým rájem, který se může díky více než 80 národnostem pochlubit zcela jedinečnou směsí domorodých kultur a holandských koloniálních tradic. Spolu s doslova nebeskými plážemi je tak místem, jaké neuvidíte nikde jinde v Karibiku.

Nechte se zlákat na „Štastný ostrov“, jak se Arubě přezdívá, a rychle zjistíte proč. Zažijte dobrodružství, pohádkové scenérie národního parku Arikok, romantiku a nejlepší pláže světa. Dopřejte si odpočinek pod palmami i osvěžení v Karibském moři. Ostrov Aruba nadchne milovníky divoké přírody, karibských klubů a exotických koktejlů. Pokud sníte o opravdovém Karibiku, Aruba vám ho splní. Doporučujeme nevynechat návštěvu motýlí farmy na Palm Beach, zkusit štěstí v některém z kasín na Eagle Beach, nebo zažít noční život v Oranjestadu.

Lokality Aruba

Aruba | Druif Beach | Eagle Beach | Oranjestad | Palm Beach

Nejlevnější letenky

portál, kde naleznete nejlevnější letenky prostřednictvím on line rezervace.

Ostrov Aruba láká na celoroční léto a plavby ponorkou okolo korálů

zájezdy na Arubu na překrásný ostrov zájezdy aruba aruba informace aruba recenze ostrov aruba

Po 8 hod. letu s leteckou spol. KLM vás přivítá městečko Oranjestad, postavené v typickém holandském stylu se spoustou obchodů, kavárniček, hospůdek, pestrým nočním životem a přístavem. Ostrov Aruba a Curaçao je vhodné navštěvovat po celý rok, neboť leží mimo monzunové pásmo a většina dní v roce je slunečních. Pobyt na ostrovech Aruba a Curaçao je vhodné kombinovat s pobytem ve Venezuele (ceny vám rádi zpracujeme na vyžádání). Palm Beach a Eagle Beach jsou letoviska severně od hlavního města Oranjestad, kde se nachází většina ubytovacích kapacit, nejlepších pláží a nejširších možností k provozování vodních sportů.

Ale nejenom místní ponorka patří k těm nejlepším vodním zážitkům. Arubské pláže jsou považovány za jedny z nejpanenštějších na světě. Své místo si zde najdou jak adrenalinoví surfaři a kiteboardaři, tak i prostí „cachtalové“. Velmi populární jsou pláže Palm Beach a Eagle beach na sever od hlavního města Oranjestad, které svým megalomanským pojetím připomínají reklamy na Bacardi se zlatým pískem v pozadí, roztančenými slunečníky a tyrkysovým „mořským zrcadlem“ u horizontu. Vyjet si zde na dovolenou sice nepatří mezi ty levnější záležitosti, naoplátku ale získáte velmi exkluzivní a stylový pobyt v rezortech s vysokou úrovní služeb, kde můžete holdovat skvělým plážím, sportu nebo třeba výletům pod moře a do okolí. Pobytové zájezdy zde nabízí několik cestovních kanceláří.

Aruba je rozměry nepatrný ostrov aruba dovolená aruba letenky aruba počasí aruba informace nizozemské antily bonaire aruba wiki aruba wifi

Aruba ale nabízí i další atrakce, které můžete v případě „plážové horečky“ vyzkoušet. Jednou z nejoblíbenějších aktivit je projížďka po ostrově na koňském hřbetě. Skoro 20% ostrova totiž zaobírá národní park Arikok, po kterém se potulují leguání, kozy, divocí osli apod. Hlavní vegetací jsou zde různé druhy vzácných kaktusů, aloe a tropické květiny. Skrz park vede několik cestiček, které jsou vhodné právě pro vyjížďku v sedle. Pokud tedy využijete služeb jednoho z mnoha rančů, můžete strávit den v karibsko-westernovém stylu. Většina turistů si nemůže tento zážitek vynachválit: „Byly to skutečně dobře investované peníze. Předem jsem si na internetu objednala trasu, kterou chci jet, poté jsem už jenom přišla, dostala koníka pro úplné amatéry a neměla jsem v sedle žádný problém,“ říká jedna z účastnic vyjížďky. Výlet v sedle ale nemusí být pouze projížďkou bez konkrétního cíle. V okolí parku se nachází několik zajímavých míst, které vybízejí k návštěvě. Jedním z nich se jeskyně Fontein, kde se nacházejí na zdech pravěké malby arawackých indiánů. Dojet můžete i k již zmíněnému „Přírodnímu mostu“ nebo také k opuštěným zlatým dolům, kde se v 19. století natěžilo přes 1,3 milionů kilogramů zlata.

Vydejte se s našimi zájezdy na Arubu na překrásný ostrov a užijte si dovolenou na Arubě plnou exotiky a výborného odpočinku od uspěchaného moderního světa. Čas dovolené na Arubě plyne svým vlastním tempem a jeho kouzelná atmosféře karibského ráje vás zcela okouzlí svým klidem prozářeným paprsky slunce i zvuky příboje tříštícího se o skály na pobřeží. Dovolená na Arubě je opravdu pro cestovatele, kteří si chtějí užít netradiční dovolenou v Karibiku.

Aruba je 180 km2 veliký ostrov, ležící v Karibském moři nedaleko pobřeží Venezuely. Společně s ostrovy Bonaire a Curacao tvoří seskupení ostrovů přezdívané ABC souostroví. Zeměpisně však Aruba správně náleží k Malým Antilám. Aruba je dodnes jednou ze součástí Nizozemského království a její obyvatelé jsou považováni za nizozemské občany. Aruba je díky své poloze mimo hurikánový pás, po celý rok příjemným místem ke strávení dovolené. Teploty se zde pohybují okolo 28°C, kdy nejteplejší měsíce připadají na období našeho léta. Většina turistů však na Arubu míří v období od prosince do února. V této době je potřeba počítat s tím, že turistická letoviska na pobřeží praskají ve švech a i ceny jsou vyšší než mimo hlavní sezónu. Pokud se tedy na tento idylický ostrůvek s kilometry písečných pláží vydáte v létě, můžete se těšit na větší teplo a o poznání méně turistů. Vnitrozemí ostrova je poměrně suché, porostlé jen keři a spoustou kaktusů. Proto největším lákadlem na Arubě zůstávají zdejší pláže. Ty jsou zářivě bílé a jen pozvolna se svažují do vyhřátého Karibského moře. Oficiálním jazyky na Arubě jsou holandština a od roku 2003 i místní jazyk Papiamento. Bez problémů se však domluvíte všude anglicky. Nedaleko hlavního města Oranjestad leží mezinárodní letiště, které je vstupní branou na ostrov pro většinu návštěvníků. Přímé lety z Evropy sem provozuje nizozemský národní přepravce KLM s odlety z Amsterdamu a také několik charterových společností. Na Arubě je umístěný i rušní přístav, kam připlouvají obrovské výletní lodě, pro které je tento ostrov oblíbenou zastávkou při jejich plavbě Karibikem.

Aruba je rozměry nepatrný ostrov patřící původně mezi Nizozemské Antily, dnes je relativně nezávislou zemí se samostatně voleným guvernérem, nicméně holanský vliv je dodnes patrný. Vedle španělštiny a domorodého jazyka se pohodlně domluvíme angličtinou, a pokud máme v kapse americké dolary, můžeme na místní měnu (arubský florin) zapomenout. Jelikož Aruba oficiálně patří k Holandsku a tedy do EU, nepotřebujeme nic jiného nežli platný pas. Aruba Aruba leží mimo pás pravidelných hurikánů a teplota se během roku nijak výrazně nemění, takže je pro návštěvu ideální po celý rok. Ostrov je příjemnou oázou minimální kriminality v jinak ne zcela bezpečném Karibiku. Mezi nebezpečí patří vedle hadů ještě také provoz na místních silnicích. Domorodci jezdí od podlahy a zvláště pozdní večery jsou na silnicích nebezpečné, protože místní se nějakou tou sklenicí alkoholu nedají od řízení auta nijak odradit.

nejlevnějsší letenky ubytování online

poznávací zájezdy last minute | poznávací zájezd španělsko | poznávací zájezdy | poznávací zájezd paříž | poznávací značky | poznávací procesy | poznávací zájezdy francie | poznávací zájezd řím

pobyt pro dva | pobyt na zámku | pobyt ve tmě | pobyt v lázních | pobyt na šumavě | pobyt s dětmi | pobyt v nemocnici | pobyt ve tme

|

pobytové jazykové kurzy | pobytové balíčky | pobytové balíčky pro dva | pobytové balíčky jižní čechy | pobytové balíčky jižní morava | pobytové balíčky františkovy lázně | pobytové balíčky pro seniory | pobytové balíčky pro ženy

bez cestovky

zájezdy dovolená ubytování letenky bez cestovky

rezervace hotelu motelu pokoje apartmány chatky ubytování chalupy - bez cestovky

cestovka TOPlistindex kurýr TOPlistintraday

nejlevnější dovolená bez cestovky - ubytování a rezervace online

Dovolená zájezdy ubytování letenky last minute moře hory mapa Exotická dovolená exotické poznávácí zájezdy Karibik - Karibské ostrovy Kurýrní služba - Zásilková přeprava Plus500 forex trading platform, commodities, CFD, trade stocks, shares , equities, securities, Indices. Intradenní obchodování na burze Online day trading